Skocz do zawartości

Moto z UK


nikt-znany

Rekomendowane odpowiedzi

> Szybka piłka - jest motocykl z UK sprzedawany na fakturę vat-marża.

> 1. jakie kwity muszę mieć żeby to zarejestrować w PL?

> 2. jakie będą całkowite opłaty związane z zarejestrowaniem tego?

a manetkę toto ma po dobrej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to rpawda ze moto z UK sa fkatycznie w slabym stanie technicznym jesli chodzi o rdze? słyszlaem

> juz kilka opinii na ten temat ze przez klimat na wyspach poziom zuzycia jest spory...

zalezy jaki rocznik i jak dbane...

btw. do kosztow zakupu dolicz wymiane lampy glownej (swieci w zla strone) albo licz sie z problemami przy przygladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli nadal niezgodna z naszymi przepisami i nalezy ja wymienic

No i dodatkowo licznik w milach oslabiony.gif. Miałem Zephyra w wersji USA - licznik miał skalę główną w milach a km były na malutkiej skali pod spodem - porażka! Nigdy nie wiedziałem, ile dokładnie jadę zlosnik.gif Strasznie mnie to wkurzało wink.gif. Do tego przebieg też w milach - więc ciągle kalkulowałem czy mi starczy paliwa zlosnik.gif (nie miałem wskaźnika w wersji USA no.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli nadal niezgodna z naszymi przepisami i nalezy ja wymienic

Nie jest to prawda z tego co wiem. Według gościa pracującego na SKP od 2010 roku w motocyklach dopuszczalne jest symetryczne światło mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i dodatkowo licznik w milach . Miałem Zephyra w wersji USA - licznik miał skalę główną w milach

> a km były na malutkiej skali pod spodem - porażka! Nigdy nie wiedziałem, ile dokładnie jadę

> Strasznie mnie to wkurzało . Do tego przebieg też w milach - więc ciągle kalkulowałem czy mi

> starczy paliwa (nie miałem wskaźnika w wersji USA )

Marudzisz... oink.gifgrinser006.gif

287954341-Zdj%EAcie2359.jpg

Niemiecka autobania oczywiście... shhh.gifspy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwie strony spamu i żadnej merytorycznej odpowiedzi która wniosłaby cokolwiek w temacie...

> Temat jest już nieaktualny.

> PS. pyrek - sorry, że cytuję Twój post, byłeś ostatni.

z merytoryki to napisze ze sam na wiosnę będę chyba szukac moto na wyspie. Zresztą sam sobie go przywiozę na pace o ile znajdę coś kiedy będę rysować pauzę na parkingu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy to rpawda ze moto z UK sa fkatycznie w slabym stanie technicznym jesli chodzi o rdze? słyszlaem

> juz kilka opinii na ten temat ze przez klimat na wyspach poziom zuzycia jest spory...

Rzeczywiście są w trochę gorszym stanie pod względem rdzy, ale nie jest to wg mnie dyskwalifikujące taki egzemplarz.

Mam moto z UK i z powodu rdzy musiałem wymienić wydech, bo go rdza zaatakowała, poza tym rdza nie sprawia mi problemów.

A sam motocykl był wzorowo serwisowany z pęczkiem dokumentów i od 1 właścicielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie nikt nie kupowal, to nie ma konkretów.

Ja kupowałem ale ad 1 nie na fakturę tylko bezpośrednio, ad 2 już nie pamiętam co ile kosztowało biglaugh.gif ale ogólnie pamiętam że opłat nie było jakoś dużo w porównaniu do krajowego, jedynie chyba koszt zwiększył się o tłumaczenie i zaświadczenie VAT-25 (przy fakturze już to chyba ominie kolegę) więc koszt prawie identyczny jak dla krajowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i dodatkowo licznik w milach . Miałem Zephyra w wersji USA - licznik miał skalę główną w milach

> a km były na malutkiej skali pod spodem - porażka! Nigdy nie wiedziałem, ile dokładnie jadę

> Strasznie mnie to wkurzało .

Ja tylko pamiętam że 60 to mniej więcej 100 i wg tego sobie obliczam biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.