Skocz do zawartości

Zderzaki w kolor...


M_L_O_D_Y

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wink.gif

Jakby ktoś miał chwilkę i chęć to prosiłbym o pomalowanie zderzaków w kolor budy tak jak zaznaczyłem na zdjęciu gdzie:

np8k.jpg

ad. 1

Kolor na zderzaku idzie do zaznaczonej na zdjęciu grubszej czerwonej linii i zaznaczone listewki zostają czarne plus lusterka i progi w kolor.

ad. 2

Kolor na zderzaku idzie do zaznaczonej na zdjęciu cienkiej linii i zaznaczone listewki zostają czarne plus lusterka w kolor.

ad. 3

Kolor na zderzaku idzie do zaznaczonej na zdjęciu cienkiej linii i listewki też idą w kolor plus lusterka w kolor.

ad. 4

Na zdjęciu od tyłu listewki zostają czarne.

ad. 5

Na zdjęciu od tyłu listewki w kolor budy.

I na każdym zdjęciu jeszcze usunąć ten znaczek koło kierunkowskazu na błotniku, a litewka pod maską zaznaczona owalem zostaje czarna ok.gif

Foty:

jprt.jpg

66of.jpg

ptjx.jpg

Z góry dzięki za pomoc smile.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 2 troche w innym odcieniu zlosnik.gif

1.jpg

Imo fajnie to wygląda jak zderzak w kolor, ale cały (nie do tej farbycznej linii), lusterka i progi w kolor + nisko + fajne koło waytogo.gif

Edit. wtedy listwy z drzwi out + słupki w kolor bez folii wink.gif A takiego kolorku w wersji SX nie ma za bardzo, wiec ja bym pokombinował - troche sie już w czarno zielonym setupie najeździłeś, prawda Panie? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ad 2 troche w innym odcieniu

Czaiłem auto Pirata nie raz i fajnie to wszystko się komponuje ale jednak przy moim kolorze będzie inaczej to wyglądało dlatego chciałbym zobaczyć VT smile.gif

> Imo fajnie to wygląda jak zderzak w kolor, ale cały (nie do tej farbycznej linii), lusterka i progi w kolor + nisko + fajne koło

Też raczej skłaniałbym się, żeby malować do końca, a samą dokładkę zostawić czarną ok.gif Jak zderzaki by poszły w kolor to lustra też na bank, a co do progów to też muszę to zobaczyć bo może akurat czarne by się komponowały z dokładką hmm.gif Co do koła to nowe leży już w garażu i czeka na wolną chwilę żeby się nim zająć food.gifzlosnik.gif A, że czasu mało to wiesz...Niżej już nie będzie bo na tyle ląduję ósemka to musiałbym pewnie bardziej budę pchać, a wolę tego uniknąć wink.gif Chyba, że przód niżej posadzić ale nie wiem, czy już by nie było zbyt nisko do codziennej jazdy...

> Edit. wtedy listwy z drzwi out + słupki w kolor bez folii A takiego kolorku w wersji SX nie ma za bardzo, wiec ja bym pokombinował - troche sie już w czarno zielonym setupie najeździłeś, prawda Panie?

Za listwy się zabieram się już któryś tam sezon ale brakuje mi motywacji bo IMO są lekkim dopełnieniem tych na zderzakach 270751858-jezyk.gif Ale też chętnie zobaczę jakby bez nich to wyglądało wink.gif Na słupku folia zostaje bo słupek w kolorze po prostu mi się nie widzi ok.gif A czarno/zielonym już się turla kilka ładnych latek, także jakby pomalowana całość wyglądała dobrze to zawsze jakaś zmiana 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem dlaczego ale cc bardziej mi się podoba z czarnymi zderzakami, jedynie co to będąc na Twoim miejscu pokombinowałbym coś z listwami od sportinga

Podejrzewam panie, że chodzi Ci o te owale w otworach ze sportinga ale one nie wejdą do zderzaka z sx'a bo będzie przeszkadzać listewka (kiedyś już nad tym rozmyślałem i odpuściłem) ok.gif Co do koloru to ten setup też mi się podoba ale naszła mnie myśl, żeby zobaczyć jak w lakierze to będzie wyglądało wink.gif A nóż widelec może się pomodzi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie tylko o nie, ale również o te w rowkach zderzaka.

Gdzie Ty widzisz rowki w zderzakach sx'owych? spineyes.gif

>Co do samych owali, to zawsze da się coś

> pomodzić i będą jak oryginały leżeć

SX'owa listwa i owal? IMO przesadzony kundel.

Czekamy na VT jakiegoś magika, bo sam jestem ciekaw waytogo.gif

MLODY - progi w kolor z resztą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie tylko o nie, ale również o te w rowkach zderzaka. Co do samych owali, to zawsze da się coś pomodzić i będą jak oryginały leżeć

W zderzakach sx'owych nie ma rowka tylko oryginalnie odlane listewki, któych nie ruszysz 270751858-jezyk.gif Poza tym nie po to czaiłem się tyle czasu na nowe zderzaki od sx'a żeby myśleć o listewkach od sportinga old.gifzlosnik.gif A owali raczej się jakoś mądrze nie przerobi bo by trzeba ściąć praktycznie całą jego dolną obwódkę żeby się zmieściło nad listwą zderzaka, a po takim zabiegu owal straci już wygląd oslabiony.gif Więc ten temat odpuszczam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodziło mi tylko o dokładne sprecyzowanie miejsca, bo zauważ, że nie tylko centomaniacy siedzą na

> kąciku VT

Zawsze musisz spaść na 4 łapy? zlosnik.gif Zobacz co pisałeś wyżej, a potem kombinuj ok.gif

MLODY, Panowie bravooo i aquil_ czasami coś tam dłubią waytogo.gif spróbuj może na priv wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> MLODY, Panowie bravooo i aquil_ czasami coś tam dłubią spróbuj może na priv

No chłopaki robią profi robotę waytogo.gif Ale póki co jeszcze poczekam i nie będę Ich nękał zlosnik.gif bo może nie mają akurat czasu, żeby strzelić vt wink.gif Panowie pomożecie smile.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzymaj:

> ad1

> ad2

> ad3

> ad4

> ad5

> Nie wyszło jakoś idealnie, ale jakiś podgląd masz

> Swoją drogą jakbym podliczył ile VT CC i SC zrobiłem już w swojej "karierze" to ilość by była

> konkretna

Dzięki panie za poświęcony czas przy VT 20.GIF Temat jest zobrazowany i szczerze to sam nie wiem co myśleć o efekcie hmm.gif Niby mi się podoba, niby nie niewiem.gif Trza się przespać z tematem zlosnik.gif Dzięki jeszcze raz waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tylko spróbuj paździerza zniszczyć takimi tjuningami to ja ci pokaże

Hehe hehe.gifzlosnik.gif Zobaczymy bo sam nie wiem...Ale na tą chwilę zostają czarne ok.gif Ale nie mówię, że ad 2 kiedyś na aucie nie wyląduje bo nawet mi się widzi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy mógłbyś jeszcze usunąć listwy boczne przy ad 2 ?

+ pasek na szybie i najlepsza opcja waytogo.gif

Oczywiscie progi w kolor ok.gif

Na miniaturce jak popatrzysz to dobrze to wygląda cfaniak.gif

6kgh.jpg

Sportingowy zdeś z listewkami nie leżałby tak fajnie w metaliku jak ten SX ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> + pasek na szybie i najlepsza opcja

> Oczywiscie progi w kolor

> Na miniaturce jak popatrzysz to dobrze to wygląda

> Sportingowy zdeś z listewkami nie leżałby tak fajnie w metaliku jak ten SX

No powiem Ci, że IMO ciekawie to wygląda wink.gif Temat wart przemyślenia waytogo.gif Ale pasek zostanie zlosnik.gif A zderzaków z sx'a bym nie zamienił na sportingowe old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy okazji wrzuciłbym klamki w kolor. Pasek na szybie zostawił

> a listwy z boków - out, chyba, ze kupisz wąskie SXowe

Kiedyś pisałem do kogoś w sprawie wąskich listew ale nie sprzedał w końcu...Jest to to nowe do dostania niewiem.gif?Klamki zostaną czarne bo podobnie jak Steffanowi mnie też nie widzą się w kolorze budy wink.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś pisałem do kogoś w sprawie wąskich listew ale nie sprzedał w końcu...Jest to to nowe do

> dostania ?Klamki zostaną czarne bo podobnie jak Steffanowi mnie też nie widzą się w kolorze

> budy

Pasują do słupków, listewek w zdesiu i dokładki - też w takim setupie bym ich nie malowal wink.gif Ale pasek bym wywalił, bo to tak średniacko wygląda w takim setupie ok.gif

Co do listewek drzwi, ja bym odpuścił - miałem SXowe sprzedałem Mefistowi do Żółtka wink.gif - Klape masz na gładko, to drzwi bez listewek fajnie będą wyglądać waytogo.gif

Co do sportingów - i dobrze ok.gif w kolorze byłaby padaka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.