Skocz do zawartości

Zakup trampoliny do ogrodu dla dzieciakow


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako ze pogoda za oknem coraz fajniejsza, rozgladam sie za trampolina dla dzieciakow (3 i 7lat) Przegladam allegro i widze spore rozpietosci cenowe, za bardzo podobne trampoliny. Domyslam sie, ze wiekszost to i tak chinszczyzna, zatem dlaczego tak kolosalne roznice, np trampoline o srednicy 250cm mozna kupic za 200zl i za 500zl, jedna i druga wg opisu kropka w kropke to samo ??

Szukam jakiejs trampolinki o srednicy 2,5-3,5m max, do 100-120kg, poradzicie jakies sprawdzone modele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> jako ze pogoda za oknem coraz fajniejsza, rozgladam sie za trampolina dla dzieciakow (3 i 7lat)

> Przegladam allegro i widze spore rozpietosci cenowe, za bardzo podobne trampoliny. Domyslam

> sie, ze wiekszost to i tak chinszczyzna, zatem dlaczego tak kolosalne roznice, np trampoline o

> srednicy 250cm mozna kupic za 200zl i za 500zl, jedna i druga wg opisu kropka w kropke to samo

> ??

> Szukam jakiejs trampolinki o srednicy 2,5-3,5m max, do 100-120kg, poradzicie jakies sprawdzone

> modele ?

W ubiegłym roku kupiłem trampolinę siestadesign 3,66m 160kg (72 sprężyny). Trampolinę męczyliśmy bardzo intensywnie. Nic się nie zepsuło, wszystko działało do końca sezonu. Skakałem na niej osobiście i mimo początkowych obaw (ważę ponad kwintal) rozkręciłem się i mieliśmy świetny ubaw.

Miła alternatywa dla innych aktywności fizycznych. Wśród skutków "ubocznych" jest zmniejszenie podatności na choroby lokomocyjne i bujanie shocked.gifzlosnik.gif Oczywiście nie od razu smile.gif

Czekam na pogodę i znowu wystawiam na podwórko smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

Kup sobie taką z siatką wewnętrzną bo wtedy nie ma ryzyka że ktoś upadnie na sprężyny. Do tego dobrze by było aby stelarz trzymający siatke miał nóżki oparte o ziemie a nie tylko przykręcone cybantami do stojaka trampoliny.

I nie kupuj zbyt dużej.. ja kupiłem taką 3m i jest niezły kloc z którym nie bardzo jest co zrobić.

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam jakiejs trampolinki o srednicy 2,5-3,5m max, do 100-120kg, poradzicie jakies sprawdzone

> modele ?

sprawdzona trampolina powinna się wkrótce pojawić w biedronce

ja mam taką i generalnie do około 200 kg wagi daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup sobie taką z siatką wewnętrzną bo wtedy nie ma ryzyka że ktoś upadnie na sprężyny. Do tego

> dobrze by było aby stelarz trzymający siatke miał nóżki oparte o ziemie a nie tylko

> przykręcone cybantami do stojaka trampoliny.

> I nie kupuj zbyt dużej.. ja kupiłem taką 3m i jest niezły kloc z którym nie bardzo jest co zrobić.

> Krawiec

A ja polecam jednak większa, taka 3.66 jest w sam raz. Sam mam taką i jak wejdzie tam 2 moich chłopaków to jakos nie widze ich w mniejszej (skakanie w pionie to tylko jedna z licznych czynności, które tam wykonują). Poza tym czasami ja do nich dołączam i wtedy można fajnie poszaleć. A czasami dzieciaki znajomych i nawet w 6 daje radę (raczej dawała, bo dzieciaki szybko rosną i w tym roku to już chyba będzie za duże obciążenie).

Jedyny problem mam z siatką, bo zaczyna pekać i nie mogę dostać nowej (jak zacząłem szukać, to okazało się, że są różne rozstawy, sposoby mocowanie, ilości słupków itp i za cholere nie mogę do mojej dopasować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> A ja polecam jednak większa, taka 3.66 jest w sam raz. Sam mam taką i jak wejdzie tam 2 moich

> chłopaków to jakos nie widze ich w mniejszej (skakanie w pionie to tylko jedna z licznych

> czynności, które tam wykonują). Poza tym czasami ja do nich dołączam i wtedy można fajnie

> poszaleć. A czasami dzieciaki znajomych i nawet w 6 daje radę (raczej dawała, bo dzieciaki

> szybko rosną i w tym roku to już chyba będzie za duże obciążenie).

> Jedyny problem mam z siatką, bo zaczyna pekać i nie mogę dostać nowej (jak zacząłem szukać, to

> okazało się, że są różne rozstawy, sposoby mocowanie, ilości słupków itp i za cholere nie mogę

> do mojej dopasować)

Kompromisowo (brak miejsca) musiałem kupić 3.05m, ale polecam minimum 3.66m.

Kupowałem na Bokserskiej w Wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.