Skocz do zawartości

2015 Mazda Demio aka Mazda 2 - Honey, I Shrunk the Kids


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

panic.gif Honey, I Shrunk the Mazda 3zlosnik.gif

c0b876.jpg

Nowe Demio znane jako Mazda 2 sie dzis ukazalolizak.gif[...]

Design w "Kodo" design czyli Hyundai ma Fluid Sculpture Mazda ma Kodo - wszystko to samo, inny rozmiarzlosnik.gif[...]

Bye, bye Ford Fiesta30.GIF, calosc powstala wg Skyactive Technology - czyli Mazda to juz nie foch.gifFiesta, a przynajmniej propaganda aka marketing tak nam mowiold.gif[...]

Nie wiele uroslahmm.gif, rozstaw o 80mm do 2,570mm

Dlugosc o 160mm do 4,060mm

I oczywiscie spasla food.gif sie na wysokosc o 25mm do 1500mm

Co ciekawe na szerokosc to samo co byloconfused.gif[...] - 1695mm

Wiecej miejsca na nogi z tylu - podobnozlosnik.gif, w standardzie MZD Connect.

Silniki - dwa odmiany 1.5l - 79kW i 139Nm & 82kW - 144Nm w zlaeznosci od rynku w Asia-Pacific.old.gif

1.3l ma byc oferowany na niektorych rynkach (EUidea.gif) i 1.5l Diesel - znow EU chociac nie mam specs.niewiem.gif[...]

Dla 1.5l oficjalne 20.GIF jest 5.5l benzyny E10/100km dla manul i 5.9l dla automatic...

To teraz malolaty bede sie ustawiac do salonumulher.gif[...] Mini me Mazda 3zlosnik.gif[...]

56597a.jpg

3aab2f.jpg

3a07e0.jpg

6020e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przód kojarzy się mi z nową Corsą, [...]

Ciekawe ze Corsa wywoluje wsrod AK emocjelizak.gif, Punto to jeszcze jakiepanic.gif, a dobre auto jakim jest Mazda 2 - jest niepospolicie cichoold.gif[...]

Mnie przypomina Mazda 3zlosnik.gif, albo Mazda 6wink.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe ze Corsa wywoluje wsrod AK emocje, Punto to jeszcze jakie, a dobre auto jakim jest Mazda 2

> - jest niepospolicie cicho[...]

> Mnie przypomina Mazda 3, albo Mazda 6[...]

Bo cena na poziomie 60k a corsa za 40k. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Droga na tle konkurencji jesli chodzi o moc silnika i wyposazenie.

hmm.gif, AFAIK to chyba EU (tu gdzies na AK ktos mowil, nawet chyba tyzlosnik.gifok.gif) ma 1.6l, to przeciez potwor jak na EUpanic.gif, do Das Tiger Woods klepia, co 1.2lniewiem.gif?

Przeciez to jedna butelka od Coke wiecejzlosnik.gif, to przeciez jak nowy silnik w EUzlosnik.gif[...]

Coke%20Vanilla%20600ml.jpg = m02-11-02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , AFAIK to chyba EU (tu gdzies na AK ktos mowil, nawet chyba ty) ma 1.6l, to przeciez potwor jak na

> EU, do Das Tiger Woods klepia, co 1.2l?

Ale der Pasnik ma 1.2T 85hp i jest tanszy. Astra ma 1.6Pb, Focus 1.0T a jest bez mala 15k tanszy. Wiec jest w czym wybierac. Dodatkowo mala ilosc serwisow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale der Pasnik ma 1.2T 85hp i jest tanszy.

Wlasnie sie o malo nieczacha.gif scotch on the rockspanic.gif[...]zlosnik.gif

Der Pasnik ma 1.2l silnik w EUconfused.gif? A ja tu narzekam, ze wersja bieda u mnie ma 1.8lzlosnik.gif[...]

Astra ma 1.6Pb, Focus 1.0T a jest bez mala 15k tanszy.

> Wiec jest w czym wybierac. Dodatkowo mala ilosc serwisow.

Czyli Mazda sie nie sprzedajehmm.gif - szkoda, bo dobrze wyklepane auta001.gif[..]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli Mazda sie nie sprzedaje - szkoda, bo dobrze wyklepane auta[..]

Mazda dopiero od kilku lat jest oficjalnie w Polsce

Ma mało dilerów i serwisów.

Ja jakbym miał kupować, miałbym dylemat, czy wybrać Toyotę, cz Mazdę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2 nie bo floty nie kupuja. Ale juz 3 i 6 sie sprzedaja choc szalu nie ma

powiem ci, że nowe Mazdy 3 i 6 jadą na polskich tirach z zachodu (domyślam się z portów) tak masowo, jak żadne inne auta obocnie shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem ci, że nowe Mazdy 3 i 6 jadą na polskich tirach z zachodu (domyślam się z portów) tak

> masowo, jak żadne inne auta obocnie

Chyba jednak aż tak różowo nie jest. Kolega z pracy zamówił w marcu "3", termin dostawy był wyznaczony na sierpień. Na początku czerwca dostał telefon, że auto jest do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem ci, że nowe Mazdy 3 i 6 jadą na polskich tirach z zachodu (domyślam się z portów) tak

> masowo, jak żadne inne auta obocnie

Wiecej Merecedesow jedzie grinser006.gif bo Mazda daleko w tyle looknij na linka co wkleilem. Choc musze przyznac, ze widuje ich coraz wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moze sie opamietaja? Chociaz nowa 3 pomimo tego, ze droga sporo na ulicach widac.

Nie sądzę. Mazda nigdy nie była w Polsce tania i nie ma co na to liczyć, że teraz będzie goło i tanio. Raczej dadzą przywoite wyposażeneii cenę z wyższej półki w tej klasie Kilka lat temu w salonie Mazdy, handlowiec mi powiedział, że oni w Polsce zmierzają w kierunku segmentu premium. Popukałem się w głowę, bo choć to dobre samochody, to do prestiżowych sporo im brakuje.

Dla nich chyba nie jest w PL celem, zalewanie rynku tanimi wersjami. Bieda wersji u nas nie ma, a np. w Czechach w 2010 r. (nie wiem jak jest teraz) można było kupić typowe golasy np. "2" bez radia, klimy, el. szyb itd. W Polsce każda "2" te elementy miała fabrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo Polak nie dałby dużej dla niego ilości pieniędzy za auto bez tych elementów wypasu. Auta

> wychodzące na olskę, nawet VW są lepiej wyposażone niż analogiczne wersje na Niemcy.

Się ładnie odwróciło, bo kiedyś to na polski rynek zubażali wyposażenie. Wielu tak robiło, a najśmieszniej wyglądało to w przypadku fiata, który nazwał wersję na rynek polski "naked" hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe ze Corsa wywoluje wsrod AK emocje, Punto to jeszcze jakie, a dobre auto jakim jest Mazda 2

> - jest niepospolicie cicho[...]

> Mnie przypomina Mazda 3, albo Mazda 6[...]

Przez to, że jest to dobre auto, nie wywołuje ono żadnych kontrowersji jak Corsa czy Punto, stąd cisza zlosnik.gif

Podobieństwo do 3 i 6 zgadza się jak najbardziej, tylko ta ucięta maska przypomniała mi hejt w wątku o Corsie grinser006.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przez to, że jest to dobre auto, nie wywołuje ono żadnych kontrowersji[...]

Jakze rozna sa gustazlosnik.gif, u mnie Punto wywoluje same emocjezlosnik.gif, - nie widzialem jeszcze zadnego w tym rokuhehe.gif[...], jestem tego pewienidea.gif[...], ba chyba jakies ostatnie Punto jakie widzialem to tak ok 2010zlosnik.gif[...], Corsa - wlasnie dzis bylem u dealer-a i obok stala jedna zlosnik.gif - 5km, i stala jeszcze zanim sie Opel wycofalidea.gif[...]

Uff co za emocje zobaczyc Corsa u Puntoyay.gif[...]

> Podobieństwo do 3 i 6 zgadza się jak najbardziej, tylko ta ucięta maska przypomniała mi hejt w

> wątku o Corsie

Nie czytalemhmm.gif, az taki hate sie zrobil na Corsahmm.gif?

> Pozdrawiam

30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie czytalem, az taki hate sie zrobil na Corsa?

Quote:

Osobiście nie podoba mi się przód jakiś taki zrobiony na siłe.

alez pokraka

Z przodu to mi Punto przypomina, a te lampy paskudne

To juz jest ta ich dlugo wyczekiwana nowosc? Jezeli tak to moga zaczac negocjacje ze zwiazkai zawodowymi w sprawie zwolnien grupowych.

Straszne ohydztwo !


zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie podoba mi się, zwłaszcza deska jakaś tak pusta

Tu akurat chyba design z Auto Union ukradliidea.gif[...] Ten GPS wyswany, te wentylatoryidea.gif[...], gdzies czytalem, ze jak Peter S do Kia przeszedl pare luda pracujacacego nad Audi poszlo do Mazda hmm.gif - widac tewplywy IMVHO[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu akurat chyba design z Auto Union ukradli[...] Ten GPS wyswany, te wentylatory[...], gdzies

porównanie jak to mówią z kara.gif

wysuwany z deski ekran to już od dawna był w volvo i tak samo wyglądał jak ten "tablet" w mazdach. swoją drogą idiotyczne to jest bo zasłania szybę - mi to w 3 przeszkadzało. a takie kratki nawiewu (bo chyba o te wentylatory chodzi) to były już mercu W123 clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu akurat chyba design z Auto Union ukradli[...] Ten GPS wyswany, te wentylatory[...], gdzies

> czytalem, ze jak Peter S do Kia przeszedl pare luda pracujacacego nad Audi poszlo do Mazda -

> widac tewplywy IMVHO[...]

Porównałem sobie IP nowej dwójki i równego klasowo A1 i w obu szału nie ma. Nie twierdzę, żeby były podobne, ale nawet jakoś Mazda w moich oczach zyskała po tym porównaniu biglaugh.gif

Cóż auta dla pań domu i tyle wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.