Skocz do zawartości

Do oceniaczy - co sądzicie o tym C4 picasso?


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

> Nic nie sądzę oprócz tego że w DE, taki sam kosztuje 37500 - 54400 PLN plus koszty sprowadzenia.

> LINKA :-)

> W Polsce same cuda i okazje normalnie !

a później musisz sprzedać swojego pewniaka za wujowe pieniądze, bo ci powiedzą, że cena za wysoka screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie co sądzicie o tej ofercie? Widać coś niepokojącego?

> c4 picasso

Widać. Tam jest skrzynia MCP, czyli shit, a nie normalny automat. sick.gif Ciekawe, dlaczego w 90% przypadków handlarzyny zaznaczają w tym wypadku "automatyczna" zamiast "półautomatyczna"... facepalm%5B1%5D.gif

PS. Właśnie dlatego wybrałem SCII zamiast C4P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widać. Tam jest skrzynia MCP, czyli shit, a nie normalny automat. Ciekawe, dlaczego w 90%

> przypadków handlarzyny zaznaczają w tym wypadku "automatyczna" zamiast "półautomatyczna"...

Dlatego że z punktu widzenia użytkownika to skrzynia automatyczna - włączasz D i jedziesz.

Półautomat to skrzynia bez sprzęgła, w której kierowca decyduje o zmianie biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie co sądzicie o tej ofercie? Widać coś niepokojącego?

> c4 picasso

Skoro to krajówka, to przynajmniej wałki na kasie odchodzą, daleko nie masz, podjedź, może poleasing jakiś i się w firmie zamortyzowała. Podjedź masz w końcu na miejscu, obadaj auto i kwity, jak będą OK, zabierz na sprawdzenie do dobrego warsztatu od francowatych, niekoniecznie ASO i pobieraj jak będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS. Właśnie dlatego wybrałem SCII zamiast C4P...

Jeździłeś?

Ja jechałem C4 picasso z MCP i SCENIKIEm II z DP0.

Z tych dwóch dużo lepiej jechało się cytryną. mam doświadczenie z automatami wszelkiej maści, ale styl działania DP0 to jakaś pomyłka.

Za to MCP w C4 działa bardzo płynnie jak na robota.

No i zużycie paliwa mocno na korzyść cytryny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za to MCP w C4 działa bardzo płynnie jak na robota.

Chyba jechałeś jakimś zepsutym...

Jedyna akceptowalna (ale wciąż daleka od przyjemnej) jazda tym samochodem jest w trybie manualnym, przy odpuszczaniu gazu przy zmianie biegu. Próba jazdy w trybie automatycznym powoduje dość szybkie rozpłaszczenie nosa na przedniej szybie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba jechałeś jakimś zepsutym...

> Jedyna akceptowalna (ale wciąż daleka od przyjemnej) jazda tym samochodem jest w trybie manualnym,

> przy odpuszczaniu gazu przy zmianie biegu. Próba jazdy w trybie automatycznym powoduje dość

> szybkie rozpłaszczenie nosa na przedniej szybie...

Skoro "mój" egzemplarz działał płynnie, a twój nie, to chyba łatwo zgadnąć, który był zepsuty? 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.