Skocz do zawartości

Cięty pas przedni - jak się z tym lata


lepo78

Rekomendowane odpowiedzi

Jest potrzeba wycięcia przedniego pasa w sejku, bo jeden fant się nie mieści. Pytania są w zasadzie dwa - jaki jest najlepszy patent na wykonanie takiej czynności i potem usztywnienie budy w tym miejscu i jak się lata z takim wyciętym pasem, ale usztywnionym odpowiednio - dzieje się coś z budą czy się nie dzieje? Są jakieś inne kłopoty przy codziennym używaniu auta bez pasa przedniego, ale z odpowiednim usztywnieniem?

Pisać śmiało nie bać się grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do budy od razu ? Czy w środku jest też coś ? Bo w ten sposób jest to tylko przyspawane do cienkiej

> blachy przedniego pasa.

jest przyspawane tak, zeby zamknac profil pasa i dodatkowo nachodzi na sam pas, tak ze jest blacha nalozona na blache. a i nie napisalem poprzedni. ta belka z przodu ma od wewnetrznej strony wspawane wyporki, ktore opieraja sie dodatkowow o blache zamykajaca profil pasa.

P.S. ciagalem nawet cento za ten zrobiony pas i nawet nie jeknal, wszystko jest sztywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest potrzeba wycięcia przedniego pasa w sejku, bo jeden fant się nie mieści. Pytania są w zasadzie

> dwa - jaki jest najlepszy patent na wykonanie takiej czynności i potem usztywnienie budy w tym

> miejscu i jak się lata z takim wyciętym pasem, ale usztywnionym odpowiednio - dzieje się coś z

> budą czy się nie dzieje? Są jakieś inne kłopoty przy codziennym używaniu auta bez pasa

> przedniego, ale z odpowiednim usztywnieniem?

> Pisać śmiało nie bać się

Masz juz ten nowy silnik czy nie? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lepo dorzuć do zestawu górną i dolną rozpórkę, nie będziesz miał problemu ze sztywnością. A wycięty

> fragment uzupełnij profilem zamkniętym wysunięty nieco do przodu, żeby fant się zmieścił

Zrobi się tak, żeby było gitara grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cięty pas - latałem też bez niczego w zamian, po prostu nie spięte podłużnice na froncie. Żadnej różnicy, choć teraz mam wspawaną rurę na klatkę. Generalnie wstaw co Ci się podoba, jak ma być lekkie, można się pokusić o coś z aluminium przykręcanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedy mam przyjechac na swapa?

heh jeszcze troche to potrwa bo wpierw musze pozbierac czesci ale jak cos to pewnie zapraszam jak za dawnych czasow Pizza swap itd grinser006.gif

A wlasnie zlapalem kontakt przez znajomego do kolesia z Tuv Nord i powiedzial ze da rade eintragowac pare szczegolow jeszczre bede wiedzial i chce zostawic go na niemieckich tablicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.