Skocz do zawartości

Kupilem sobie Jette


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

WitAm. kupilem wlasnie ( tzn zaliczke dalem ) Jette mk2 1986 rok. silnik 1.6 na gazniku przebieg 165 tysiecy potwierdzony ksiazka serwisowa grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

z plusow to jest calkiem zdrowa. kilka niegroznych pruchli,wnetrze niezniszczone, ladnie utrzymane,ktos wsadzil gwinta, i nowe opony

tr64.jpg

z minusow

lewy przegub slychac

gaznik albo zaplon trzeba by podregulowac (jak sie nagrzeje to zdarza sie ze wypada zaplon i ciezko odpala )

wskazowka temp wody wychodzi ponad polowe, co to moze byc? wentylator sie wlacza.

Plan jest taki zeby zrobic na Culta smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż po odebraniu prawa jazdy (jakieś naście lat temu) znajomi ze Śląska przyjechali taką Jetką, ujeżdżaliśmy ją przez wakacje przesiadając się z malucha - echh wspomnienia smile.gif co to był za wypas smile.gif

Powiem Ci że jeśli nie jest to ulepek na druty łapany to w sumie fajna baza bo to jeszcze solidna konstrukcja samochodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tuż po odebraniu prawa jazdy (jakieś naście lat temu) znajomi ze Śląska przyjechali taką Jetką,

> ujeżdżaliśmy ją przez wakacje przesiadając się z malucha - echh wspomnienia co to był za

> wypas

> Powiem Ci że jeśli nie jest to ulepek na druty łapany to w sumie fajna baza bo to jeszcze solidna

> konstrukcja samochodów...

dokladnie z tego powodu ja kupilem smile.gif

jestes 2 osoba ktora na wspomnienia bierze ze nascie lat temu mieli taka....

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokladnie z tego powodu ja kupilem

> jestes 2 osoba ktora na wspomnienia bierze ze nascie lat temu mieli taka....

Jak będziesz miał więcej foto to dawaj smile.gif Na górnym zdjęciu nie wygląda na styraną, biorąc pod uwagę przebieg to zupełnie niezły zakup bo można tego używać do codziennej jazdy...

A jak się spód trzyma?

Niestety tego typu auta gdy spotykam na żywo to już tylko styrane druciarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak będziesz miał więcej foto to dawaj Na górnym zdjęciu nie wygląda na styraną, biorąc pod uwagę

> przebieg to zupełnie niezły zakup bo można tego używać do codziennej jazdy...

> A jak się spód trzyma?

> Niestety tego typu auta gdy spotykam na żywo to już tylko styrane druciarstwo...

w przyszlym tygodniu bede ja jechac odebrac. z tego co sie kladlem pod autem wygladala zdrowo. aktualny wlasiciel wymienil progi i zrobil konserwacje jakis czas temu

wlasnie fajnie wygladala bo nie ma na niej jakis wniecien , zniszczen lakieru czy wnetrza. widac ze jest to 28 letnie auto ale ogolnie spoko smile.gifsmile.gif mysle ze bedzie sie dobrze spisywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest to 28 letnie auto ale ogolnie spoko mysle ze bedzie sie dobrze spisywac

A kupujesz ją do codziennego użytkowania, zabawy, czy jako niedzielny oldtimer ? Fajnie że nie ma żadnych przeróbek, takie auto powinno być jak z fabryki, nie wygląda źle na tym górnym zdjęciu dlatego pytam o dół...

Czyli co profilaktycznie oczyścić i spód czymś zabezpieczyć? Echh lubię taką zabawę, niestety zbyt mało umiejętności i możliwości żeby samemu sobie podłubać...

Jak będziesz miał więcej foto to dawaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co do grzania sie to sprawdz chlodnice czy nie jest zapaskudzona (tak z zewnatrz jak i wewnatrz),

> wewnatrz moze kamien,a z zewnatrz kurz i muchy

chlodnica wymieniona byla rok temu wiec to wykluczam. pod korkiem czysto.zadnego "masla" obstawiam jakis czujnik . ew termostat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli to ma slynnego pierrburga 2ee to wspolczuje

> Zeby to dobrze chodzilo trzeba worek zlota albo fachowcow ....ktorych jyz nie ma....

Potwierdzam, gaźnik ma "sławę" chyba nawet lepszą niż Aisan z CC700. Jest sterowany elektronicznie i ma milion podciśnień grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli to ma slynnego pierrburga 2ee to wspolczuje

> Zeby to dobrze chodzilo trzeba worek zlota albo fachowcow ....ktorych jyz nie ma....

przypuszczam ze taki znajac moje szczescie 270751858-jezyk.gif

a byly tez jakies inne ?

akurat znam tu jednego fachowca zapalenca ktory tylko vwjami sie zajmuje wiec moze on mnie poratuje

w ksiazce serwisowej pisze ze silnik ma oznaczenie EZ

a z tego co znalazlem to gaznik powinen byc w tym modelu 2e2 ?

mozna sprawdzic w vwju vin tak jak np w bmw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ja odebralem, dzis zabralem sie za poczatek sprzatania. ( glownie pod maska ) i jestem w szoku. Przebieg (162 000) ktory jest na liczniku wyglada na prawdziwy smile.gif pod maska duzo roznych naklejek odkrylem ze np rozrzad byl wymieniony przy 102 000 tysiacach w 2002 roku smile.gif . naklejki po olejach itp smile.gifsmile.gifsmile.gif wiec sie ciesze i nastepna wazna sprawa pod maska ( podszybie , podluznice , mcpersony, sciana grodziowa) wszystko zdrowe i proste grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nie wchodzę na kącik VW, a dziś jakoś taki szybki look z nudów.

Też miałem Jetta A2 tylko Coupe 85r slinka.gif - odkupiona od jednego z userów. Wymieniony silnik, pół zawieszenia... a później w ciągu roku zrobiła 25kkm. Sprzedana z przymusu, oo nieee buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Praktycznie nie wchodzę na kącik VW, a dziś jakoś taki szybki look z nudów.

> Też miałem Jetta A2 tylko Coupe 85r - odkupiona od jednego z userów. Wymieniony silnik, pół

> zawieszenia... a później w ciągu roku zrobiła 25kkm. Sprzedana z przymusu, oo nieee

coupe tez mi sie bardziej podoba smile.gif dzis wypucowalem polowe auta 270751858-jezyk.gif lakier sie swieci jak psu jajka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.