Skocz do zawartości

Nowy Mercedes C63 AMG


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

2015-mercedes-benz-c63-amg_100482373_l.jpg

2015-mercedes-benz-c63-amg_100482377_l.jpg

Mercedes postanowił zrobić downsizing, ale nie tak radykalnie jak BMW w modelu 3. Więc jest nadal 8 cylindrów a nie 6 jak w BMW, ale za to są dwa turbo i 503 KM. To prawie 80 KM więcej niż nowe M3. I około 40 KM więcej niż nowy RC-F. Do tego nowe C63 AMG jest lżejsze od RC-F choć cięższe od M3. Zapowiada się bardzo ciekawy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie ciekawe,ale cyferkami sie nie jeździ...

Dla 95% kupujących takie samochody najważniejsze jest to jak się zrywa na prostej. I czy ładnie warczy. Praktycznie nikt tego nie kupuje nowego by wyścigować się na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mercedes postanowił zrobić downsizing, ale nie tak radykalnie jak BMW w modelu 3. Więc jest nadal 8

> cylindrów a nie 6 jak w BMW, ale za to są dwa turbo i 503 KM. To prawie 80 KM więcej niż nowe

> M3. I około 40 KM więcej niż nowy RC-F. Do tego nowe C63 AMG jest lżejsze od RC-F choć cięższe

> od M3. Zapowiada się bardzo ciekawy samochód.

a foto dyferencjału to na jaką okoliczność? że się pierwsze zerwie? w swojej gwieździe z 1998 roku przy 200kkm już regenerowałem właśnie dyfer - łożyska warczały na mnie podczas hamowania silnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a foto dyferencjału to na jaką okoliczność? że się pierwsze zerwie? w swojej gwieździe z 1998 roku

> przy 200kkm już regenerowałem właśnie dyfer - łożyska warczały na mnie podczas hamowania

> silnikiem

to chyba żaden skandal, że w aucie 16to letnim coś tam się zepsuło.

Mi ta nowa c klasa bardzi się podoba.

Zapowiadają wersję coupe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ładne było, poza tym widać że ma jakieś sprzęgła = pewnie coś umie więcej niż zwykły.

Wygląda jak blokada LSD - w Jeepie jest właśnie coś takiego - tarczki ograniczające poślizg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to chyba żaden skandal, że w aucie 16to letnim coś tam się zepsuło.

> Mi ta nowa c klasa bardzi się podoba.

> Zapowiadają wersję coupe?

Naprawa "czegośtam" w 16 letnim aucie nie powinna kosztować 850 zł., kiedy całe auto jest warte 8k.

Ale kupując gwiazdę liczyłem się z tym, więc naprawiłem bez stresu waytogo.gif

Mnie natomiast z wyglądu podchodzą bardziej poprzedniki, bardziej wyraźne i "kanciaste". Ale za ad2014 też się oglądam na ulicach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naprawa "czegośtam" w 16 letnim aucie nie powinna kosztować 850 zł., kiedy całe auto jest warte 8k.

a ile powinna kosztować? rbh jest zależna od wieku tego co się naprawia? nowe części tanieją zależnie do jak starego auta je wkładasz? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.