Skocz do zawartości

kabel diagnostyczny vag


arekpelczynski

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuję opinii na temat kabelka

VAG K+CAN COMANDER TACHO PIN IMMO

czy podany zestaw jest dobry? i niezawodny? Potrzebuję się połączyć z audi a4 2003r 1.9tdi i z kilkoma starszymi np. 95r.i tu moje pytanie czy fejs z linią k radzi sobie w zupełności? czy szukać czegoś zdwiema czy to bez znaczenia?czy do starszych jednak kkl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG K+CAN COMANDER - zawiodłem się na nim. Niestety ale nie chce się połączyć z licznikiem w moim passacie B5. Z licznikami z golfa 4 bora łączy się odczytuje eeprom, zmienia przebieg.

Vag Tacho - skoro poprzedni kabel nie dawał rady postanowiłem zainwestować w Vag Tacho i jestem mega zadowolony. Po zmianie u siebie licznika na 1/2 fis chciałem ustawić przebieg taki sam jak na poprzednim liczniku. Oczywiście dało radę. Odczyt pinów również działa, odczytywanie i edycja eepromu też.

Osobiście polecam Vag Tacho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> VAG K+CAN COMANDER - zawiodłem się na nim. Niestety ale nie chce się połączyć z licznikiem w moim

> passacie B5. Z licznikami z golfa 4 bora łączy się odczytuje eeprom, zmienia przebieg.

> Vag Tacho - skoro poprzedni kabel nie dawał rady postanowiłem zainwestować w Vag Tacho i jestem

> mega zadowolony. Po zmianie u siebie licznika na 1/2 fis chciałem ustawić przebieg taki sam

> jak na poprzednim liczniku. Oczywiście dało radę. Odczyt pinów również działa, odczytywanie i

> edycja eepromu też.

> Osobiście polecam Vag Tacho.

dziękuję ale do starszych modeli np.do2003 lepiej kkl?? czy samo k sobie daje rade czy oznaczenia k lub kkl to jest tosamo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> VAG K+CAN COMANDER - zawiodłem się na nim. Niestety ale nie chce się połączyć z licznikiem w moim

> passacie B5. Z licznikami z golfa 4 bora łączy się odczytuje eeprom, zmienia przebieg.

Ja tez mam problem z tym programem. Na początku się laczyl normalnie, a pewnego dnia przestal się laczyc i lipa... ponowna instalacja itp. nic nie pomogly niewiem.gif a tak ladnie się laczyl niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam potrzebuję opinii na temat kabelka

> VAG K+CAN COMANDER TACHO PIN IMMO

> czy podany zestaw jest dobry? i niezawodny? Potrzebuję się połączyć z audi a4 2003r 1.9tdi i z

> kilkoma starszymi np. 95r.i tu moje pytanie czy fejs z linią k radzi sobie w zupełności? czy

> szukać czegoś zdwiema czy to bez znaczenia?czy do starszych jednak kkl ?

interfejs KKL od Viaken

VCDS chiński

VCDS z ADAKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zadzwoń pod nr z tej aukcji Prosze

> to tak jak by ci sie nie chciało targać z daleka

z całym szacunkiem ale ja próbuję się naczymś tańszym sie nauczyć , dlatego jak miałbym wydać 4500 zł bym się niepróbował tu czegoś dowiedzieć mam op com chciałbym np. vas może jak ktoś radzi vcds potem morze clipa itp stanowczo ,lecz względem możliwości moich buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z całym szacunkiem ale ja próbuję się naczymś tańszym sie nauczyć , dlatego jak miałbym wydać 4500

> zł bym się niepróbował tu czegoś dowiedzieć mam op com chciałbym np. vas może jak ktoś radzi

> vcds potem morze clipa itp stanowczo ,lecz względem możliwości moich

Moje sprawdzone od lat fejsy:

http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-kabel-obd2-kabel-piny.html

http://viaken.pl/pl/tachopro-v1-kkl-kable-obd2-bmw-piny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z całym szacunkiem ale ja próbuję się naczymś tańszym sie nauczyć , dlatego jak miałbym wydać 4500

> zł bym się niepróbował tu czegoś dowiedzieć mam op com chciałbym np. vas może jak ktoś radzi

> vcds potem morze clipa itp stanowczo ,lecz względem możliwości moich

Podstawowa zasada każdego forum to czytać zlosnik.gif

w tytule sam napisałes ze chcesz kabel do vaga ,zreszta jest to kącik VW więc napisałem ci że masz zadzwonić pod nr z aukcji a nie kupować fajsa do BMW z aukcji waytogo.gif

pod tym nr dostaniesz tez VCDSa waytogo.gif Op-coma i vasa jak i kilka innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłem coś takiego

> http://www.e-service.info.pl/VAG002.html

> czy kabelek ma większe spektrum działania? niż sugerowany tacho?-80zł. Bo jednak kabelek-150zł i

> programik okaże się trudny do zdobycia vsdc morze nie warto się głowić?

jednak biorę

VAG K+CAN DIAGNOZA-PL LICZNIK PIN IMMO TACHO +CD

z vcds różne opinie pozatym pl.ma tylko adeko a po kktualizacji podobno padają. dziękuję za poświęcony czas Szczęśliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłem coś takiego

> http://www.e-service.info.pl/VAG002.html

> czy kabelek ma większe spektrum działania? niż sugerowany tacho?-80zł. Bo jednak kabelek-150zł i

> programik okaże się trudny do zdobycia vsdc to morze nie warto się głowić?

Bierz smialo ten od nich, ja kupuje od nich kable od lat i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jednak biorę

> VAG K+CAN DIAGNOZA-PL LICZNIK PIN IMMO TACHO +CD

> z vcds różne opinie pozatym pl.ma tylko adeko a po kktualizacji podobno padają. dziękuję za

> poświęcony czas Szczęśliwego Nowego Roku

Gratuluje najgorszego wyboru facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.