Skocz do zawartości

[K z ak]zestaw kina domowego


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy odpowiedni kącik dla tego typu pytania ale kto jak nie Wy zna się na audio lepiej (w razie czego proszę moda o przeniesienia na stosowny kącik)

W planach mam zakup zestawu o jakim mowa w tytule. Chce zestaw z systemem 5.1. Wymagania jakie stawiam to możliwość odtwarzania filmów i mp3 z pen drive, tuner fm, możliwość podłączenia dekodera cyfrowego oraz 2x dodatkowego urządzenia typu xbox oraz komputer. Odtwarzacz filmów na blu ray (mile widziany ale nie konieczny). Do wydania na ten cel około 2kpln. W grę wchodzi tylko nowy nie używany sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> akurat to nie ma większego znaczenia dla mnie, ma to tylko ze sobą współgrać i działać jak

> najlepiej

Wybrałbym bramkę nr. 2, tylko tam jest dvd. Najważniejsze to odsłuchać przed kupnem na swoich ustawieniach i ze swoich płyt. Polecane wszędzie głośniki Taga 606 mi zupełnie nie przypadły do gustu. Yamaha, Denon i Onkyo - z tego chyba trza wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybrałbym bramkę nr. 2, tylko tam jest dvd. Najważniejsze to odsłuchać przed kupnem na swoich

> ustawieniach i ze swoich płyt. Polecane wszędzie głośniki Taga 606 mi zupełnie nie przypadły

> do gustu. Yamaha, Denon i Onkyo - z tego chyba trza wybierać.

Albo STX, jesli chodzi o jakosc vs cena to nie maja konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisałeś o głośnikach , ja proponowałem całe zestawy- do pooglądania w MM, S..., E..rtv itp. Do

> dwóch tysi cóś autor znajdzie.

Do 2000zl co by nie wybral to szalu nie bedzie. Jesli zalezy na wiekszej ilosci wejsc, to trzeba szukac w sprzetach segmentowych, a nie wszystko w jednym. Niestety przy tym budzecie bedzie ciezko. A kolejna sprawa, to w jak duzym pomieszczeniu chce to rozstawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko święta prawda. Ale chce dać dwa tysie...Jak się zapyta na forach spec. typu Audio lub Kino domowe, to mu napiszą " dołóż pińcet". Jak dołoży, to następne "pińcet". A gra zestaw za 2000 i za 5000. Dlatego napisałem wcześniej "posłuchać". I może będzie pan zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z pomieszczeniem też szału nie będzie, bo będzie to w małym salonie połączonym z tzw. otwarta

> kuchnią o wymiarach około 5x8

To w sumie wychodzi spora powierzchnia/przestrzen. Rozumiem, ze salon z kuchnia tworza otwarta jedna calosc. Jesli tak, to moze byc spory problem z naglosnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sorawdz czy zestaw 5.1 będziesz mógł odpowiednio ustawić w domu. TO że kupisz nie znaczy że osiągniesz efekt. Ja z perspektywy czasu kupilbym 2 dobre glosniki zamiast 5. Moj plus taki ze 3 glosniki wyemigrują do innego pokoju. Zebys dobrze slyszal dzwiek 5.1 to kanape/fotel musisz miec odsuniete od sciany conajmniej 1.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety póki co na taki rarytas jak pokój video mnie nie stać to po pierwsze, a po drugie jakbym robił już pokój typowy do oglądania filmów to pewnie zainwestowałbym w jakiś lepszy sprzęt o ile nie zleciłbym tego jakiejś firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Albo STX, jesli chodzi o jakosc vs cena to nie maja konkurencji.

oo napisz coś więcej.. szukam frontów do kina, niestety podstawowe założenie że mają być małe, warto się zastanowić nad tymi http://stx.pl/stx-f-180-n-kolor-czarny.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oo napisz coś więcej.. szukam frontów do kina, niestety podstawowe założenie że mają być małe,

> warto się zastanowić nad tymi http://stx.pl/stx-f-180-n-kolor-czarny.html ?

A nie sa za niskie jak do kina?? Na podlodze beda staly?? Male to one nie sa, 64cm wysokosci.

Ja na przod mam takie http://stx.pl/stx-f-280-n-kolor-czarny.html i jestem zadowolony wink.gif. Dobrze wykonane, graja czysto, nie sprawdzalem tylko jak sie spisuja ponizej 200 czy 150Hz, bo w tym zakresie to juz 2 suby robia robote wink.gif.

Sluchalem po roznych sklepach glosnikow w podobnych cenach czy nawet troche drozszych i najbardziej do gustu przypadly mi stx. A kolejny plus to taki, ze do tej firmy mam ze 3-4km, wiec pojechalem, zamowilem, zrobili i odebralem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.