Skocz do zawartości

Rekord Cannonball pobity!


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dailymail.co.uk/news/article-...eye-police.html

Facet zrobił specjalna wersje Mercedesa CL - dwa dodatkowe zbiorniki paliwa, wykrywacze i zakłócacze radarów i laserów, a takze kaczki i baseny do załatwiania sie w czasie jazdy. I przejechał z. Nowego Jorku do Los Angeles w 28 godzin i 50 minut. Średnia prędkość wyszła 98 MPH.

article-0-191687C800000578-39_634x534.jpg

Dla nie wyobrazajacych sobie odległości - prawie identyczna odległość jest pomiędzy Lizboną a Moskwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.dailymail.co.uk/news/article-...eye-police.html

> Facet zrobił specjalna wersje Mercedesa CL - dwa dodatkowe zbiorniki paliwa, wykrywacze i

> zakłócacze radarów i laserów, a takze kaczki i baseny do załatwiania sie w czasie jazdy. I

> przejechał z. Nowego Jorku do Los Angeles w 28 godzin i 50 minut. Średnia prędkość wyszła 98

> MPH.

> Dla nie wyobrazajacych sobie odległości - prawie identyczna odległość jest pomiędzy Lizboną a

> Moskwą.

Masakra z tym czasem przejazdu yikes.gif Chciałbym zobaczyć filmiki z jazdy shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masakra z tym czasem przejazdu Chciałbym zobaczyć filmiki z jazdy

ja też, tylko aż się wierzyć nie chcę, że udało mu się taki czas wykręcić jak co chwile ludzie piszą o leżeniu na glebie za drastyczne przekroczenia prędkości w USA zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja też, tylko aż się wierzyć nie chcę, że udało mu się taki czas wykręcić jak co chwile ludzie

> piszą o leżeniu na glebie za drastyczne przekroczenia prędkości w USA

Facet poza wszelkimi wykrywaczami i zaklocaczami radarów miał cała armie pomocników ktorzy sprawdzali zaraz przed nim każdy odcinek trasy i informowali o policji, wypadkach itp. Pomimo ze jechał bardzo szybko, to ani razu go policja nie złapała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a on powie ze to była ściema, bo krecil filmik do internetu

> to tak jakbym ja nakrecil film ukazujący mój predkosciomierz ze jade 250km/h w miescie - i na tej

> podstawie mialbym dostać mandat?

nie wiem - pytaj K3 - on ma doświadczenie...ja tylko rzuciłem tezę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem - pytaj K3 - on ma doświadczenie...ja tylko rzuciłem tezę

to wlasnie Ci mowie jak to można obalic... zalozylem inne koła, przestawiłem predkosciomierz.. i stad mi pokazywal taka predkosc panie sędzio, bo nagrywałem film, a film jak wiemy to fikcja skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Facet poza wszelkimi wykrywaczami i zaklocaczami radarów miał cała armie pomocników ktorzy

> sprawdzali zaraz przed nim każdy odcinek trasy i informowali o policji, wypadkach itp. Pomimo

> ze jechał bardzo szybko, to ani razu go policja nie złapała.

Ciekaw jestem tylko, ilu policjantów było w tej jego armii. Nie zdziwiłoby mnie, jeśli celowo mu na to pozwolili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.