Skocz do zawartości

Błędnie spisany przebieg przy badaniu na SKP


tasiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś na przeglądzie rejestracyjnym i właśnie widzę, że diagnosta pomylił się w spisywaniu przebiegu: zamiast 129 550 wpisał 179 550. 2 i 7 trochę podobne, zdarza się oink.gif

Pytanie czy wracać tam w poniedziałek z prośbą o korektę czy olać temat? Czy diagnosta może w ogóle poprawić to co wprowadził już do systemu?

Uprzedzając ewentualne pytania: to auto na sprzedaż raczej nigdy nie pójdzie więc "weryfikacja" przebiegu przez osoby trzecie jest mi obojętna ale czy za rok jak tam pojadę to będę musiał się tłumaczyć że np. wymieniłem licznik bo przebieg będzie 50kkm mniejszy niż poprzednio? Czy może diagności mają to gdzieś? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem dziś na przeglądzie rejestracyjnym i właśnie widzę, że diagnosta pomylił się w spisywaniu

> przebiegu: zamiast 129 550 wpisał 179 550. 2 i 7 trochę podobne, zdarza się

> Pytanie czy wracać tam w poniedziałek z prośbą o korektę czy olać temat? Czy diagnosta może w ogóle

> poprawić to co wprowadził już do systemu?

> Uprzedzając ewentualne pytania: to auto na sprzedaż raczej nigdy nie pójdzie więc "weryfikacja"

> przebiegu przez osoby trzecie jest mi obojętna ale czy za rok jak tam pojadę to będę musiał

> się tłumaczyć że np. wymieniłem licznik bo przebieg będzie 50kkm mniejszy niż poprzednio? Czy

> może diagności mają to gdzieś?

Mają gdzieś. Spisują stan licznika. Za rok możesz mieć nawet 0000001 i nikt Cię o nic nie spyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mają gdzieś. Spisują stan licznika. Za rok możesz mieć nawet 0000001 i nikt Cię o nic nie spyta.

O tyle niefajnie, że gdyby jednak auto poszło kiedyś na sprzedaż, to śmietnik w tej bazie nie będzie mile widziany przez potencjalnych klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja zmienilem zegary w moto i mi zczytal wczoraj przebieg 4 tys km a moto z 2007 roku , powiedzial

> tylko ze spisuje to co pisze na liczniku a ile ma go nie interesuje

Oczywiście, że nie interesuje spisywacza co dokładnie spisał. To już chyba wiedzieliśmy kilka postów wcześniej a i ja nie o tym pisałem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O tyle niefajnie, że gdyby jednak auto poszło kiedyś na sprzedaż, to śmietnik w tej bazie nie

> będzie mile widziany przez potencjalnych klientów...

100% racji ale w tym przypadku nawet jakby się tak stało to myślę, że nikogo nie będzie interesował przebieg pełnoletniego hehe.gif cinquecento a tylko stan techniczny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 100% racji ale w tym przypadku nawet jakby się tak stało to myślę, że nikogo nie będzie interesował

> przebieg pełnoletniego cinquecento a tylko stan techniczny

zwlaszcza biorac pod uwage to ze w aucie siedzi nie taki silnik

inna skrzynia i pewnie jeszcze pare innych rzeczy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.