Skocz do zawartości

Transmiter, ale chyba trochę inaczej...


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

nigdy nie używałem tego sprzęta, ale chyba muszę zlosnik.gif

Póki co nie chce mi się zmieniać oryginalnego radia, a przydałoby się skądś puszczać muzykę smile.gif

Niezbyt chyba mam ochotę, żeby mi z radia wystawał kabelek do podłączenia czegokolwiek, więc padł pomysł- transmiter zlosnik.gif

Ale... też nie mam ochoty, żeby mi jakaś pierdoła z gniazda zapalniczki wystawała, więc pomyślałem, żeby.... wykorzystać gniazdko zapalniczki w bagażniku zlosnik.gif

Pytanie czy piloty do tego są radiowe? Czy nie ma szans na realizację mojego pomysłu? zlosnik.gif W ostateczności jest też gniazdo przy tylnej kanapie, ale chyba wolałbym bagażnik hmm.gif

Podpowiecie coś? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej,

> nigdy nie używałem tego sprzęta, ale chyba muszę

> Póki co nie chce mi się zmieniać oryginalnego radia, a przydałoby się skądś puszczać muzykę

> Niezbyt chyba mam ochotę, żeby mi z radia wystawał kabelek do podłączenia czegokolwiek, więc padł

> pomysł- transmiter

> Ale... też nie mam ochoty, żeby mi jakaś pierdoła z gniazda zapalniczki wystawała, więc pomyślałem,

> żeby.... wykorzystać gniazdko zapalniczki w bagażniku

> Pytanie czy piloty do tego są radiowe? Czy nie ma szans na realizację mojego pomysłu? W

> ostateczności jest też gniazdo przy tylnej kanapie, ale chyba wolałbym bagażnik

> Podpowiecie coś?

Nie ma szans, musisz względnie kierować pilot na to ustrojstwo, ja mam używam bo mam taką samą sytuację w służbowym jumpy, tranmisterek za 50zł - chwalę sobie i polecam ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak z jakością dźwięku???

Jakość dzwięku jest imo bardzo dobra - nie odbiega od mp3 z płyt. Czasem zdarza się że coś charczy albo szumi (np. od komórki), ale użytkując obecny transmiter nie jest to uciążliwe, pojawia się sporadycznie, przy najtanszych modelach może za czesto szumieć. Generalnie warto też popróbować różnych częstotliwości - wybrać taką gdzie w pobliżu nie ma żadnej stacji radiowej, ja używam na 104,5 fm obecnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma szans, musisz względnie kierować pilot na to ustrojstwo, ja mam używam bo mam taką samą

> sytuację w służbowym jumpy, tranmisterek za 50zł - chwalę sobie i polecam

czyli potrzebuje czegoś co się łatwo obsługuje bez patrzenia...

muszę się przymierzyć czy dam radę klikać jak będzie to wtyknięte w tylną część tunelu środkowego zlosnik.gif

za cholerę nie chcę tego ustrojstwa z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli potrzebuje czegoś co się łatwo obsługuje bez patrzenia...

> muszę się przymierzyć czy dam radę klikać jak będzie to wtyknięte w tylną część tunelu środkowego

> za cholerę nie chcę tego ustrojstwa z przodu

Ale to się da łatwo obsługiwać bez patrzenia, właśnie pilotem, ale nie wiem czemu się uparłeś że nie chcesz tego mieć w zapalniczce z przodu - tak to zostało przewidziane zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to się da łatwo obsługiwać bez patrzenia, właśnie pilotem, ale nie wiem czemu się uparłeś że

> nie chcesz tego mieć w zapalniczce z przodu - tak to zostało przewidziane

bo wygląda to strasznie to raz, a dwa gniazdo zapalniczki z przodu mam zakryte klapką i tak ma zostać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze? nie chce mi się bawić

> poza tym fajnie byłoby, żeby mp3 czytało

> ale może wezmę pod uwagę

oryginalne z mp3:

73329301_2_644x461_radio-rcd-200-cd-mp3-vw-polo-lupo-fox-golf-passat-bora-t5-zdjecia_rev002.jpg

miałem do swojego je wkladac, ale... zostałem przy nagrywaniu plyt w audio grinser006.gif

ewentualnie cos z Seata (to samo co volkswagenowskie, tylko czerwone podświetlenie wyswietlacza a nie niebieskie) z mp3:

48642089_1_644x461_seat-ibiza-fabryczne-radio-cd-mp3-alana-pszow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oryginalne z mp3:

> miałem do swojego je wkladac, ale... zostałem przy nagrywaniu plyt w audio

> ewentualnie cos z Seata (to samo co volkswagenowskie, tylko czerwone podświetlenie wyswietlacza a

> nie niebieskie) z mp3:

kuźwa jakie to brzydkie rotfl.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze? nie chce mi się bawić

> poza tym fajnie byłoby, żeby mp3 czytało

> ale może wezmę pod uwagę

A nie lepiej zakupić jakiegoś yatura czy xcarlinka jak radio posiada możliwość podłąćzenia zmieniarki ? chowasz w schowku i śmiga jak trzeba. Koszt coś koło 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie lepiej zakupić jakiegoś yatura czy xcarlinka jak radio posiada możliwość podłąćzenia

> zmieniarki ? chowasz w schowku i śmiga jak trzeba. Koszt coś koło 200zł.

mam taki wlasnie wynalazek, zaplacilem ze 2 lata temu 300 PLN, czyta SDHC lub pendrive do 4GB, ma tez wejscie z odtrwarzacza zewnetrznego.

Jedna wskazowka - o wiele szybciej dziala na kartach SDHC niz na pendrive. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A coś takiego:

> pilota możesz dać gdzie Ci pasuje, wyświetlacz też albo możesz go w ogóle nie dawać jeśli nie jest

> Ci potrzebny.

hmmm widziałeś gdzieś to w PL ? w sumie cena w usa ciekawa.

wygląda jakby to też był transmiter FM ...... Coraz bardziej ciekawie się robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm widziałeś gdzieś to w PL ? w sumie cena w usa ciekawa.

Tak u mnie w pokoju taki jeden leży biglaugh.gif

> Tutaj wygląda jakby to też był transmiter FM ...... Coraz bardziej ciekawie się robi

Ten model który podałeś to jest chyba identyczny z tym który ja podałem tylko w wersji bez wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak u mnie w pokoju taki jeden leży

> Ten model który podałeś to jest chyba identyczny z tym który ja podałem tylko w wersji bez

> wyświetlacza.

ale kupowałeś w pl czy nie ? model jaki masz? bo pooglądałem i 210 nie miał wyświetlacza a 300 już tak. i powiem szczerze że jestem bardzo zainteresowany tym ustrojstwem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale kupowałeś w pl czy nie ? model jaki masz? bo pooglądałem i 210 nie miał wyświetlacza a 300 już

> tak. i powiem szczerze że jestem bardzo zainteresowany tym ustrojstwem...

Kupowałem w USA, bo w Polsce cena jest chyba z 10 razy większa i to za wersję bez wyświetlacza spineyes.gif

Kupiłem model 300 z wyświetlaczem, ale jednak go nie założę i pójdzie na sprzedaż, bo coś przegapiłem i okazało się że moje radio nie ma aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupowałem w USA, bo w Polsce cena jest chyba z 10 razy większa i to za wersję bez wyświetlacza

> Kupiłem model 300 z wyświetlaczem, ale jednak go nie założę i pójdzie na sprzedaż, bo coś

> przegapiłem i okazało się że moje radio nie ma aux

czyli 300 wchodzi w aux, bo 210 miał gniazdo i wtyk antenowy i ewidentnie działał na radiu i nawet na wyświetlacz radia wysyłał całe informacje..... szwagier leci do usa........ chyba wiem co mi przywiezie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> yyyyyyyyyyy chyba ro renault..... w sumie znam gościa co to sprzedaje we wrocku i mowi ze niewiele

> się różnią a cena jest wywindowana z racji zapotrzebowania rynku. o tutaj masz

własnie tego Yatour'a tez znalazłem i calkiem poważnie zastanawiam sie nad kupnem tego w miejsce zwykłej zmieniarki cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.