Skocz do zawartości

Kto pojeździł :]


lessero

Rekomendowane odpowiedzi

Polatałem.

Bak paliwa poszedł z luftem.

Do domknięcia przedniej opony zostało mniej niż 1 cm.

Zatrzasł bym się ze 2 razy.

Mam dupiate hamulce.

Motóry to zło.

Czekam na mandaty dzięki życzliwym "kamerkowcom".

Dziękuję. Przepraszam. Można spamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od piątku do dnia dzisiejszego cztery tankowania za mną (średnio 150 mil na tankowaniu). Jutro muszę zatankować, aby wrócić do Gliwic zlosnik.gif

Objechaliśmy z kumplem zachodnią część Jury w sobotę. Poszło lekko 250 km. Niedziela samotnie wschodnia część...

Dzisiaj "bez celu" aż rezerwa przerwała sielankę zlosnik.gif

Jutro tankowanie i powrót do "szarej rzeczywistości" frown.gif

Poza kilkoma incydentami na "głównych drogach" spokój i cisza na trasie yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

248 km dzisiaj stuknęło yay.gifzlosnik.gif Warszawa -> Celestynów -> Osieck -> Łaskarzew -> Dęblin -> Kozienice -> Magnuszew -> Czersk -> Góra Kalwaria -> Otwock (przez Karczew) -> Warszawa zlosnik2.gifhehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gif Start 13:30, meta 21:30 270635636-JUMP2.gifalien.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 248 km dzisiaj stuknęło Warszawa -> Celestynów -> Osieck -> Łaskarzew -> Dęblin -> Kozienice -> Magnuszew -> Czersk -> Góra Kalwaria -> Otwock (przez Karczew) -> Warszawa Start 13:30,

> meta 21:30

Ty wez sobie kup wreszcie jakies prawdziwe moto to przestaniesz czas marnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie niespełna 50km nawinięte bezdrożami, lasami, piaskowniami i innymi fajnymi miejscami.

Pierwszych 60 km miałem po piachach spy.gif

> Chcąc mieć taki fun musiałbym po czarnym przejechać pewnie ze 250km

Mi wystarczyło 180 km grinser006.gifzlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę pojeździłem smile.gif

1. R6 zdecydowanie zbyt szybko rozpędza się powyżej 200 km/h (oczywiście, przez przypadek na niemiecką autostradę wjechałem). Muszę trochę częściej na licznik spoglądać, żeby się hamować sick.gif

2. Jako, że lubię szukać nowych dróg - sprawdzałem sobie nowy skrót - wymagało to przejechania kawałka leśną (utwardzoną) drogą zlosnik.gif R6 nie jest do tego stworzona hehe.gif ale cross to musi być fajna zabawa zlosnik.gif

3. Jako, że w pewnym momencie wepchnął się przede mnie kierowca osobówki - zacząłem się zastanawiać... Nie zdążyłbym już się położyć...

Zdążyłbym jedynie (chyba) w momencie uderzenia zdecydować jak polecieć - prosto na samochód - chyba kiepskie rozwiązanie bo wbiję się w niego głową. Aaalbo - powinienem zdążyć przetoczyć się przez bark. To się chyba powinno skończyć w najgorszym wypadku uszkodzeniem barku/nóg przy zły upadku - ale kark / kręgosłup powinny przetrwać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w niedzielę wycieczka w góry i ponad 300km nawinięte cool.gif

287670391-Clipboard01.jpg

Następnie po powrocie odebrałem nowy sprzęcik i zrobiłem nim jakieś 20km w ciężkiej ulewie... crazy.gif

Po czym z tak 'bogatym' doświadczeniem, w poniedziałek wybrałem się z kolegą na Tor Lublin i tam, pomimo początkowych obaw, czy to aby na pewno dobry pomysł(bo na tego typu moto siedziałem drugi raz w życiu hehe.gif), odrobinę się z "cekaemką" zapoznałem. cool.gif

IMG_4815.JPG

Wrażenia świetne, ale dłuuuuuga jeszcze droga do tego żeby się w nią solidnie wjeździć, bo to kompletnie inna bajka niż GS ooniee.gif

W każdym razie "weekend" motocyklowo udany ok.gif

post-15579-14352523945193_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.