Skocz do zawartości

Perełka z otomoto


Piotrus

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś szukał c-klasy kombi to...........................niech nie kupuje pod żadnym pozorem tej sztuki :

OTOMOTO

Choć na pierwszy rzut oka auto wygląda tip-top to :

-cały przód jest z wersji przed liftingiem a auto po lifcie (rok produkcji 2006)

-samochód to były radiowóz (dziura w dachu w którą ktoś wstawił antenę oraz przycisk na konsoli)

Ale mamy gwarancję i auto jest bezwypadkowe zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od dawna mam w głowie refleksję, że w przypadku takich samochodów zaznaczanie opcji 'bezwypadkowy'

> przez sprzedającego powinno się kończyć wyrokiem 3 lat więzienia i prac społecznych.

Jestem za ok.gif

Oglądam sobie trochę ogłoszeń na Mobile.de i tam naprawdę mało aut ma zaznaczoną opcję unfallfrei. W poważnych komisach jeśli nie są pewni historii to po prostu nie zaznaczają, choć auto rzeczywiście może nie mieć żadnej przygody. U nas skala jest taka - jak nie była ćwiartka podspawana to puszczamy jako bezwypadek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakbyśmy w takich przypadkach przeprowadzali zmasowany atak wysyłania meili do sprzedawcy z

> pytaniami dot. auta? albo z informacją że wiemy o wadach auta więc żeby się "zwijał"?

to trza wysłać "ładny zrobił Pan lift Mercedesa, lepszy niż fabryka" zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od dawna mam w głowie refleksję, że w przypadku takich samochodów zaznaczanie opcji 'bezwypadkowy'

> przez sprzedającego powinno się kończyć wyrokiem 3 lat więzienia i prac społecznych.

Dokładnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby ktoś szukał c-klasy kombi to...........................niech nie kupuje pod żadnym pozorem

> tej sztuki :

> OTOMOTO

> Choć na pierwszy rzut oka auto wygląda tip-top to :

> -cały przód jest z wersji przed liftingiem a auto po lifcie (rok produkcji 2006)

> -samochód to były radiowóz (dziura w dachu w którą ktoś wstawił antenę oraz przycisk na konsoli)

> Ale mamy gwarancję i auto jest bezwypadkowe

Pomijam sam przekręt, ale jestem przekonany, że nowy nabywca będzie szczęśliwym posiadaczem i trafi mu się auto w nienagannym stanie technicznym smile.gif Biorąc pod uwagę, że to był radiowóz to mechanicznie może być w niezłym stanie technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomijam sam przekręt, ale jestem przekonany, że nowy nabywca będzie szczęśliwym posiadaczem i trafi

> mu się auto w nienagannym stanie technicznym Biorąc pod uwagę, że to był radiowóz to

> mechanicznie może być w niezłym stanie technicznym.

Pomijając dzwona to ogólnie masz rację, tyle że za takie auto z realnym przebiegiem 300-400 tys km trzeba dać na miejscu tylko 4 tys EUR a nie 28 tys PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomijam sam przekręt, ale jestem przekonany, że nowy nabywca będzie szczęśliwym posiadaczem i trafi

> mu się auto w nienagannym stanie technicznym Biorąc pod uwagę, że to był radiowóz to

> mechanicznie może być w niezłym stanie technicznym.

Pytanie, który z nich był radiowozem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jeżeli to były radiowóz, 8 letni, to nijak nie uwierzyłbym w ten przebieg

Oczywiście że nie, stawiam na okolice 300-400 tys. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda środek w203 np. po 350 tys km :

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mer...ories=EstateCar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.