Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK - czyli jesień w pełnej krasie


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

> Dziadek na takie coś mówi motór.

jak sie założy pas to harley wyjdzie chyba heheh

>NA żółto będą mi świecić

a co - chcesz na niebiesko jak ledy w BeeeeMkach 270751858-jezyk.gif

albo zmiennie na czerwono, żółto i zielone heheh

>Taką traskę sobie motórem zrobiłem

a co ty - lubuskie wywozisz? albo butelki na wymianę 270751858-jezyk.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taką traskę sobie motórem zrobiłem. Chciałem dalej, ale się ciemno zrobiło Z pół kilo much

> nałapałem

Od Barda to nawet fajna trasa , co roku praktycznie bywam zimą w Szczytnej , nawet na Zieleńcu próbowałem uczyć się jazdy na nartach , ale Pani uczycielka stwierdziła , że dopóki nie wymyślą nart z hamulcami mam ich nie przypinać do butów hehe . W tym roku jak będzie śnieg to pewnie odwiedzę te tereny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od Barda to nawet fajna trasa , co roku praktycznie bywam zimą w Szczytnej , nawet na Zieleńcu

> próbowałem uczyć się jazdy na nartach , ale Pani uczycielka stwierdziła , że dopóki nie

> wymyślą nart z hamulcami mam ich nie przypinać do butów hehe .

W Zieleńcu stoki są bardzo łatwe, coś ta nauczycielka kiepska była. Jak uczyłem się zjazdów X lat temu, to pokazali pług, zakręty, po 20 min. orczykiem na szczyt, kopa na rozpęd i ziuuu na krechę w dół zlosnik.gif

Jak się nie psewrócis, to się nie naucys.... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Zieleńcu stoki są bardzo łatwe, coś ta nauczycielka kiepska była. Jak uczyłem się zjazdów X lat

> temu, to pokazali pług, zakręty, po 20 min. orczykiem na szczyt, kopa na rozpęd i ziuuu na

> krechę w dół

Wstyd się przyznać ale nie szlo najlepiej a jak mijały mnie takie siedmio ,osmiolatki gdy próbowałem się podnosić to klęska . Nauczycielka , nie wiem czy dobra czy zła ale .....hmm jakoś wzrok przy niej rozbiegany miałem .wolę popatrzeć jak córka na desce śmiga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Martwi mnie to, ze mi żarówka się spaliła ... H7 Osram Night Breaker portfel + i to dokładnie po 10

> tyś km

Wymienione na żarówki Tungsram H7 Megalight Ultra +120% zlosnik.gif w porównaniu do Osramów wyraźnie jaśniejsza no i tańsza zlosnik.gifzlosnik.gif ciekawe czy też wytrzyma 10 tyś km sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymienione na żarówki Tungsram H7 Megalight Ultra +120% w porównaniu do Osramów wyraźnie

> jaśniejsza no i tańsza ciekawe czy też wytrzyma 10 tyś km

ja zołożyłem jakies wzmocnione nightbrekery

świecą tak samo jak narvy hehhe.

Ale jak masz - przeczytaj na pudełku.

Ja miałęm jakieś osramy poprzednio i napisali że mają wystarczyć na ok 6 miesięcy i dokładnie z dokładnościa 3 tyg - padły 2 po pół roku.

uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od Barda to nawet fajna trasa , co roku praktycznie bywam zimą w Szczytnej , nawet na Zieleńcu

ja czesciej po szczytnej, zielencu dusznikach rowerem krece.

Takie 50km po gorach w 4 h diametralnie zmienia smak piwa chocby o nazwie KUMPEL z celi hehe.gif

Moze ktos z okolic kreci podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymienione na żarówki Tungsram H7 Megalight Ultra +120% w porównaniu do Osramów wyraźnie

> jaśniejsza no i tańsza ciekawe czy też wytrzyma 10 tyś km

Ja po zabawie kilka lat temu uzywam tylko zwyklych po 9 zl

Te mega + milion % jakos pol roku wytrzymuja.

No i zauwazylem "przypalanie" kostki bo te +120% musi znacznie wiecej ciepla tworzyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam zwykłych, ale jeżdżąc głównie po mieście nie ma to większego znaczenia.

ps. jak kogoś interesuje to moja Croma pojawiła się na giełdzie AK niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.