Skocz do zawartości

Nowe Clio RS


komandos80

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Domyslam sie, ze nikt z Was nie ma takiego cuda, ale moze ktos cos gdzies tam slyszal biglaugh.gif

Czy jest cos czego trzeba by sie obawiac przy kupnie takiego samochodu?

Troche sie boje tej skrzyni dwusprzeglowej, to jest kompletna nowosc w gamie Renault, czy byla juz gdzies wczesniej montowana?

a ten silnik? to tez jakas nowosc czy moze sprawdzona konstrukcja?

i czy jest jakakolwiek wersja wyposazenia, ktora by miala analogowy predkosciomierz?

albo chociaz wskaznik temperatury plynu chlodzacego?

Czy w Polsce znajde jakiegos dealera, u ktorego bede mogl sie tym cudem przejechac?

A moze mamy na kaciku kogos kto pracuje w salonie Renault i kogo moglbym pomeczyc o szczegoly? cfaniaczek.gifzlosnik.gif

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej,

> Domyslam sie, ze nikt z Was nie ma takiego cuda, ale moze ktos cos gdzies tam slyszal

> Czy jest cos czego trzeba by sie obawiac przy kupnie takiego samochodu?

> Troche sie boje tej skrzyni dwusprzeglowej, to jest kompletna nowosc w gamie Renault, czy byla juz

> gdzies wczesniej montowana?

> a ten silnik? to tez jakas nowosc czy moze sprawdzona konstrukcja?

> i czy jest jakakolwiek wersja wyposazenia, ktora by miala analogowy predkosciomierz?

> albo chociaz wskaznik temperatury plynu chlodzacego?

> Czy w Polsce znajde jakiegos dealera, u ktorego bede mogl sie tym cudem przejechac?

> A moze mamy na kaciku kogos kto pracuje w salonie Renault i kogo moglbym pomeczyc o szczegoly?

> Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

sprzedaje auto u dealera w warszawie, mam takie auto do jazdy, jak cos zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej,

> Domyslam sie, ze nikt z Was nie ma takiego cuda, ale moze ktos cos gdzies tam slyszal

Cały czas się waham grinser006.gif.

> Czy jest cos czego trzeba by sie obawiac przy kupnie takiego samochodu?

Chyba tylko to, że w środku wygląda tak samo jak wersja 1,2 facepalm%5B1%5D.gif.

> Troche sie boje tej skrzyni dwusprzeglowej, to jest kompletna nowosc w gamie Renault, czy byla juz

> gdzies wczesniej montowana?

To jest niemiecka skrzynia, więc powinna być o.k! zlosnik.gif

> a ten silnik? to tez jakas nowosc czy moze sprawdzona konstrukcja?

Silnik sprawdzony grinser006.gif, ciągnie jak dziki biglaugh.gif.

> i czy jest jakakolwiek wersja wyposazenia, ktora by miala analogowy predkosciomierz?

Nie ma, ale po co? Ten cyfrowy już po kilku kilometrach robi się genialny ok.gif.

> albo chociaz wskaznik temperatury plynu chlodzacego?

Po co? Masz za zimno świeci niebieska kontrolka, jak za gorąco pewnie zaświeci się czerwona. Po kiego wała więcej informacji?

> Czy w Polsce znajde jakiegos dealera, u ktorego bede mogl sie tym cudem przejechac?

Bez problemu! Chociaż częściej są to roczne używki, ale dają radę grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cały czas się waham .

> Chyba tylko to, że w środku wygląda tak samo jak wersja 1,2 .

jeszcze nie widzialem tego na zywo, tylko na zdjeciach

i nie wyglada zle

a ze tak samo jak slabsze wersje, to juz mi nie przeszkadza

> Silnik sprawdzony , ciągnie jak dziki .

taka tez mam nadzieje zlosnik.gif

> Nie ma, ale po co? Ten cyfrowy już po kilku kilometrach robi się genialny .

nie, nie, nie

ten cyfrowy predkosciomierz to najwieksza wada (jaka w tej chwili widze) tego samochodu zlosnik.gif

> Po co? Masz za zimno świeci niebieska kontrolka, jak za gorąco pewnie zaświeci się czerwona. Po

> kiego wała więcej informacji?

a jednak, lubie wiedziec biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeszcze nie widzialem tego na zywo, tylko na zdjeciach

> i nie wyglada zle

> a ze tak samo jak slabsze wersje, to juz mi nie przeszkadza

> taka tez mam nadzieje

> nie, nie, nie

> ten cyfrowy predkosciomierz to najwieksza wada (jaka w tej chwili widze) tego samochodu

> a jednak, lubie wiedziec

Cyfrowy predkosciomierz jest naprawde wygodnyok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten cyfrowy predkosciomierz to najwieksza wada (jaka w tej chwili widze) tego samochodu

Też to miałem grinser006.gif, ale teraz nie wrócił bym do analogowej wskazówki! Jak nie masz na czym oka zatrzymać, to po lewej jest bezwładna wskazówka obrotomierza, ta w Hondzie wymięka ok.gifbiglaugh.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tylko mowie ze ta skrzynia nie jest jakas rewelacja

a co sie najbardziej zuzywa przy ruszaniu z kontrola startu?

w sumie w codziennej jezdzie pewnie rzadko bede tego uzywal, ale przeciez nie po to chce kupic taki samochod, zeby od czasu do czasu nie pojechac na jakis tor zlosnik.gif

i ciekawe jak wyglada ten parametr chociazby w DSG, albo w power shiftach z forda

wiesz moze? tez sa obliczone na 1000 cykli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie w codziennej jezdzie pewnie rzadko bede tego uzywal, ale przeciez nie po to chce kupic taki

> samochod, zeby od czasu do czasu nie pojechac na jakis tor

> i ciekawe jak wyglada ten parametr chociazby w DSG, albo w power shiftach z forda

Do codziennej jazdy wystarczy Clio GT 120 koni, też i tylko z EDC. Zostaje 30 tysięcy do wydania na zbytki biglaugh.gifgrinser006.gif. 200 koni w tej plastikowej lekkiej budzie to lekka przesada! Pomijając Porszaki, Ferraryny i inne DB coś tam wszystko na światłach objedziesz ok.gifpalacz.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi oferowali przedłużenie gwarancji o rok za 480 złotych, ale pomyślałem że co ma się zepsuć przez

> dwa lata, to nie zepsuje się w trzecim i wolałem te pieniądze przepić .

nie ma i nie bylo opcji w takiej cenie, moze to jakies ubezpieczenie oferowane u konkretnego dealera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.