Skocz do zawartości

Żuraw?!?!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam...

Ci co mnie znają to doskonale wiedzą, że moje obietnice pt. "Nic już w tym roku nie kupuję" można włożyć między bajki. Tak było i tym razem, ale od początku.

Kilka miesięcy temu, MateuszC napisał w swoim temacie

Quote:

A co mi tam
smile.gif

Kolejny do kolekcji

969556_504596582935856_752082842_n.jpg


Szybko pogratulowałem braciom nabytku i swoim zwyczajem zaproponowałem, że gdyby kiedyś coś to chętnie odkupię. Kilka tygodni temu zadzwonił Łukasz i przedstawił warunki. Wymieniliśmy kilka telefonów, pojechałem do bankomatu, wypożyczyłem lawetę, zadzwoniłem do kolegów z Rezerwy126p i zjawiliśmy się w Krakowie po odbiór samochodu.

Okazało się, że przejazd ulicami Krakowa zajął nam ciutek czasu więc na miejscu pooglądałem blachę, MateuszC wyszabrował radio i głośniki, wrzuciliśmy Malucha na lawetę i heya z powrotem na Śląsk.

Następnego dnia auto pognało do mechanika na niezbędne naprawy (wymiana olejów, filtrów, czyszczenie gaźnika, wymiana przerywacza i kilka innych). Kilka rzeczy naprawił również kolega Głodny (np. łożysko, cewka i regulacja zaworów)

Po około tygodniu od zakupu auto trafiło do Rezerwowego detailisty - Pietrka i plan był taki, że auto przechodzi pełny zakres detailingu i robimy szał na Beskidzkim.

Plan udał się tylko częściowo gdyż choroba synka i żony nie pozwoliła mi na udział w Beskidzkim. W związku z tym postanowiłem w dniu dzisiejszym po krótce zaprezentować mojego DZIEWIĄTEGO Malucha, który nawiasem mówiąc jest po prostu idealny i jak to powiedział Głodny: "Stary, ten Maluch tak praży, że suty stoją jak wentyle od Stara"

Tradycyjnie fotki na koniec wink.gifwink.gifwink.gif

Na pierwszy rzut kilka fotek zapożyczonych z neta:

banan001.jpg banan002.jpg banan003.jpg

banan004.jpg banan005.jpg banan006.jpg

banan007.jpg banan008.jpg banan009.jpg

banan010.jpg banan011.jpg banan012.jpg

banan013.jpg banan014.jpg banan015.jpg

banan016.jpg

Fotki pobrane z forum Rezerwa126p.pl oraz profili Facebook następujących userów: Michał Chaciński, KRuising, OlszaRallyGarage, Mateusz Czopsko, Łukasz Czopko

Droga z KR do SZ:

banan017.jpg banan018.jpg banan019.jpg

Na chwilę przed rozpoczęciem magii:

banan021.jpg banan022.jpg banan023.jpg

banan024.jpg banan025.jpg banan020.jpg

banan025_1.jpg banan025_2.jpg

Jak widzicie, bardzo ładne wnętrze ostatniego rocznika jest mocno zaniedbane i brudne :/ :/ :/

Postanowiłem, że nie będę publikował fotek "w trakcie". Zrobi to Pietrek, jeżeli zechce. W końcu to jego wiedza tajemna wink.gifwink.gifwink.gif

I na koniec tematu, kilka fotek po czynieniu magii przez Pietrka:

banan026.jpg banan027.jpg banan028.jpg

banan029.jpg banan030.jpg banan031.jpg

banan032.jpg banan033.jpg banan034.jpg

banan035.jpg banan036.jpg banan037.jpg

banan037_1.jpg banan037_2.jpg banan037_3.jpg

I kilka po delikatnym tuningu:

banan038.jpg banan039.jpg banan040.jpg

banan041.jpg banan042.jpg banan043.jpg

banan044.jpg

Fotki by Pietrek

Na koniec tej opowieści mogę powiedzieć tyle, że to co Pietrek potrafi zrobić z samochodami to dla mnie mistrzostwo świata!! Pietrek może być pewien, że ma we mnie stałego i wiernego klienta. Wszystkim gorąco polecam!!

PS. Byłbym zapomniał na koniec. Nic już w tym roku nie kupuję!! zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba "wypasiona" wersja czyli pakiet IV

> - zębatkowa przekładnia

> - koła 13" z profilem 70 od Bisa

> - uchylne okna

> - tapicerka na drzwiach

Nie. Brak przekładni listwowej i koła 12"

Auto jest ciekawe bo to rocznik 94. Ma tapicerkę charakterystyczną dla tego rocznika, jasną deskę rozdzielczą, dodatkowo ma kierownicę, kołpaki, chlapacze bez znaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Brak przekładni listwowej i koła 12"

> Auto jest ciekawe bo to rocznik 94. Ma tapicerkę charakterystyczną dla tego rocznika, jasną deskę

> rozdzielczą, dodatkowo ma kierownicę, kołpaki, chlapacze bez znaczków.

I nie ma magla!?!? Coś ty kupił!? Że dałeś się nabrać jak młody pelikan hehe.gif A Czopersi powinni bęcki zebrać ze sprzedaż takiego samochodu. Weź im to oddaj, niech jaj sobie nie robią hahaha.gif

No pojechali - zabrali magiel, przerobili na drążki i puścili dalej - hue, hue hehe.gif

I daj mi znać jak już oddasz grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdraszczam kolejnego malca ok.gif pamiętam jak znajoma miała takiego bez oznaczeń, ale chyba 93 rok tamten był.

btw. w październiku jedziemy z być może przyszłym teściem zlosnik.gif po malara do niego w rodzinne strony i jestem strasznie ciekaw co to będzie bo rocznik podobno 86...a on nie pamięta szczegółów(jaka deska etc) także też postaram sie o foto relację wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.