Skocz do zawartości

Co wybrać ze starej japonii na customa :)


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Ano mam takie założenia:

silnik 4t, moc przynajmniej 30 KM. konfiguracja (R4,R2,V2) - nie robi.

co lubię:

szprychowe koła (albo zawsze mi się marzył jednostronny wahacz - do adaptacji)

najlepiej kardan (ew. adaptacja na kardana z innego modelu)

co bedzie dobrą bazą - pod kątem przełożenia napędu i/lub wahacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CX 500

no troche to oklepane, ale trzeba przyznac ze ma swoją urode ten moto i ciagle wraca na liste.

ale podmieniac widelce i felgi ciezko bardzo smile.gif do tego małe to to jak na mnie (no ale tego kryterium nie biore pod uwage) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co? @spyra z sv forum cię zainspirował ?

> Jakbym miał się bawić - to porzeźbiłbym jednak w HD sportster 1200.

> Ale na pewno nie będę miał czasu przez następne 20 lat

cyklop mi sie nie widzi zabardzo jesli chodzi o estetyke, mam inny kierunek obrany. ale od strony rzemieślniczej, człowiek to miszcz. podoba mi się jak koło od NTV wstawił (jednostronny wahacz). no i to jak wyrzeźbił bak i błotniki panic.gif

ogolnie - coby nie popaść w depresję zimową z powodu odstawienia 2oo- chce cos do dłubania w garazu nabyć smile.gif sportster za drogi na bazę i nie wiem co miaałbym tam zmieniac, bo jest sliczny wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega chce wał - żaden Zephyr nie ma,

no nie ma

> i koła szprychowe - tutaj można przy odrobinie szczęścia

> znależć ostatnie rocznik 1100 - pod koniec produkcji modelu zastosowano koła szprychowe.

zep 750 seria D czyli od 1996 roku miala szprychy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no nie ma

> zep 750 seria D czyli od 1996 roku miala szprychy

wiem, faktycznie jak ogladalem i czytaalem forum zephyra - te szprychowe koła nie cieszą się uznaniem, to plus, bo dla mnie są atrakcyjne smile.gif

wolałbym coś starszego, ale trzeba przyznać że zephyr ma idealny kształt baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem, faktycznie jak ogladalem i czytaalem forum zephyra - te szprychowe koła nie cieszą się

yikes.gif cos chyba inne fora czytamy wink.gif co prawda faktycznie sa upierdliwe w eksploatacji, ale taki urok szprych... ale nie da sie ich kupic, nie ma, a jesli sie pojawia to momentalnie znikaja z aukcji, nawet pomimo absurdalnych cen...

> uznaniem, to plus, bo dla mnie są atrakcyjne

no sa... polowalem na model D, ale nie znalazlem nic w moim budzecie i kupilem rocznik 95

> wolałbym coś starszego, ale trzeba przyznać że zephyr ma idealny kształt baku.

smile.gif nie tylko ksztalt baku ma idealny wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.