Skocz do zawartości

[ChzAK] Made in France nie są takie złe


Jettison

Rekomendowane odpowiedzi

Niejako w opozycji do mojego żalwątku chciałbym teraz skromnie się pochwalić, a w zasadzie pochwalić moją france. Do rzeczy, QPtka ma już 17 lat na karku i co najmniej 190kkm na liczniku (w rzeczywistości pewnie więcej). Właśnie zrobiłem sobie Racing Weekend na Torze Kielce i wystartowałem nim w SuperoOESie. W sumie zrobiłem 7 przejazdów - pełnym ogniem, obroty pod odcięcie, hamowanie lewą nogą, cięcie po krawężnikach i trawie. Autko spisało się na medal zlosnik.gif dojechało całe i zdrowe do mety, choć hamulce się kopciły, a gumy śmierdziały. Mieliśmy też małe kaboom, wybuchła a rzczej odbezpieczyła się i psikała gaśnica w bagażniku. Pod koniec jednej z prób samochód wypełnił gęsty biały dym zlosnik.gif Nie zrobiłem żadnego wyniku, ale objechałem kilka dużo mocniejszych autek. Tak tylko chciałem się pochwalić skromny.gif... i zareklamować taką formę podnoszenia umiejętności drive.gif

287061801-1c.jpg

A jakim wyczynom podołały Wasze france?

post-94503-14352521084298_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niejako w opozycji do mojego żalwątku chciałbym teraz skromnie się pochwalić, a w zasadzie

> pochwalić moją france. Do rzeczy, QPtka ma już 17 lat na karku i co najmniej 190kkm na

> liczniku (w rzeczywistości pewnie więcej). Właśnie zrobiłem sobie Racing Weekend na Torze

> Kielce i wystartowałem nim w SuperoOESie. W sumie zrobiłem 7 przejazdów - pełnym ogniem,

> obroty pod odcięcie, hamowanie lewą nogą, cięcie po krawężnikach i trawie. Autko spisało się

> na medal dojechało całe i zdrowe do mety, choć hamulce się kopciły, a gumy śmierdziały.

> Mieliśmy też małe kaboom, wybuchła a rzczej odbezpieczyła się i psikała gaśnica w bagażniku.

> Pod koniec jednej z prób samochód wypełnił gęsty biały dym Nie zrobiłem żadnego wyniku, ale

> objechałem kilka dużo mocniejszych autek. Tak tylko chciałem się pochwalić ... i zareklamować

> taką formę podnoszenia umiejętności

> A jakim wyczynom podołały Wasze france?

Jaki silnik masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też taką miałem... i też szalałem... ale co to były za czasy... heheh

> powiem Ci że apetyt rośnie w miarę jedzenia... - warto kupić coś z mocniejszym silnikiem

dla mnie to "powrót do źródeł". Po 11 latach znów na torze wink.gif

ale wtedy było cc903 - też prawie seryjne waytogo.gif

samochód wodzi rano małą do żłobka, a mnie do pracy - więc chyba na razie nic mocniejszego nie będzie oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedys kumpel maił 98r chyba w Hb 1,6 ale szło to dosc ..To mój 107KM tak nie czuje tych kucy....bo

> dopiero od wysokich obr.idzie.

jedna z moich Meganek ma właśnie 1.6 8v, nie tak dawno kupowałem zlosnik.gif po wielu jazdach próbnych celowo nie kupiłem 16v - 8v ma lepszą elastyczność ale spokojnie = 16v też dawało radę żeby nie było tylko trzeba było ciągnąć wysoko zlosnik.gif

jak 8v dość pozytywnie zaskoczyło tak po 16v spodziewałem się czegoś więcej, niby 17 kucy więcej ale nie było tego czuć. Przy moich przy moich przelotach i braku lpg często używam zakresu obrotów 1,6-2,5 tys.i do tego 8v nadaje się bdb. Poza tym trafiła mi się tzw. długa piątka - prawie jak u kolegi józka 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.