Skocz do zawartości

Philips D1S z Allegro, oryginalny inaczej!


ABM

Rekomendowane odpowiedzi

> Dobrze zrobił bo powiadomił na Autokaciku, a czemu nie powiadomił potecjalnych kupców podróbek

> wystawiając komentarz na allegro? Bał sie zwrotego kometarza, oraz braku zwrotu kasy , choć

> sam przyznał, że wiedział w 99% przed zakupem że kupuje podróbę. Kto ma ostrzec potęcjalnych

> kupujących jak klient który to odkrył wystawiając odpowiedni kometarz, a nie trześąc portkami

> o zwrot kasy i zwrotny negatyw.

polecam iść do psychologa bo zapędzasz się w chorych domysłach ok.gif

a w dodatku oskarżasz kogoś nie mając żadnych podstaw ok.gif

może internet szkodzi albo za dużo jego ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nazwałem sprzedawcę OSZUSTEM, ponieważ nim jest i basta.

Ale ja też tak uważam i takich sprzedawców powinno się eliminować z rynku. Mi chodziło o to, że po jednym moim wpisie wrzuciłeś mnie do jednego worka z tym sprzedającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy tak nisko AK już upadło i Polacy,że jak cena jest niska i ktoś kupił podróbkę (na aukcji NIC nie wskazywało na podróbkę) to nawet nie ma prawa głośno nazwać sprzedającego OSZUSTEM?!

Ależ można i nawet trzeba nagłaśniać takie sytuacje. Nie handluje niczym, ale wiem z doświadczenia, że jeśli coś ma być dobre to musi kosztować ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> polecam iść do psychologa bo zapędzasz się w chorych domysłach

> a w dodatku oskarżasz kogoś nie mając żadnych podstaw

> może internet szkodzi albo za dużo jego ?

Nie ma żadnych domysłów przeczytaj wątek od początku, autor przyznaje że wiedział w 99% że kupuje podróbę !

kupił, stwierdził że podróba, powinien ostrzec innych potencjalnych kupujących to badziewie u tego sprzedającego ! a tak każdy cicho siedzi a ludzie kupują guano i nawet o tym nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma żadnych domysłów przeczytaj wątek od początku, autor przyznaje że wiedział w 99% że kupuje

> podróbę !

> kupił, stwierdził że podróba, powinien ostrzec innych potencjalnych kupujących to badziewie u tego

> sprzedającego ! a tak każdy cicho siedzi a ludzie kupują guano i nawet o tym nie wiedzą.

nie wiem jak ty ale ja czytałem że sprzedający zapewniał go że to nie podróba ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem jak ty ale ja czytałem że sprzedający zapewniał go że to nie podróba

Cytuję post nr 5

"Kupując przedmiot opisany jako Philips i w takowym opakowaniu, oczekuję właśnie produktu tej firmy, cena jest bez znaczenia. Kupiłem ten palnik specjalnie, ponieważ byłem w 99% przekonany, ze w środku zastanę to co widać na zdjęciach"

Na zdjęciach autor przedsatwił podróbę.

Był przekonany, że to podróba i mimo to kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cytuję post nr 5

> "Kupując przedmiot opisany jako Philips i w takowym opakowaniu, oczekuję właśnie produktu tej

> firmy, cena jest bez znaczenia. Kupiłem ten palnik specjalnie, ponieważ byłem w 99%

> przekonany, ze w środku zastanę to co widać na zdjęciach"

> Na zdjęciach autor przedsatwił podróbę.

> Był przekonany, że to podróba i mimo to kupił.

Quote:

Kupiłem, ponieważ sprzedawca przez telefon potwierdził 100% oryginalność towaru i nawet po kilku precyzyjnych pytaniach, szedł w zaparte.


Tak masz kłopot z czytaniem. Żaluzji trochę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma żadnych domysłów przeczytaj wątek od początku, autor przyznaje że wiedział w 99% że kupuje

> podróbę !

> kupił, stwierdził że podróba, powinien ostrzec innych potencjalnych kupujących to badziewie u tego

> sprzedającego ! a tak każdy cicho siedzi a ludzie kupują guano i nawet o tym nie wiedzą.

Doczytałeś też że odpowiedni komentarz się pojawi jak tylko dostanie zwrot kasy?

Czy umknęło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś kupiłem"oryginały" z allegro, upaliłem przetwornice

Ja kiedyś kupiłem komplet - dwa paliniki, i dwie przetwornice - w cenie jednego "oryginału"... I działają dalej. HIDy jak widać lepsze... wink.gif

Bronienie sprzedającego, bo przecież nie napisał że oryginał, jest cokolwiek śmieszne. Jeśli jest napisane Philips, to ma być Philips. Nawet jeśli w opisie napisze "imitacja palnika D1S", ale w tytule "Philips D1S", albo zdjęcia są oryginałów - cokolwiek, żeby zmylić kupującego, to też jest oszustwo i art. 286 k.k.

Niedługo będziemy szukać w opisach: "Oryginał! Serio! Nie jestem kłamcą! Polecam, bo Oryginał!" ... Patologia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.