Skocz do zawartości

Obcierka tylnego zderzaka oraz uszkodzony czujnik parkowania


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

> Jest sobie taka mała szkoda

> Co dalej? Czy malować cały zderzak? Nie będzie różnicy w odcieniach zderzak/karoseria?

> http://i61.tinypic.com/2z99umc.jpg

Ja bym pomalował z AC i wymienił czujnik. No chyba że masz sprawcę to z OC tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest sobie taka mała szkoda

> Co dalej? Czy malować cały zderzak? Nie będzie różnicy w odcieniach zderzak/karoseria?

> http://i61.tinypic.com/2z99umc.jpg

jak bardzo głębokie ślady walki zostawił ten betonowy jegomość to raczej cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> troszkę to przejechałem + zaprawki i nie ma tragedii ale jednak widać że coś jest nie tak

to napraw czujnik i przywyknij wink.gif

tragicznie to nie wygląda, jak się zaprawki przybrudzą i trochę wypalą słońcem to przestaniesz zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to napraw czujnik i przywyknij

> tragicznie to nie wygląda, jak się zaprawki przybrudzą i trochę wypalą słońcem to przestaniesz

> zwracać uwagę.

dla mnie to nie problem wink.gif teraz nie ma tragedii. a wolę takie coś niż malowanie, z AC zgłoszone, ale się zastanawiam czy dawać do malowania zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zawsze będzie bo na plastiku trochę inaczej wyglada kolor

Typowe tłumaczenie partaczy

W fabryce potrafią pomalować tak, że nie ma różnicy w odcieniu, ale jak już przychodzi do naprawy w ASO (lub gdzie indziej) to już się nie da.

Z uwagi na to, że trafić na kogoś kto potrafi zrobić to dobrze masz marne szanse, więc tak - będzie widać. Tak też było u mnie. Trzeba przywyknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mówię o zderzakach malowanych fabrycznie. Np w moim aucie jest to dość widoczne , to samo w

> nowej kudze mojego wuja ( biała perła). Ale to może ford nie "umi " malować

A jak ten Ford był nowy, to była różnica w kolorze? zlosnik.gif

Z mojego doświadczenia z Punto (jasny kolor, gdzie najbardziej to widać) wygląda to tak, że jak auto było w miarę nowe, to różnicy nie było.

Z wiekiem kolor jednak inaczej blaknął na zderzakach, a inaczej na metalowej karoserii smile.gif

Jak sprzedawałem, to kupujący się pytał czy auto walone, bo zderzaki inny odcień miały zlosnik.gif Doświadczenie uczy, że w 10 letnim żółtym Punto zderzaki powinny mieć inny odcień, bo jak nie to....walone zlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mówię o zderzakach malowanych fabrycznie. Np w moim aucie jest to dość widoczne , to samo w

> nowej kudze mojego wuja ( biała perła). Ale to może ford nie "umi " malować

Nie wiem czy umi czy nie umi.

W moim przypadku jak odbierałem auto to nic nie było widać.

Po naprawie w ASO widać jak na dłoni co było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak ten Ford był nowy, to była różnica w kolorze?

> Z mojego doświadczenia z Punto (jasny kolor, gdzie najbardziej to widać) wygląda to tak, że jak

> auto było w miarę nowe, to różnicy nie było.

> Z wiekiem kolor jednak inaczej blaknął na zderzakach, a inaczej na metalowej karoserii

ok.gif dokładnie u mnie tak było , w kudze od nowości sie odcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.