Skocz do zawartości

Trójkąt ostrzegawczy jaki polecacie ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie najtańszy, byle był.

Przecież tego się w zasadzie nie używa grinser006.gif

No dobra, kiedyś użyłem, jak miałem jeszcze dużego fiata i nawalił gdzieś na drodze. Zostawiłem auto na poboczu, ustawiłem trójkąt i poszedłem szukać pomocy. Jak wróciłem po godzinie to trójkąta już nie było no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo zobaczyłem że nie mam gdzieś mi wyparował

> Kupić zwykły najtańszy czy są jakieś bardziej stabilne ?

Marketowy styknie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo zobaczyłem że nie mam gdzieś mi wyparował

> Kupić zwykły najtańszy czy są jakieś bardziej stabilne ?

Kup bardziej stabilny ,różnica kilku PLN a jak będziesz musiał ustawić na autostradzie to będziesz dziękował Bogu ,że to nie tanie chińskie guano za 9zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie najtańszy, byle był.

> Przecież tego się w zasadzie nie używa

> No dobra, kiedyś użyłem, jak miałem jeszcze dużego fiata i nawalił gdzieś na drodze. Zostawiłem

> auto na poboczu, ustawiłem trójkąt i poszedłem szukać pomocy. Jak wróciłem po godzinie to

> trójkąta już nie było

to tylko w Polsce ok.gif

Za granicą na autostradzie co rusz widuję zostawione trójkąty po awarii, stłuczce itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo zobaczyłem że nie mam gdzieś mi wyparował

> Kupić zwykły najtańszy czy są jakieś bardziej stabilne ?

najtanszy

milem fajny stabilny solidny i co z tego ... pewnego razu rozstawilem a jakis cymbal jak w niego przyku..il to fagmentow z trojkata nie moglem nawet zbytnio poznajdowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najtanszy

> milem fajny stabilny solidny i co z tego ... pewnego razu rozstawilem a jakis cymbal jak w niego

> przyku..il to fagmentow z trojkata nie moglem nawet zbytnio poznajdowac

To chyba lepiej ze w trójkat jak w Ciebie ? smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba lepiej ze w trójkat jak w Ciebie ?

no tak.. i wraz zostalem wtedy bez trojkata bo w szczerym polu cienko bylo nabyc nawet taki za trylion zl

nie neguje sensu trojkata i jak najbardziej popieram i jestem "za"

tylko nie ma zbytnio sensu czegos wypasionego - trojkat ma stac i byc odblaskowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak.. i wraz zostalem wtedy bez trojkata bo w szczerym polu cienko bylo nabyc nawet taki za

> trylion zl

> nie neguje sensu trojkata i jak najbardziej popieram i jestem "za"

> tylko nie ma zbytnio sensu czegos wypasionego - trojkat ma stac i byc odblaskowy

Jestem tego samego zdania i napisałem to nieco wyżej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupić zwykły najtańszy czy są jakieś bardziej stabilne ?

Co do stabilności to nie wiem, ale ja mam marketowy w wersji minimalistycznej grinser006.gif czyli jeśli standardowy trójkąt ma wymiary (w plastikowym etui) 3x15x45cm, to ten ma 3x6x45cm i zajmuje mniej miejsca w bagażniku biglaugh.gif

Czyli zamiast poniższego "byka"

287816511-4392449618.jpeg

mamy coś równie przydatnego, ale zajmującego mniej miejsca

287816511-4397563492.jpeg

post-109606-14352524849202_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo zobaczyłem że nie mam gdzieś mi wyparował

> Kupić zwykły najtańszy czy są jakieś bardziej stabilne ?

Raz na jakiś czas używa się jednak "trójkąta" i wtedy dobrze mieć na wyposażeniu auta, solidny wyrób - w końcu chodzi o nasze bezpieczeństwo.

Szukaj czegoś ze stabilną podstawą, bo są naprawdę różne patenty. W nowej Fabii mam beznadziejny wyrób sygnowany marką"Kamelmag". Nóżki są z drutu, za "odblask" robi fluoczerwona cerata, a całość jest spinana przez słabej jakości zatrzask. Cholernie trzeba się natrudzić, by po użyciu upchnąć go z powrotem do malutkiego plastikowego etui.

Przeciwieństwem tego chłamu jest stary, poczciwy trójkąt ostrzegawczy TO-5 , (krajowe "Suwary"), którym fabrycznie była wyposażona,moja leciwa Astra F. Żaden przejeżdżający "tir", nie jest w stanie "położyć" go na asfalcie. Klasyczne odblaski plastikowe o dużej powierzchni, są widoczne w różnych warunkach, z bardzo daleka.

Może warto odwiedzić jakiś szrot i sprawdzić zawartość bagażników- może trafi Ci się jakaś "perełka" za parę złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do stabilności to nie wiem, ale ja mam marketowy w wersji minimalistycznej ...

> Czyli zamiast poniższego "byka"

> mamy coś równie przydatnego, ale zajmującego mniej miejsca

Ten "byk", to wypisz-wymaluj solidny polski wyrób o którym wspomniałem. Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do stabilności to nie wiem, ale ja mam marketowy w wersji minimalistycznej czyli jeśli

> standardowy trójkąt ma wymiary (w plastikowym etui) 3x15x45cm, to ten ma 3x6x45cm i zajmuje

> mniej miejsca w bagażniku

> Czyli zamiast poniższego "byka"

> mamy coś równie przydatnego, ale zajmującego mniej miejsca

Mam właśnie ten mniejszy i pomimo swej delikatnej konstrukcji jest wystarczający i bardzo praktyczny wymiarami. Poza tym chciałbym przypomnieć, że trójkąt najczęściej przydaje się (przynajmniej mi) do holowania i fajnie jak jest lekki i da się go łatwo ustawić na tylnej półce czy nawet na szybko zawiesić na tylnej wycieraczce. Wspominam, bo miałem kiedyś Alfę zlosnik.gif i nie jeden raz się przekonałem, że ciężki trójkąt na ceratkowej rolecie bagażnika nie chciał stać pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.