Skocz do zawartości

Dylemat zakupowy


Piterus_123

Rekomendowane odpowiedzi

Po malutku prymierzam sie do czegos pozadniejszego. glowne zalozenie jest takie ze ma byc klasa srednia lub wyzej, najchetniej (z racji wygladu) insignie ale cena troche odstrasza bo w podobnym roczniku kupie mondeo za 10kpln mniej.

co doradzicie, aha uczulony jetem na vaga, chociaz b6 mi sie podoa bardzo, ale chyba nie mogl bym sobie spojzec w oczy w lustrze. doradzcie cos. puki co na pierwszym miejscu jest mondeo stosunek ceny do jakosci rocznika i ilosci samochodu najlepsza. widelki 25-35kpln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po malutku prymierzam sie do czegos pozadniejszego. glowne zalozenie jest takie ze ma byc klasa

> srednia lub wyzej, najchetniej (z racji wygladu) insignie ale cena troche odstrasza bo w

> podobnym roczniku kupie mondeo za 10kpln mniej.

> co doradzicie, aha uczulony jetem na vaga, chociaz b6 mi sie podoa bardzo, ale chyba nie mogl bym

> sobie spojzec w oczy w lustrze. doradzcie cos. puki co na pierwszym miejscu jest mondeo

> stosunek ceny do jakosci rocznika i ilosci samochodu najlepsza. widelki 25-35kpln.

Pozostań przy mondku-daje najwięcej za zapłaconą kwotę, tylko wiedz że za 25 tysi to i mondek i B6 to będą padaki i klejone z paru, nie mówiąc już o cofce, ale za +30 tyś w mondeo już można poprzebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po malutku prymierzam sie do czegos pozadniejszego. glowne zalozenie jest takie ze ma byc klasa

> srednia lub wyzej, najchetniej (z racji wygladu) insignie ale cena troche odstrasza bo w

> podobnym roczniku kupie mondeo za 10kpln mniej.

> co doradzicie, aha uczulony jetem na vaga, chociaz b6 mi sie podoa bardzo, ale chyba nie mogl bym

> sobie spojzec w oczy w lustrze. doradzcie cos. puki co na pierwszym miejscu jest mondeo

> stosunek ceny do jakosci rocznika i ilosci samochodu najlepsza. widelki 25-35kpln.

no za tą kwotę to Insigni nie uświadczysz a VAG też nie będzie za nowy ok.gif

raczej albo ford albo jakiś francuz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po malutku prymierzam sie do czegos pozadniejszego. glowne zalozenie jest takie ze ma byc klasa

> srednia lub wyzej, najchetniej (z racji wygladu) insignie ale cena troche odstrasza bo w

> podobnym roczniku kupie mondeo za 10kpln mniej.

> co doradzicie, aha uczulony jetem na vaga, chociaz b6 mi sie podoa bardzo, ale chyba nie mogl bym

> sobie spojzec w oczy w lustrze. doradzcie cos. puki co na pierwszym miejscu jest mondeo

> stosunek ceny do jakosci rocznika i ilosci samochodu najlepsza. widelki 25-35kpln.

A może coś z francuskiego ogródka? L3 lub 407. Znajdziesz za te pieniądze stosunkowo młode, niedobite auto. Z reguły z dobrym wyposażeniem (ach ten szklany dach w 407sw grinser006.gif). Oczywiście pisząc "za te pieniądze" mam na myśli kwotę bliżej góry podanego zakresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po malutku prymierzam sie do czegos pozadniejszego. glowne zalozenie jest takie ze ma byc klasa

> srednia lub wyzej, najchetniej (z racji wygladu) insignie ale cena troche odstrasza bo w

> podobnym roczniku kupie mondeo za 10kpln mniej.

> co doradzicie, aha uczulony jetem na vaga, chociaz b6 mi sie podoa bardzo, ale chyba nie mogl bym

> sobie spojzec w oczy w lustrze. doradzcie cos. puki co na pierwszym miejscu jest mondeo

> stosunek ceny do jakosci rocznika i ilosci samochodu najlepsza. widelki 25-35kpln.

B6. Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będę nudny ale w tym budżecie tylko mondeo. Szukaj wersji titanium bedziesz zadowolny

budzet moge zwiekszyc do 45 bo nie jest jakis super sztywny bo tele by starczylo nawet na insignie ale chodzi o to by jak naj mniej wydac i kupic jak najlepiej

a co powiecie o cadilaku cts albo o mercedesie c?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> budzet moge zwiekszyc do 45 bo nie jest jakis super sztywny bo tele by starczylo nawet na insignie

> ale chodzi o to by jak naj mniej wydac i kupic jak najlepiej

> a co powiecie o cadilaku cts albo o mercedesie c?

Na amerykańskiej myśli technicznej się nie znam, słyszałem tylko od ludzi co jeździli, że bublowato wykończony, natomiast jak lubisz w dość młodych samochodach sporo rdzy, to mercedes będzie super wyborem.

Praktycznie każdy co jeździł mondeo, b6, insignią weźmie mondeo. B6 użytkowałem dłuższy czas, jakieś 2 lata i 70 tyś km, nie jest to zły samochód, duży, wygodny, chętnie bym kupił ponownie, natomiast jeśli miałbym postawić wybór nie patrząc na kasę-wziąłbym mondeo. W Twoim przypadku-jeśli chcesz samochód bardziej w okolice 30 tyś, szukaj passata, jeśli ok 35 tyś-szukaj mondeo, jak chcesz mieć wozik wypasiony, wspomniane tu Titanium w mondeo, to szykuj budżet bliżej 40 tyś, żeby nie był po dzwonie i nie cofany, oraz żebyś spał spokojnie że US nie zapuka (wałek na vat).

Insignia nawet za 45 będzie ze średnim wyposażeniem i ze sporym już przebiegiem, a wersje cosmo są horrendalnie drogie, samochód piękny z zewnątrz, wewnątrz ładny, ale w stosunku do mondka ciasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na amerykańskiej myśli technicznej się nie znam, słyszałem tylko od ludzi co jeździli, że bublowato

> wykończony, natomiast jak lubisz w dość młodych samochodach sporo rdzy, to mercedes będzie

> super wyborem.

> Praktycznie każdy co jeździł mondeo, b6, insignią weźmie mondeo.

nie każdy. Mi się ten samochód straszliwie nie podoba. Miałem mega dobrą ofertę teraz i nie byłem w stanie się zmusić do niego zlosnik.gif

Ale zgadzam się, że obiektywnie to kawał porządnego kanapowozu ok.gif Jak kogoś nie odrzuca tak jak mnie, to warto się zainteresować tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie każdy. Mi się ten samochód straszliwie nie podoba. Miałem mega dobrą ofertę teraz i nie byłem w

> stanie się zmusić do niego

> Ale zgadzam się, że obiektywnie to kawał porządnego kanapowozu Jak kogoś nie odrzuca tak jak mnie,

> to warto się zainteresować tym autem.

Oczywiście, że względy indywidualne są ważne i stoją w zasadzie na 1 miejscu, jednak tak jak pisałem, w zadanych widełkach cenowych mondeusz oferuje najwięcej, a jeśli np dla kogoś wygląd zewnętrzny będzie ważniejszy niż objętość wewnątrz to czemu nie.

Jeśli chodzi o indywidualne podejście to mi bardziej leży ford, wydaje mi się mniej tandetowaty w danej klasie (czy to focus via astra czy mondeo via insignia) ale szanuje ludzi co myślą zupełnie odwrotnie bo gust jest jak wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.