Skocz do zawartości

Pytanie o przebieg


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

> Wszystkie tyle mają - niezleżnie od rocznika

> A ten będący przedmiotem niniejszego wątku to tylko wyjątek potwierdzający regułę

To jest tak, że 150 tysi to igla, a jak ma 200 to juz rownia pochyła, więc jak ma nie spac po nocach ze strachu, ze jutro auto kaput to niech kupi z przebiegiem mniejszym.

Zresztą, szuka już od początku roku i znaleźć nie może icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> KUPILIŚMY

> Fotki jak umyje

> pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc , w serwisie samochód wyszedł rewelacyjnie gościu w

> serwisie był w szoku ze ktoś tak dbał o samochód

> Fatal

własnie dlatego należy sprawdzić stan auta a nie stan licznika, czesto auto z przebiegiem ponad 200 tys jest w lepszym stanie niż auto kilkuletnie, gdzieś ktoś miał gdzieś serwisowanie jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> własnie dlatego należy sprawdzić stan auta a nie stan licznika, czesto auto z przebiegiem ponad 200

> tys jest w lepszym stanie niż auto kilkuletnie, gdzieś ktoś miał gdzieś serwisowanie jak

> należy

No gość z sewisu powiedział że dawno nie widział tak zadbanego samochodu , do zrobienia jest jakaś tam pierdoła , mam na kartce napisane ale nie pamiętam co smile.gif za 560 zł - 30 % smile.gif , ja dla mnie dalej samochód ocenia na 5+ smile.gif , gość mi dał wszystkie faktury co było robione itp. , jednym słowem nie mogę w to jeszcze uwierzyć że taki samochód znalazłem smile.gif , warto było czekać i szukać smile.gif , także wszystko działa jak należy smile.gif , rano pięknie odpalił , a po chwili przełączył się na GAZ grinser006.gif super , nie ma to jak tania jazda smile.gif

pozdrawiam

Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak tu już w wątku podkreślałem , nie warto się sugerować przebiegiem i olewać samochód , tylko

> trzeźwym okiem na chłodno ocenić stan pojazdu.

> Gratulacje i bezawaryjnej jazdy.

Dzięki i pozdrawiam smile.gif

Kropka dalej mam , aż mnie serce boli że będę sie z nim rozstawał crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szerokości i do zobaczenia na PKP [nie mylić z dworcem]

O cześć smile.gif , no oczywiście że będę zaglądał smile.gif , tu na forum są tacy ludzie że nie można zapomnieć o AK smile.gif

pozdrawiam i dziękuję , mam nadzieje że nie sprzedajesz swojego Puga smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siur, że się nie pozbywam. Po polerowaniu lakieru i wyczyszczeniu tapicerki na mokro jest jeszcze

> piękniejszy

> P.S.: Gdybyś miał potrzebę podpięcia pod komputer [PP2000] to szczegóły ustalimy na PRV.

ok smile.gif dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.