Skocz do zawartości

[A-H] PDC .... półdziała ...


bratPit

Rekomendowane odpowiedzi

> no ale co ci nie pasuje - ogólnie model, silnik a może bogate wyposażenie ?

> bo za bardzo to nie łapię

Widzisz, bo to jest tak, istnieje w psychologii taki mechanizm, że jeżeli załóżmy Twoje oczekiwania w skali od 1-10 są na poziomie np 7 a to co dostajesz jest np na poziomie 5 to masz poczucie niezadowolenia/rozczarowania etc.

Widocznie miałem za duże oczekiwania w stosunku do tego co dostałem,

brat

Ps. Nie dramatyzujmy, po prostu jestem szczery i piszę co mi leży na duszy. Gdybym mógł jednak cofnąć czas to bym kupił C4 Picasso 1.8 (zwykłego - nie Grand'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz, bo to jest tak, istnieje w psychologii taki mechanizm, że jeżeli załóżmy Twoje oczekiwania

> w skali od 1-10 są na poziomie np 7 a to co dostajesz jest np na poziomie 5 to masz poczucie

> niezadowolenia/rozczarowania etc.

> Widocznie miałem za duże oczekiwania w stosunku do tego co dostałem,

> brat

> Ps. Nie dramatyzujmy, po prostu jestem szczery i piszę co mi leży na duszy.

i wszystko jasne

choć szczerze powiedziawszy zdziwiło mnie to co piszesz bo z tego co pamiętam pracowałeś chyba w jakimś salonie opla ( chyba że pomylilem osoby ) i raczej byłeś rozeznany w temacie

ale niewazne

a tak z drugiej strony z czystej ciekawości dlaczego kupilbys cytryne zamiast opla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i wszystko jasne

> choć szczerze powiedziawszy zdziwiło mnie to co piszesz bo z tego co pamiętam pracowałeś chyba w

> jakimś salonie opla ( chyba że pomylilem osoby ) i raczej byłeś rozeznany w temacie

owszem pracowałem i wiedziałem czego mogę się spodziewać, byłem zbyt huraoptymistycznie nastawiony jak widać spineyes.gif

> a tak z drugiej strony z czystej ciekawości dlaczego kupilbys cytryne zamiast opla ?

przede wszystkim komfort, wyciszenie, dobre silniki, a poza tym miałbym 3-4 lata młodsze auto,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chłopy co wam się dzieje ?

Z ostatnich dni. Rozpadł się w środku przedni reflektor. Nie do naprawy, bo jest nierozbieralny.

Padła pompa podciśnienia.

Że nie wspomnę o tulejach tylnej belki sciana.gif

Przebieg 112 tys. Poprzednią zrobiłem ponad 200 i nic takiego się nie działo.

Ogólnie auto jest ok., takiego potrzebuję, komfort, wyposażenie, tu nie mam zastrzeżeń. Ale usterki czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tu Cię rozumiem.

> Ja najprawdopodobniej kolejnej Zafiry też już nie kupię

A ja i owszem, bardzo sobie chwalę to autko. Wersja Innovation, nie ma tylko fontanny w środku, światła AFL super, fotele super, jedzie jak mały czołg, bagażnik wielkości małego słonia itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja i owszem, bardzo sobie chwalę to autko. Wersja Innovation, nie ma tylko fontanny w środku,

> światła AFL super, fotele super, jedzie jak mały czołg, bagażnik wielkości małego słonia itd.

> itp.

I tutaj się zgadzam w całej rozciągłości waytogo.gif

ale mam na myśli usterki. Ostatnio nie ma tygodnia, żeby się coś nie działo no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tutaj się zgadzam w całej rozciągłości

> ale mam na myśli usterki. Ostatnio nie ma tygodnia, żeby się coś nie działo

oczywiście trzeba sobie zdać sprawę, że w tym kierunku idą wszystkie firmy, kolega z pracy miał Octavię I 1.9tdi i przejechał nią 330kkm i naprawiał tylko rzeczy eksploatacyjne, ma teraz O II 2.0 tdi przebieg 160kkm i ciągle coś przy niej robi, a to czujniki pasów, a to klimatyzację, a to ABS, a to serwo hamulców i tak w kółko, więc teraz trudno będzie znaleźć samochód przyzwoicie zrobiony, który by nie był skutecznie "postarzony" już na etapie projektowania,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam w swojej czujniki przód i tył i jakoś nic się nie wiesza

> Co do parkowania, hmmm. Czujniki są po to aby pomóc przy parkowaniu a nie zaparkować za Ciebie auto

> i jak to elektronika w każdym momencie może zawieść i trzeba za każdym razem parkować "na

> czuja"

Zatem jesteś użytkownikiem, któremu ten gadżet jest zbędny w aucie.

Posiadam AH i AJ i w obu czujniki są mniej czułe i wrażliwsze na czynniki zewnętrzne niż w innych markach, które miałem okazję testować/użytkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.