Skocz do zawartości

kluczyk stacyjki do Astry


baflo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, nie mam pojęcia co w 89r. za kluczyki do GII robili. Jakiś ewenement chyba ta AG z 89r.

A na poważnie to w ASO kosztuje to w przedziale 150 - 300zł o ile nadal auto ma działający imo.

Jeżeli imo dawno nie działa to do 50zł ale jeśli chcesz zachować oryginalnego pilota to trzeba kupić na allegro używany kluczyk, a cena w zależności od sprzedawcy i dorobić nowy grot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo mam podobną sytuację mam 2 kluczki oba z dodatkowym pilotem z alarmem. 1 z kluczyków nie działa. Nie można odpalić samochodu. Otworzyłem go i zobaczyłem ze brakuje tam takiej malutkiej czarnej pastylki. Urwała się albo odpadła i znikła poprzedniemu właścicielowi. Drugi kluczyk działa normalnie. Jaki koszt naprawy lub dorobienia kluczyka ? Jeżeli ok 150 zł to w ASO z Zielonej Górze trzeba liczyć razy 2 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kluczyk który działa to tak zwana matka to da się w programować nowy wkład. Niektóry punkty dorabiania kluczy to potrafią, ale koszt i tak to ok 150zł. Natomiast jeśli uszkodzony to matka to zostaje tylko ASO i oni się nie bawią tylko dorabiają duplikat. Trwa to ok. 2 tygodnie. Jeżeli masz CAR PASS to dorobienie będzie tańsze, a jak nie masz to droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorabiałem kluczyk w Gliwicach to kosztował mnie 250zł. Co do ASO w moim przypadku (poprzedni właściciel to firma ) dorobili kluczyk wg. karty z kodami . Tylko ten kluczyk otwierał drzwi i to wszystko oczywiście nie ogarneli immobilaizera . Auto było niestety firmowe i nikt tych rzeczy nie dopilnował. Dopiero fachowiec od kluczy dociął grot i odpowiednio go "postarzał" aby pasował do drzwi i do stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Domyślam się ale czy da się dorobić tę pastylkę do kluczyka w której się urwała? czy potrzebny nowy klucz z pastylką?

Kupujesz nowy klucz surówkę, strugasz grot, kupujesz nowy transponder IMMO i jeśli masz kod PIN to programujesz to do auta. I to jest cała filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie znasz Mortina, zaraz będzie kupiłem pastylkę włożyłem do oryginalnego kluczyka i nadal nie działa

Wystarczy czytać ze zrozumieniem, jeśli nie potrafi to nie pozostaje nic innego jak usunąć konto na AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklej pastylkę do obudowy taśmą zlosnik.gif

Żarcik, rozbierz obudowę kluczyka, w niej jest miejsce na pastylkę (nie musi się tykać z grotem).

Jeżeli masz opcoma i kluczyk matkę to możesz to zrobić we własnym zakresie.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aż 12 zł

Tak, sama "pastylka 12zł, ale jak dyskusja pokazuje nadal jest najdroższa wliczając w to programowanie jeśli nie mamy kluczyka matki. Nawet jeśli mamy i nie posiadamy odpowiedniej wiedzy i czasami wyposażenia skazuje nas to na specjalistów którzy liczą sobie w granicach opisywanych już 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pisz głupot... Czekam, co odpowie kol. Vendorr, bo ja mam inną wiedzę na temat programowania

> pastylek immo z crypto kodem...

> Pozdr.

No właśnie, przepraszam za moją wcześniejszą wypowiedź, wprowadziłem w błąd z kluczykiem matką (nie wiem skąd mi się to wzięło).

Wróciłem do domu i znalazłem poradnik.

Potrzebny będzie niestety pincode.

Procedura programowania kluczy.

PS. Coś mi się pomieszało w głowie z tym kluczykiem.

Nie wiem w którym to aucie jest żółty kluczy i jak się chce coś pomodzić to bez niego ani rusz.

No cóż tak to jest jak człowiek w tym nie siedzi na co dzień i na bieżąco to później wypisuje głupoty.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz co, nie mam pojęcia co w 89r. za kluczyki do GII robili. Jakiś ewenement chyba ta AG z 89r.

podałem wszystko aby nie było pytań jaki rok, silnik itp zlosnik.gif

> A na poważnie to w ASO kosztuje to w przedziale 150 - 300zł o ile nadal auto ma działający imo.

dzięki za informację 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.