Skocz do zawartości

Reflektory przednie CCS - zamienniki.


melonic1242

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z racji wypalonych odbłyśników i połamanych słoneczek jestem zmuszony kupić nowe reflektory do CCS. Czy możecie mi polecić dobry zamiennik albo wskazać miejsce, gdzie kupię nowe oryginalne reflektory Carello w przyzwoitej cenie?

Warto się w tym przypadku bawić w zamiennik?

Pozdrawiam 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamienniki firmy "DJ AUTO" i oswietlaja bardzo dobrze. Kupilem je w sklepie specjalizujacym sie w reflektory i lampy do samochodow ceny nie pamietam ale byla przystepna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma do tych samochodów dobrego zamiennika lamp-bo nikt by nie kupił frown.gif

Depo, TVC-jak trafisz-w bmce np. świecą dobrze, ale krótko, tu w cc/sc możesz na jednym komplecie ustawić asymetrię i na drugim obok z półki już nie.

Jak z altkami-90% regenerowane na chińszczyźnie za 120zł-trwałość rok przy normalnej jeździe 1 dzień jak masz wysoko odcinkę i kręcisz but.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zamienniki dostępne bez problemu są kopią oryginałów. Nie jestem przekonany , że mają jakiekolwiek homologacje.

Na pewno nie mają homologacji na żarówki H4 !. Chociaż wszędzie są opisane jako H4. Dodają tylko tandetną plastikową podkładkę, aby zamiast R2 zamontować H4.

Od dwóch lat mam zamontowane takie zamienniki. Swiecą dość dobrze. Kupiłem je tylko dla tego, że były tanie. Mają bardzo cienki szklany klosz.

Nie ma problemu, aby go stłuc. Już raz wymieniałem. W zamienniku szkło ma ok 2mm grubości. Oryginalne Carello miały klosze o grubości ok 3-4 mm.

Zamienniki dobrze pasują do karoserii.

Jedynie Wesem w swojej ofercie ma reflektory do CC z homologacjami zarówno na żarówki R2, jak i H4.

Ale są prawie 2x droższe.

http://sklep.wesem.pl/3/6695/Reflektory_glowne_dedykowane_do_Fiat_Cinquecento#14370

W tańszych zamiennikach mocowanie odbłyśników wydaje się być dużo solidniejsze niż w oryginale. A to głównie jedyna przyczyna problemów z oryginalnymi reflektorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i jest problem, bo wszędzie mają carello w szarej obudowie

> Szary reflektor w czarnym CCS będzie wyglądał jak g.... w lesie a w malowanie nówek nie chce mi się

> bawić

że tak zapytam: muszą być nowe? w zeszłym roku wyrwałem używki z elektryczną regulacją, w stanie praktycznie sklepowym z jedynie słynnym jednym słoneczkiem do regulacji do wymiany. może i Tobie się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.