Skocz do zawartości

[KzAK] Parawan Nawannowy


KotLarry

Rekomendowane odpowiedzi

> Cześć!

> Co możecie polecić w trzech częściach o wymiarach dł 120 wys 140?

> Z góry dzięki za info!

Zasłonka biała z tesco za fefnaście zet. Serio serio - w praktyce okazuje się najfajniejszym, najwygodniejszym rozwiązaniem, a mam jedno i drugie do dyspozycji. Zero p... się ze zmywaniem kamienia, ściągasz, pierzesz, wieszasz, czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zasłonka biała z tesco za fefnaście zet. Serio serio - w praktyce okazuje się najfajniejszym,

> najwygodniejszym rozwiązaniem, a mam jedno i drugie do dyspozycji. Zero p... się ze zmywaniem

> kamienia, ściągasz, pierzesz, wieszasz, czysto.

Klejenie się do mokrego tyłka - niezapomniane. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zasłonka biała z tesco za fefnaście zet. Serio serio - w praktyce okazuje się najfajniejszym,

> najwygodniejszym rozwiązaniem, a mam jedno i drugie do dyspozycji. Zero p... się ze zmywaniem

> kamienia, ściągasz, pierzesz, wieszasz, czysto.

Mam takie cos lepszej jakosci od jakichs 8 lat. Niby praktyczne, ale od 8 lat prawie codziennie mysle sobie, ze to tylko tymczasowa lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć!

> Co możecie polecić w trzech częściach o wymiarach dł 120 wys 140?

> Z góry dzięki za info!

Kupiłem w zeszłym miesiącu TAKI

Moja uwaga... jeżeli myślisz że wykąpiesz się tak jak pod prysznicem to zapomnij. Woda (pommimo starannego montażu) potrafi sobie podciekać (między wanną a uszczelką) także lanie żywcem wody na parawann odpada. Oczywiście jak nie lejesz centralnie to zdaje egazmin ale trzeba się pilnować ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem w zeszłym miesiącu TAKI

> Moja uwaga... jeżeli myślisz że wykąpiesz się tak jak pod prysznicem to zapomnij. Woda (pommimo

> starannego montażu) potrafi sobie podciekać (między wanną a uszczelką) także lanie żywcem wody

> na parawann odpada. Oczywiście jak nie lejesz centralnie to zdaje egazmin ale trzeba się

> pilnować

Nie chce nic mówić ale właśnie na taki się zasadzam zlosnik.gif

Którędy podcieka? w rogach/łączeniach, czy równolegle do wanny po całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem w zeszłym miesiącu TAKI

> Moja uwaga... jeżeli myślisz że wykąpiesz się tak jak pod prysznicem to zapomnij. Woda (pommimo

> starannego montażu) potrafi sobie podciekać (między wanną a uszczelką) także lanie żywcem wody

> na parawann odpada. Oczywiście jak nie lejesz centralnie to zdaje egazmin ale trzeba się

> pilnować

ja od 4 lat mam bardzo podobny (różnica to tylko kolor biały + szkło przezroczyste). Sprawuje się dość dobrze. Jak się odpowiednio ustawi to nie zachlapie się łazienki ale swoboda jest. Idealnie by było jakby był jeszcze jeden segment. Z przeciekaniem wody to może masz niezbyt dokładnie zamontowany. U mnie nawet jak lejesz non stop wodę to nic nie przecieka miedzy uszczelka a wanną. Tak samo między ścianą a parawanem. Natomiast jak lejesz wodę w miejscach łączenia segmentów to tam przecieka. Ale to trzeba prosto na to lać prysznicem pod ciśnieniem. Przy samych rozbryzgach wody (w normalnym prysznicowaniu się) nie przecieka nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie chce nic mówić ale właśnie na taki się zasadzam

> Którędy podcieka? w rogach/łączeniach, czy równolegle do wanny po całości?

Dokładnie to na łączenu segmentów na dole +delikatnie puszcza uszczelną na samym początku parawannu. Ale fakt trzeba lać stumień wody bezpośrednio na parawan.

Sam parawan bardzo ładnie i solidnie wykonany u siebie mam szkło satynowe (nie widać tak zacieków ) Generalnie zakup na plus ze względu na elegancki wygląd i ograniczenie ilości rozlanej wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co możecie polecić w trzech częściach o wymiarach dł 120 wys 140?

> Z góry dzięki za info!

Trzy miesiące temu kupiłem i zamontowałem taki.

Jakość wykonania - bardzo dobra. Super łatwość montażu.

Nic nie cieknie - a mam zamontowany panel prysznicowy z biczami wodnymi. Kwestia fajnie rozwiązanych uszczelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie to na łączenu segmentów na dole +delikatnie puszcza uszczelną na samym początku

> parawannu. Ale fakt trzeba lać stumień wody bezpośrednio na parawan.

> Sam parawan bardzo ładnie i solidnie wykonany u siebie mam szkło satynowe (nie widać tak zacieków

> ) Generalnie zakup na plus ze względu na elegancki wygląd i ograniczenie ilości rozlanej wody

po prysznicu wystarczy przetrzeć raz szmatką żeby zetrzeć krople wody i po chwili drugą suchą ściereczką i nie masz nic na szybie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozwolisz, że przypomnę Ci ten post za 4-5 lat?

a przypominaj - w mieszkaniu mam tylko wanne i ta kurtynke, ale w domu mam dwie lazienki, w tym jedna z kabina prysznicowa i pewnie jej bede uzywal grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.