Skocz do zawartości

Do oglądaczy zdjęciowych Astra 2


bonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Szwagier chce jechać toto obejrzeć , ale coś mi tu śmierdzi , raz że jakoś tak tanio , dwa długo wisi .

Na pierwszy rzut oka maska jakaś matowa za to błotnik prawy świeci się jak psu j...

http://otomoto.pl/opel-astra-salonowa-klimatyzacja-C30181056.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Standardowo" dziurawy lewy przycisk od klaksonu. Tunel srodkowy w okolicy popielniczki krzywo

> spasowany.I troche dziwna wersja niby ma elektryke i klime, a lusterka i klamki wewnetrzne

> czarne...

Wersja gliwicka - te typy tak miały... albo totalne golasy, albo jakieś minimum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szwagier chce jechać toto obejrzeć , ale coś mi tu śmierdzi , raz że jakoś tak tanio , dwa długo

Kolejny poławiacz okazji :/ widziałem kilka asterek i przy 180 nie miały dziurawych klaksonów...Cóż można oczekiwać po takim czymś...jak chce się zapłacić 60-70% wartości to się otrzymuje dokładnie tyle ile się płaci. Na ładną astrę niech dołoży z 4 tysie wtedy będzie miał ładny samochód, a jak koniecznie za dychę chce pokazać kolegom że się da-to się da...kupić szczura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Standardowo" dziurawy lewy przycisk od klaksonu.

Moja ma "niby" 190.000 (kupiona ze stanem 164.000) i klaksony jak nowe

> Tunel srodkowy w okolicy popielniczki krzywo spasowany.

To może świadczyć o tym, że było grzebane przy nagrzewnicy - częste problemy z wyciekami. Sprawdziłbym podłogę pod dywanikami czy nic nie gnije, nie śmierdzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebijam - u mnie prawie 213.000 km i klaksony całe

U mnie prawie jak nowe były przy przebiegu 150 tys. Teraz, przy 250 tys. lekko przetarł się lewy i ma malutkie pęknięcie. A w komisach standardem są ogromne dziurska przy przebiegu 150-200 tys zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla potomnych

> Czyżby czytaty AK?

10.900 zł. za Astrę z 2006r. z przebiegiem 183.000 km???

Nie orientowałem się ostatnio po ile takie Astry "stoją" na rynku, ale wydaje mi się że cena jest podejrzanie niska.

Poza tym 500l bagażnika? Nie pamiętam dokładnie, ale tyle to chyba kombi ma, no i myślę że realne spalanie w granicach 6 litrów też można między bajki włożyć.

Szkoda czasu i pieniędzy na paliwo moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spalanie w granicach 6 litrów też można między bajki włożyć.

Nie do końca. Da się spokojnie zejść nawet poniżej w trasie jadąc do 110.

Jadąc normalnie z klimą wychodziło w okolicy 6,2l. W mieście i krótkie odcinki to lekko 8l. Wiem z autopsji nie z opowiadań, rodzice mają taka od nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w mojej zafirze pękł przy 180kkm. Przebieg oryginalny .

Cza albo obcinać paznokcie albo klakson naprawić grinser006.gif

A tak poważnie to mniejsza o ten klakson-nawet jak to poflociak to cena "mała" co jak widać znalazło amatora i zeszło albo czyta AK i zawinął ogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cza albo obcinać paznokcie albo klakson naprawić

> A tak poważnie to mniejsza o ten klakson-nawet jak to poflociak to cena "mała" co jak widać

> znalazło amatora i zeszło albo czyta AK i zawinął ogło...

nie chciałbyś auta po mojej koleżance, ma długie pazury i każde jedne auto ma poryraną kierownicę i wszelkie przyciski których używa się w miarę często zlosnik.gif Do tego auto traktuje typowo jak przedmiot czysto użytkowy, tam przytarte, tu zadrapane zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie do końca. Da się spokojnie zejść nawet poniżej w trasie jadąc do 110.

> Jadąc normalnie z klimą wychodziło w okolicy 6,2l. W mieście i krótkie odcinki to lekko 8l. Wiem z

> autopsji nie z opowiadań, rodzice mają taka od nowości

Zgodzę się, że jadąc płynnie z prędkościami w granicach 70-90km/h można coś takiego osiągnąć, tyle że w codziennym użytkowaniu tego typu płynnego ruchu nie jest zwykle zbyt dużo, skutkiem czego spalanie wzrasta.

Moja pali mi benzyny (obliczenia według tankowania) poniżej 7 litrów na 100 kilometrów, tyle że na samej benzynie jeżdżę praktycznie tylko w trasie i do tego bez szaleństw, ale nigdy nie stwierdziłbym, że spalanie Pb przy tym silniku który mam (1.6) realnie zamyka się w 7 litrach na 100 km, bo tak nie jest. To, że można taki wynik osiągnąć, nie znaczy że takie spalanie można osiągnąć na "co dzień".

Ktoś przeczyta taką informację jak w tym ogłoszeniu i się "napali" jak to mało pali taka Astra, a tymczasem w codziennej jeździe mieszanej spalanie będzie sporo wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.