Skocz do zawartości

porada jaka instalacja


kamilek

Rekomendowane odpowiedzi

> kupiłem Opla Vectre C z silnikiem Z18XER 140KM i będe tak zakładać instalacje LPG, pytanie jaką?

> zastanawiam się pomiędzy:

> 1. BRC Sequent 24fly

> 2. Stag qbox

rozważ jeszcze KME nevo . Wszystko zależy od jakości dobranych kompnentów , montażu i strojenia. Nawet najlepsza instalacja źle założona i wystrojona będzie pasmem wiecznych problemów. Analogicznie gorsza instalacja założona prawidłowo i exstra wystrojona bedzie się dobrze sprawować. Moja rada - znajdź blisko siebie renomowany zakład montujący i założ to n a czym się znają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozważ jeszcze KME nevo . Wszystko zależy od jakości dobranych kompnentów , montażu i strojenia.

> Nawet najlepsza instalacja źle założona i wystrojona będzie pasmem wiecznych problemów.

> Analogicznie gorsza instalacja założona prawidłowo i exstra wystrojona bedzie się dobrze

> sprawować. Moja rada - znajdź blisko siebie renomowany zakład montujący i założ to n a czym

> się znają .

no mi znajomy ma to montować, bawi sie w to już pare lat, montował mi już w kilku autach gaz no i było ok i on mi zaproponował te dwie instalacje z większym wskazaniem sa STAG-a bo mówi że wrazie czego tańsze choćby wtryskiwacze potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze, ale jakie to mają być wtryskiwacze konkretnie? Reduktor też może być przeróżny.

on to mówił o wstryskiwaczach i reduktorze AC jakie to nie wiem by były najlepsze nie znam się bardzo na doborze osprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem Opla Vectre C z silnikiem Z18XER 140KM i będe tak zakładać instalacje LPG, pytanie jaką?

> zastanawiam się pomiędzy:

> 1. BRC Sequent 24fly

> 2. Stag qbox

> prosze o porady i opinie o tych instalacjach

z tych 2 stag, red ac i wtryski ac tez

nie wiem czy w orlando jest ten sam silnik ale w orlando mimo dobrego ustawienia co jakis czas wywywala blad, specjalisci staga rozkladaja rece mowiac "tak musi byc"

rozwiazaniem w tym egzemplazy jest agis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tych 2 stag, red ac i wtryski ac tez

> nie wiem czy w orlando jest ten sam silnik ale w orlando mimo dobrego ustawienia co jakis czas

> wywywala blad, specjalisci staga rozkladaja rece mowiac "tak musi byc"

> rozwiazaniem w tym egzemplazy jest agis

tak to jest identyczny silnik co w orlando....

no a w orlando rekomendowaną instalacją do tego silnika jest BRC może w to iść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki błąd wyrzuca?

tak wyrzuca, nie pamietam w tej chwili jaki,

byli spece z ac, ustawiali jezdzili, mowili ze juz powinno byc a w oczekujacych juz czekal blad wink.gif

po pol dnia jezdzenia dali za wygrana

piszac ze agis sobie z tym poradzi mialem na mysli nowy sterownik p13 czy jak mu tam z wbudowanym obd, ma funkcje wybiorczego usuwania bledow jak tylko sie pojawia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W takim razie po co piszesz o "serwisowaniu"?

> Tutaj ciągle pisze się o czyszczeniu wtrysków, kalibracjach, wymianach itp sprawach,z którymi przy

> BRC nie miałem do czynienia.

kazdy chwali swoje, nie miales problemow z brc i super tylko sie cieszyc i jezdzic i tak powinno byc z kazda instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo własnie ja mam ogólnie styczność z BRC czasem landirenzo a stag raz może dwa ale z tego co wiem to ludzie chwalą sobie STAG-a szczególnie tego qBOX-a że dobrze sie programuje i dużo ma funkcji. a mimo wszystko instalacje BRC moge mieć za ok 2100zł z montażem a staga za 1600zł i nie wiem czy faktycznie to BRC jest warte wydanych dodatkowo pieniędzy bawiłem sie pare razy programem P&D BRC to wcale on jakiś funkcji nie ma do tego do kalibracji trzeba podpinać MAP- sensor.

i chyba jednak skusze sie tym razem na STAG-a qBOX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i chyba jednak skusze sie tym razem na STAG-a qBOX

Ja użytkowałem Staga i odkąd wszedł LPGTech nigdy bym się nie zamienił na Staga. Łatwość strojenia, kultura pracy auta, przełączanie z benzyny na gaz bije na głowę Staga (mam na myśli oczwyście to samo auto, te same podzespoły instalacji a tylko elektronika Stag vs. LPGTech).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no bo własnie ja mam ogólnie styczność z BRC czasem landirenzo a stag raz może dwa ale z tego co

> wiem to ludzie chwalą sobie STAG-a szczególnie tego qBOX-a że dobrze sie programuje i dużo ma

> funkcji. a mimo wszystko instalacje BRC moge mieć za ok 2100zł z montażem a staga za 1600zł i

> nie wiem czy faktycznie to BRC jest warte wydanych dodatkowo pieniędzy bawiłem sie pare razy

> programem P&D BRC to wcale on jakiś funkcji nie ma do tego do kalibracji trzeba podpinać

> MAP- sensor.

> i chyba jednak skusze sie tym razem na STAG-a qBOX

Całą włoszczyznę prócz BRC robi AEB. Landi , elpigaz to jeden grzyb.

LpgTECHA nie montowałem ale stagów setki. Nigdy nie miałem żadnych problemów ze stagiem. Łatwy montaż i strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.