Skocz do zawartości

307 CC ?


honza

Rekomendowane odpowiedzi

sie zastanawiam bo jakos ostatnio mi wpadl w oko, w sumie ladna linia, fajny tyl na ledach.

generalnie szukam jakiejs wiekszej benzyny do 20kpln w automacie do zabawy i w jednym z komisow stoi 11letni 2.0 w automacie wlasnie ale jeszcze go nie widzialem, narazie podpatruje tez inne oferty itp ale ten stoi juz troche czasu.

z drugiej strony kolega moglby mi sprzedac swoje 307CC ale 1.6 w manualu - jezdzi b. ekonomicznie, ostroznie itp a mi przydaloby sie jednak wiecej mocy no i nie chce mi sie machac biegami.

Jest sens sie pchac w taki wynalazek Waszym zdaniem? Bede wdzieczny za opinie, rowniez odnosnie pugowskich automatow 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sie zastanawiam bo jakos ostatnio mi wpadl w oko, w sumie ladna linia, fajny tyl na ledach.

> generalnie szukam jakiejs wiekszej benzyny do 20kpln w automacie do zabawy i w jednym z komisow

> stoi 11letni 2.0 w automacie wlasnie ale jeszcze go nie widzialem, narazie podpatruje tez inne

> oferty itp ale ten stoi juz troche czasu.

> z drugiej strony kolega moglby mi sprzedac swoje 307CC ale 1.6 w manualu - jezdzi b. ekonomicznie,

> ostroznie itp a mi przydaloby sie jednak wiecej mocy no i nie chce mi sie machac biegami.

> Jest sens sie pchac w taki wynalazek Waszym zdaniem? Bede wdzieczny za opinie, rowniez odnosnie

> pugowskich automatow

imho nie ma smile.gif

miałem fazę i szukałem takiego auta pare ładnych lat temu...

307 to najbrzydszy z ówczesnych CC. ja bym szukał w kolejności Megane (z dieslem), Astry lub Focusa... dopiero potem P307 i EOSa.

2.0 benzyna nie jedzie zupełnie w tym segmencie. ja szukałem DCi i to się jakoś tam odpychało. z automatami PSA doświadczeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2,0 w tym aucie i w dodatku z automatem to nijak auto do zabawy

chodzi Ci np o osiagi? kiedys wzialem z wypozyczalni na weekend 407 z takim silnikiem i w automacie to ani przyspieszenia ani szybkosc zmiany biegow nie powalaly, myslalem ze 307 moze cos zyska dzieki mniejszej wadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi Ci np o osiagi? kiedys wzialem z wypozyczalni na weekend 407 z takim silnikiem i w

> automacie to ani przyspieszenia ani szybkosc zmiany biegow nie powalaly, myslalem ze 307 moze

> cos zyska dzieki mniejszej wadze?

akurat w tym wypadku stawiałbym że 307 CC waży tyle samo (albo i więcej) niż 407 podobnie wyposażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> imho nie ma

> miałem fazę i szukałem takiego auta pare ładnych lat temu...

> 307 to najbrzydszy z ówczesnych CC. ja bym szukał w kolejności Megane (z dieslem), Astry lub

> Focusa... dopiero potem P307 i EOSa.

> 2.0 benzyna nie jedzie zupełnie w tym segmencie. ja szukałem DCi i to się jakoś tam odpychało. z

> automatami PSA doświadczeń nie mam.

dzieki ale wiesz jak to z gustem jest wink.gif

poza tym tym wszystkim o czym piszesz juz sie nalatalem wystarczajaco przez ostatnie lata stad zwrot ku pugowi

znalazlem jakis test ale chyba jednak niezbyt przekonujacy frown.gif

"Cała elektronika jest w tym samochodzie nietrwała. Konkretniej chodzi o skomplikowane oprogramowanie sterujące wszystkimi funkcjami samochodu. Przez to nie każda stacja diagnostyczna jest w stanie serwisować ten wóz, a same naprawy mogą być wręcz nieskuteczne. Namierzenie elektronicznej usterki momentami przypomina trochę strzelanie do bażantów z zasłoniętymi oczami. Dużo łatwiej jest pod względem mechanicznym. "

http://www.autocentrum.pl/testy-aut-uzywanych/peugeot-307-cc-okazja-czy-mina/#strona-modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> akurat w tym wypadku stawiałbym że 307 CC waży tyle samo (albo i więcej) niż 407 podobnie

> wyposażony.

ok.gif wroce z wakacji to sie o prostu przejade do komisu na test drive i bede wiedzial jak to jezdzi.

jakis pewny warsztat/ASO PSA w Warszawie polecisz? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wroce z wakacji to sie o prostu przejade do komisu na test drive i bede wiedzial jak to jezdzi.

> jakis pewny warsztat/ASO PSA w Warszawie polecisz?

niestety. mój (Longin) właśnie w likwidacji smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> akurat w tym wypadku stawiałbym że 307 CC waży tyle samo (albo i więcej) niż 407 podobnie

> wyposażony.

P407 4d 2.0HDi - ~1600kg

P307cc 2.0HDi - ~1650kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wroce z wakacji to sie o prostu przejade do komisu na test drive i bede wiedzial jak to jezdzi.

> jakis pewny warsztat/ASO PSA w Warszawie polecisz?

PSA to sie kolega Szyman zajmuje (Warszawa- Radosc) ok.gif

Serwisuje u niego swoje C4 i jestem zadowolony smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli myślisz że 2.0 PB da frajdę z jazdy to możesz się przeliczyć serwisuje najmocniejszą C4

> jaką wypuścił Citroen właśnie z tym motorem i powiem że szału nie ma

Jak sie trzyma powyzej 4000RPM to nie jest zle wink.gif

Ale niestety masa robi swoje i trzeba mocno krecic zeby jechalo grinser006.gif

Ale za to sa inne plusy bo na 3-ce mozna jechac od 20 do 150km/h ok.gif

Ot taki szybszy kompakt i to wszystko smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sie zastanawiam bo jakos ostatnio mi wpadl w oko, w sumie ladna linia, fajny tyl na ledach.

> generalnie szukam jakiejs wiekszej benzyny do 20kpln w automacie do zabawy i w jednym z komisow

> stoi 11letni 2.0 w automacie wlasnie ale jeszcze go nie widzialem, narazie podpatruje tez inne

> oferty itp ale ten stoi juz troche czasu.

> z drugiej strony kolega moglby mi sprzedac swoje 307CC ale 1.6 w manualu - jezdzi b. ekonomicznie,

> ostroznie itp a mi przydaloby sie jednak wiecej mocy no i nie chce mi sie machac biegami.

> Jest sens sie pchac w taki wynalazek Waszym zdaniem? Bede wdzieczny za opinie, rowniez odnosnie

> pugowskich automatow

moja siorka ma 307CC 2.0 benzyna 177km w manualu, i powiem szczerze ze tych koni to tam nie czuc. niby mocne auto i jedzie nie najgorzej, ale rozpedza sie raczej dostojnie. cięzki kloc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.