Skocz do zawartości

Mazda 3


marekpol1

Rekomendowane odpowiedzi

> Do oglądaczy zdjęciowych (kolega się napalił): jakiś tekst

> Na 1 rzut oka widać coś? Na przedostatnim zdjęciu jakby maska nie zgrywa się z atrapą, nie wiem czy

> to efekt zdjęcia czy jakiś blacharz się dotykał.

Niech sprawdzi ile taka Mazda kosztuje na Mobile.de wink.gif

Pewnie sporo wiecej niz ta sprowadzona do PL grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do oglądaczy zdjęciowych (kolega się napalił): jakiś tekst

> Na 1 rzut oka widać coś? Na przedostatnim zdjęciu jakby maska nie zgrywa się z atrapą, nie wiem czy

> to efekt zdjęcia czy jakiś blacharz się dotykał.

kupowania takiego auta nigdy nie zrozumiem

nowe auto - rozumiem - gwarancja, niewypierdziane etc etc...

używane auto - dobry stosunek możliwości/cena - rozumiem

ale takie 3 letnie? ani to nowe, ani z pewnego źródła, ani tanie, ani nie ma gw. - jednym słowem proszenie się o kłopoty moim zdaniem. Wolałbym dołożyć 5 kzł i kupić coś nowego nawet tzw "gorszego" zlosnik.gif

Można to mniej więcej porównać do kupienia topowego używanego laptopa Asusa sprzed 2 lat po gwarancji - na 100% zaraz się zepsuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupowania takiego auta nigdy nie zrozumiem

> nowe auto - rozumiem - gwarancja, niewypierdziane etc etc...

> używane auto - dobry stosunek możliwości/cena - rozumiem

> ale takie 3 letnie? ani to nowe, ani z pewnego źródła, ani tanie, ani nie ma gw. - jednym słowem

> proszenie się o kłopoty moim zdaniem. Wolałbym dołożyć 5 kzł i kupić coś nowego nawet tzw

> "gorszego"

> Można to mniej więcej porównać do kupienia topowego używanego laptopa Asusa sprzed 2 lat po

> gwarancji - na 100% zaraz się zepsuje

Akurat Ty nie jesteś dobrym przykładem na racjonalne kupowanie samochodów. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat Ty nie jesteś dobrym przykładem na racjonalne kupowanie samochodów.

jaaa?

a to dlaczego?

jak dużo jeździłem to miałem auto na gwarancji - gwarancja to najważniejsza rzecz we współczesnym samochodzie, jedyna opcja która mnie nęci zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZerwona lampka juz dawno powinna sie zapalic. Jak chcesz kupic to szukaj kupionej w PL po leasingu, z licytacji komorniczej, bo sie komus znudzila etc. Takie auto z De albo mialo dzwona, albo jest zalane, albo ma ogromny przebieg. I nie ma zmiluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CZerwona lampka juz dawno powinna sie zapalic. Jak chcesz kupic to szukaj kupionej w PL po

> leasingu, z licytacji komorniczej, bo sie komus znudzila etc. Takie auto z De albo mialo

> dzwona, albo jest zalane, albo ma ogromny przebieg. I nie ma zmiluj.

To nie dla mnie, jak pisałem kolega się napalił. grinser006.gif Ja mu odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupowania takiego auta nigdy nie zrozumiem

> nowe auto - rozumiem - gwarancja, niewypierdziane etc etc...

> używane auto - dobry stosunek możliwości/cena - rozumiem

> ale takie 3 letnie? ani to nowe, ani z pewnego źródła, ani tanie, ani nie ma gw. - jednym słowem

> proszenie się o kłopoty moim zdaniem. Wolałbym dołożyć 5 kzł i kupić coś nowego nawet tzw

> "gorszego"

> Można to mniej więcej porównać do kupienia topowego używanego laptopa Asusa sprzed 2 lat po

> gwarancji - na 100% zaraz się zepsuje

A ja kupiłem 4 letniego Galaxy bo na nowego mnie nie stać, a mi potrzebny. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.