Skocz do zawartości

Jakie łańcuchy... coby majątku nie wydać


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Lecim za 3 tygodnie do Austrii. tam niestety muszę mieć na wyposażeniu taki sprzęt.

Jakiej marki kupić łańcuchy, coby nie zabiły kieszeni, a po założeniu ewentualnym, nie skatowały felg (to żeby się nie rozpadły to raczej oczywiste)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lecim za 3 tygodnie do Austrii. tam niestety muszę mieć na wyposażeniu taki sprzęt.

> Jakiej marki kupić łańcuchy, coby nie zabiły kieszeni, a po założeniu ewentualnym, nie skatowały

> felg (to żeby się nie rozpadły to raczej oczywiste)?

Koenig t2 magic. Tanie nie są - ja utargowałem sporo w interpacku i to w sezonie. Mają taki dynksy do ochrony alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lecim za 3 tygodnie do Austrii. tam niestety muszę mieć na wyposażeniu taki sprzęt.

Łańcuchy są obowiązkowe w Austrii? Czy może jedziesz w takie miejsce, gdzie mogą być przydatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łańcuchy są obowiązkowe w Austrii? Czy może jedziesz w takie miejsce, gdzie mogą być przydatne?

są obowiązkowe tam gdzie jest stosowne oznaczenie drogi = tam gdize jade mają być na wyposażeniu:)

a druga sprawa: alpy to nie żarty, dla własnego spokoju chcę mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Koenig t2 magic. Tanie nie są - ja utargowałem sporo w interpacku i to w sezonie. Mają taki dynksy

> do ochrony alu.

Dzięki. teraz celuje w te. brutto/netto - nie będzie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a druga sprawa: alpy to nie żarty, dla własnego spokoju chcę mieć...

Właśnie mam podobne zdanie. Cały czas się nad zakupem łańcuchów zastanawiam.

W zeszłym roku byłem w kwietniu - na dole była wiosna w pełni, ale w tym roku jadę na początku marca. Zima jest w tym roku dosyć przewrotna i nie chciałbym zostać niemile zaskoczony zlosnik.gif

Mam na oku Pewag Snox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> są obowiązkowe tam gdzie jest stosowne oznaczenie drogi = tam gdize jade mają być na wyposażeniu:)

> a druga sprawa: alpy to nie żarty, dla własnego spokoju chcę mieć...

A co z łańcuchami z przysłowiowego Tesco za 50 dych - pewni i tak i ch nie użyjesz a do Austrii jedzi się rzadko - lepiej wydaj na lepsze narty. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co z łańcuchami z przysłowiowego Tesco za 50 dych - pewni i tak i ch nie użyjesz a do Austrii

> jedzi się rzadko

ta. w zeszłym tygodniu z powodu sniegu zamknęli dojazd na Stubai... takze wiesz jak jest. jak nie bede miał to na bank będą potrzebne.

>- lepiej wydaj na lepsze narty.

smile.gif szkoda mi zmieniac deski po 2 sezonach smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj kupiłem Pewag Servo zlosnik.gif

Snoxy może się łatwiej zakłada, ale trzeba na nie najeżdżać. Serwo jakoś bardziej przypadły i do gustu, dlatego wybór padł właśnie na ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.