Skocz do zawartości

Samochód do oceny


Kysior

Rekomendowane odpowiedzi

W firmie, w której pracuję, trzy osoby (w tym ja) szukają samochodu. Mój brat czwarty. Więc pozwolę sobie co jakiś czas wrzucić coś do oceny - nie będę zakładał kilku wątków, jakby ktoś był w stanie i miał chęć rzucić okiem, to zapraszam.

Na początek Yaris (nr VIN VNKKV12370A354199)

http://olx.pl/oferta/yaris-1-3-benzyna-klima-ksiazka-serwisowa-zadbana-CID5-ID7wIVt.html

Coś ktoś widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdania ze po zdjeciach to sobie mozna... a pojedziesz i na miejscu doznasz szoku.... ja tu na zdjeciach widze ze szczelina maski miedzy lewym przednim blotkikiem jest cos nie haloo grinser006.gif

swoja droga autko naprawde fajne, kupilem 2 lata temu z czego 1.5 roku jezdzilem ja teraz w koncu zona az kupilismy kolejny samochod, coprawda ja mam 3 drzwiowke bez halogenow ale z reszty wypasu jest klima, regulacja tylnej kanapy w dwoch plaszczyznach, multikiera, grzane lustra grinser006.gif 2004 rok z silnikiem 1.3 i prawdziwym przebiegiem 120 tys kupilem za 12900 zl z drugim kompletem alusow i opon ziomowych. Auto kupowane od mamy znajomego z niemiec mialo lekkiego strzala w przod i malowana maske i zderzak przedni grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jestem zdania ze po zdjeciach to sobie mozna... a pojedziesz i na miejscu doznasz szoku.... ja

> tu na zdjeciach widze ze szczelina maski miedzy lewym przednim blotkikiem jest cos nie haloo

> swoja droga autko naprawde fajne, kupilem 2 lata temu z czego 1.5 roku jezdzilem ja teraz w koncu

> zona az kupilismy kolejny samochod, coprawda ja mam 3 drzwiowke bez halogenow ale z reszty

> wypasu jest klima, regulacja tylnej kanapy w dwoch plaszczyznach, multikiera, grzane lustra

> 2004 rok z silnikiem 1.3 i prawdziwym przebiegiem 120 tys kupilem za 12900 zl z drugim

> kompletem alusow i opon ziomowych. Auto kupowane od mamy znajomego z niemiec mialo lekkiego

> strzala w przod i malowana maske i zderzak przedni

Ja też mam w domu Yariskę, była z pewnych rąk od pierwszego właściciela, wersja goła z klimą i centralnym, dokładałem el. szyby i wspomaganie. Jeździ bezawaryjnie, też trzydrzwiówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może niedużo drożej chcesz w nowszej budzie, za niespełna 17 czerwona 5D ,klimatyzacja, centralny zamek, komputer, el. lusterka, el. szyby, wspomaganie kierownicy, radio / cd.

Przebieg ma niespełna 200 ale pełny serwis, bez usterek, zadbana, bezwypadkowa, niedawno po serwisie olejowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic nie stuka, i nie puka

Prorok czy co?Jeśli kupujący będzie zainteresowany to przekażę więcej info, sprzedaje go rodzinka, która hmm...potrzebuje pilnie gotówki, stąd cena zadowalająca. Jak się nie sprzeda szybko to pewnie ja go odkupię, póki co nie mam żadnego interesu w tej transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może niedużo drożej chcesz w nowszej budzie, za niespełna 17 czerwona 5D ,klimatyzacja, centralny

> zamek, komputer, el. lusterka, el. szyby, wspomaganie kierownicy, radio / cd.

> Przebieg ma niespełna 200 ale pełny serwis, bez usterek, zadbana, bezwypadkowa, niedawno po

> serwisie olejowym?

cos mi to L"ka pachnie hehe.gifhehe.gifhehe.gif wszystk osie zgadza kolor i przebieg na nauke jazdy idealny grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o oceny:

1. dla mnie dwa:

Cytryna C5 pierwsza

Druga Cytryna C5

2. Dla brata dwie Laguny:

pierwsza

i durga

3. Picasso dla jednego kolegi:

To nic, że nieaktualne smile.gif

4. Dla drugiego kolegi C3:

W Toyocie w Krakowie

Będę wdzięczny za krytyczne spojrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o oceny:

> 1. dla mnie dwa:

> Cytryna C5 pierwsza

Cena jedna z najniższych w Belgii, zorientuj się jaka faktura i czy kupiony od firmy czy nie, czy czasem VAT nie odparował przy kupnie na słupa, ciekawe po co ten zapisek...

Quote:

* Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia


> Druga Cytryna C5

J.W

> 2. Dla brata dwie Laguny:

> pierwsza

Do obadania na żywo. Najpierw można wziąć VIN i zadzwonić do ASO, jak się grzecznie poprosi to podadzą.

> i durga

Jakoś mi prawy tył nie pasuje kolorystycznie do całości, ale to srebrny więc traktuj to jako wskazówkę, poza tym deko festynem zalatuje całe to ogłoszenie. Silnik 1.9 ma średnią opinię, więc turbo, EGR i wtryski do sprawdzenia. Czy czasem boczek fotela kierownika nie jest przetarty?

> 3. Picasso dla jednego kolegi:

> To nic, że nieaktualne

9 tys EUR kosztują najtańsze egz z tego roku, więc po sprowadzeniu i skromnym zarobku powinien kosztować ponad 44 tys pln, trochę mu brakuje do najtańszego-kolega sobie klocki poukłada sam, czy wykładu potrzeba?Z tym budżetem niech zjedzie 3 lata w dół, wtedy kupi dobre auto.

> 4. Dla drugiego kolegi C3:

> W Toyocie w Krakowie

Nic na temat bezwypadkowości, więc dokładnie obadać. Cena spora więc samochód powinien być w porządnym stanie.

> Będę wdzięczny za krytyczne spojrzenie.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o oceny:

> 1. dla mnie dwa:

> Cytryna C5 pierwsza

> Druga Cytryna C5

trzyletnia cytryna na wypasie za 42k ?? rotfl.gifspineyes.gifhahaha.gif

widzę że kierujesz się zasadą CCC.... nono.gif

Belg pewnie płakał jak sprzedawał i jeszcze dopłacił kupującemu aby ten mógł w Polsce sprzedać w tak niskiej cenie i jeszcze na tym zarobić... facepalm%5B1%5D.gif

Dopytaj się lepiej jaka faktura i niech pokażą dowód rej. kto był poprzednim właścicielem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena jedna z najniższych w Belgii, zorientuj się jaka faktura i czy kupiony od firmy czy nie, czy

> czasem VAT nie odparował przy kupnie na słupa, ciekawe po co ten zapisek...

> Quote:

> * Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, §1

> Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia

> J.W

Ponoć kupione od prywatnego właściciela - ale nie oglądałem dokumentów, może jutro podjadę smile.gif

> Do obadania na żywo. Najpierw można wziąć VIN i zadzwonić do ASO, jak się grzecznie poprosi to

> podadzą.

ok.gif

> Jakoś mi prawy tył nie pasuje kolorystycznie do całości, ale to srebrny więc traktuj to jako

> wskazówkę, poza tym deko festynem zalatuje całe to ogłoszenie. Silnik 1.9 ma średnią opinię,

> więc turbo, EGR i wtryski do sprawdzenia. Czy czasem boczek fotela kierownika nie jest

> przetarty?

dzięki

> 9 tys EUR kosztują najtańsze egz z tego roku, więc po sprowadzeniu i skromnym zarobku powinien

> kosztować ponad 44 tys pln, trochę mu brakuje do najtańszego-kolega sobie klocki poukłada sam,

> czy wykładu potrzeba?Z tym budżetem niech zjedzie 3 lata w dół, wtedy kupi dobre auto.

ok.gif

> Nic na temat bezwypadkowości, więc dokładnie obadać. Cena spora więc samochód powinien być w

> porządnym stanie.

Sprzedaje podobno pracownik Anwy, przyznał uczciwie, że coś tam było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponoć kupione od prywatnego właściciela - ale nie oglądałem dokumentów, może jutro podjadę

> dzięki

> Sprzedaje podobno pracownik Anwy, przyznał uczciwie, że coś tam było robione.

po tym jak szukałem ostatnio wiem jedno , że warto wydać 200zł na miernik i dokładnie na start sprawdzić go ok.gif wszystkie co oglądałem był walone sick.gif i te co oglądał kolega z AK także sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po tym jak szukałem ostatnio wiem jedno , że warto wydać 200zł na miernik i dokładnie na start

> sprawdzić go wszystkie co oglądałem był walone i te co oglądał kolega z AK także

Co to znaczy walone? Na moim Galaxym jak go kupowałem pokazywało w jednym miejscu na drzwiach 600um, a i tak go kupiłem. Miał przycierę boku i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co to znaczy walone? Na moim Galaxym jak go kupowałem pokazywało w jednym miejscu na drzwiach

> 600um, a i tak go kupiłem. Miał przycierę boku i tyle.

a tyle że miały być stan bdb a potrafiły być wszystkie elementy w szpachli ok.gif

albo był uszkodzony błotnik który trzeba było wymienić ,a już wcześniej próg drzwi i tylny błotnik w szpachli zrobiony żeby nie było widać jak mocno dostał ok.gif w innym chyba ćwiartka wstawiana , w jedym pan przyznał się że tak dali nowy bo słupek miał skazę hehe.gif a każdy z nich to w ogóle bezy wpadek i po wyciągnięciu miernika pierwsze informacje o stłuczkach były ok.gif tego co kupiłem to rzeczowo było powiedziane co było robione i faktycznie się zgadzało że maska była malowana ok.gif

jak dal mnie jak ktoś na starcie kłamie że auto nie było malowane a okazuje się że jest szpachla to odechciewa mi się dalej patrzeć i sprawdzać cz ktoś chce mnie przechytrzyć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tyle że miały być stan bdb a potrafiły być wszystkie elementy w szpachli

> albo był uszkodzony błotnik który trzeba było wymienić ,a już wcześniej próg drzwi i tylny błotnik

> w szpachli zrobiony żeby nie było widać jak mocno dostał w innym chyba ćwiartka wstawiana ,

> w jedym pan przyznał się że tak dali nowy bo słupek miał skazę a każdy z nich to w ogóle

> bezy wpadek i po wyciągnięciu miernika pierwsze informacje o stłuczkach były tego co kupiłem

> to rzeczowo było powiedziane co było robione i faktycznie się zgadzało że maska była malowana

> jak dal mnie jak ktoś na starcie kłamie że auto nie było malowane a okazuje się że jest szpachla to

> odechciewa mi się dalej patrzeć i sprawdzać cz ktoś chce mnie przechytrzyć

No mi nikt nie ściemniał powiedziane było że miał przycierę... gość skłamał w innej sprawie, ale to mniej istotne - istota była taka że to tylko przyciera. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.