Skocz do zawartości

Pęcherz na desce


przemty

Rekomendowane odpowiedzi

> Kup sobie coś takiego :

> http://archiwum.allegro.pl/oferta/dragon-klej-kauczukowy-do-gumy-skory-szybki-k286y-i3012256506.html

A klej kauczukowy nie rozpłynie się w nagrzanym aucie ?? Nawet w specyfikacji ma napisane że trwałość spoiny do +80 stopni. Auto w słoneczny dzień nagrzewa się do 60-70 stopni. Ta spoina popuści ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A klej kauczukowy nie rozpłynie się w nagrzanym aucie ?? Nawet w specyfikacji ma napisane że

> trwałość spoiny do +80 stopni. Auto w słoneczny dzień nagrzewa się do 60-70 stopni. Ta spoina

> popuści

W mojej starej astrze robiłem na taki pęcherz właśnie tym i nie było problemów potem. Można to zawsze podmienić na jakiś butapren czy coś podobnego co wytrzyma temp. XX stopni. Ważne żeby było elastyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup sobie coś takiego :

> http://archiwum.allegro.pl/oferta/dragon-klej-kauczukowy-do-gumy-skory-szybki-k286y-i3012256506.html

ciekawa propozycja

> Powinno dać radę przez strzykawę. Tylko musisz to dobrze czymś docisnąć na jakiś czas

tak się zastanawiam czym to by mozna było docisnąc hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawa propozycja

> tak się zastanawiam czym to by mozna było docisnąc

Kawałek drewnianego klocka na deskę i o coś zaprzeć albo czymś dociążyć. Generalnie możesz zrobić tak jak napisał kolega wyżej tylko zabezpiecz czymś końce pręta/kijka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na desce taki pęcherz, który w słoneczne dni robi się większy a w zimne na odwrót.

A może wystarczyło by zrobić w tym pęcherzu dziurkę, żeby uszło z niego powietrze? Skoro on zmienia swoją objętość, to wypełnia go jakiś gaz/powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może wystarczyło by zrobić w tym pęcherzu dziurkę, żeby uszło z niego powietrze? Skoro on zmienia

> swoją objętość, to wypełnia go jakiś gaz/powietrze.

myślisz, że nie robiłem ? grinser006.gif

robiłem igłą ale po pewnym czasie sam materiał deski pewnie sam ją niweluje i uszczelnia otwór

a nie bede wycinał dużej dziury aby powietrze cały czas uchodziło wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby zrobił nacięcie żyletką? Jakieś nieduże, tak żeby nie było tego widać...

Mimo wszystko...osobiście przystąpiłbym do tego wieczorem, naciął to na około 1-2mm, wlał tam kleju i wyparłbym to na noc czymś. Rano zdejmiesz to będziesz wiedział w ciągu dnia jak się ten "pęcherz" zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakby zrobił nacięcie żyletką? Jakieś nieduże, tak żeby nie było tego widać...

> Mimo wszystko...osobiście przystąpiłbym do tego wieczorem, naciął to na około 1-2mm, wlał tam kleju

> i wyparłbym to na noc czymś. Rano zdejmiesz to będziesz wiedział w ciągu dnia jak się ten

> "pęcherz" zachowuje.

i tak też zrobię, no może bez tego nacinania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak tak, to rzeczywiście pozostaje Ci akcja "klej"

> Można by jeszcze zrobić dziurkę od dołu...

Albo od spodu, dobra myśl, wyjąć wyświetlacz i od tamtej strony zrobić dziurkę, wlać klej, potem można wytworzyć jakieś podciśnienie strzykawką i powinno być dobrze, gorzej jak źle wymierzy i dziurę zrobi w innym miejscu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na desce taki pęcherz, który w słoneczne dni robi się większy a w zimne na odwrót.

> Ktoś wie czym by można było to skleić (oczywiście coś rzadkiego aby można było wstrzyknąć) ?

cos w stylu butaprenu w strzykawe, wstrzyknac i bedzie trzymalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam na desce taki pęcherz, który w słoneczne dni robi się większy a w zimne na odwrót.

> Ktoś wie czym by można było to skleić (oczywiście coś rzadkiego aby można było wstrzyknąć) ?

Zamiast pecherza bedziesz mial upaprana deske klejem :/

Obszyj calosc skórą grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.