Skocz do zawartości

Objawy opadajacych poduszek silnika?


HARDTECHNO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem i nie moge sobie z nim poradzic> mianowicie, zauwazylem ze jak mam komplet na pokladzie, minimum 2 to przy skrecie na rondzie czy to w lewo czy w prawo ociera cos, tak jakby kolo o nadkole, ale je wykluczam bo nie zauwazylem nigdzie przetarc na nadkolach obadałem je dokladnie, co zauwazylem?

na polosiach sa ocierki na wysokosci drazka stabilizatora? moje pytanie>

czy moze to bys spowodowane opadajacymi poduszkami? czy cos wiecej? dziekówka za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam problem i nie moge sobie z nim poradzic

> na polosiach sa ocierki na wysokosci drazka stabilizatora? moje pytanieczy moze to bys spowodowane

> opadajacymi poduszkami? czy cos wiecej? dziekówka za pomoc

poduszki mogą być przyczyną.

a na zimnym siniku nie drży Ci wewnętrzne lusterko? (to też objaw starych poduch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem pęknięta gumę od poduszki silnika to pojawiały się mocno odczuwalne drgania/rezonanse przy kilku prędkościach obrotowych silnika , najbardziej denerwujące były te przy jakiś 1800 obr.

Ale żadnego obcierania nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na zimnym nie, ale...

> do predkosci od 20-50km/h to tak wewnetrzne drży

moje zdaje się były dość mocno zużyte. na zimnym i na luzie auto telepało się dość mocno.

w czasie jazdy dało się odczuć tylko w pewnym zakresie obrotów, który zmieniał się wraz z postępującym zużyciem poduszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak drży w czasie jazdy to też poduchy? Na luzie spokój w czasie jazdy lekko drgają.

> PZd

powiem tak: kuzynka zawsze mi zazdrościła, że u niej w pugu 206 wszystkie lusterka trzęsą się jak diabli, a u mnie jest idealnie. no i pewnego dnia zauważyłem, że jednak środkowe się trzęsie na zimnym bardziej, w czasie jazdy mniej ale jednak.

jedynym winnym okazały się poduszki silnika (w aucie w ogóle zrobiło się głośniej od silnika - buda genialnie przenosi dźwięki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś podobnego przy maksymalnym skręcie w jedną ze stron, nie pamiętam dokładnie ale chyba w lewo. Mam taki przerywany dźwięk jakby coś rzeczywiście obcierało. Jakiś czas temu wymieniałem poduszkę ale tylko jedną, tą pod akumulatorem. Obecnie czasami drga mi prawe lusterko i prawy reflektor. Delikatne drgania pojawiają się też przy ok 1800 obrotów. Czym to może być spowodowane ? Poduszki czy może dwumas ? Co do tego drugiego to mam fobie i takie drgania mi się zawsze z tym kojarzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.