Skocz do zawartości

Czy z motocyklami jest tak jak z autami?


FrugOs

Rekomendowane odpowiedzi

> Mamy tu na pewno ludzi, którym też podobają się cruiser'y i mają rozeznanie. Może ktoś poleci coś,

> za czym warto się rozglądać?

W sumie jest troche takich sprzetow, moze Kawasaki np: Vulcan albo cos od Suzuki hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby wiem więcej, ale pozornie, bo mam tu informacje, że tak jak z autami (albo gorzej ), ale z

> drugiej strony, jako bezawaryjne, chwalone są starsze sprzęty. Tak czy inaczej rozumiem, że

> liczy się stan, pewne pochodzenie i dużo cierpliwości w poszukiwaniach

> Co do pomocy w zakupie, bo padały takie podpowiedzi, oczywiste jest dla mnie, że ktoś będzie musiał

> mi pomóc. Na bank ktoś będzie ze mną oglądał machinę, na pewno też trafi przed zakupem do

> "specjalisty". Wdepnięcie na minę średnio mi się widzi.

> Czego szukam?

> Urzekło mnie to

> ale nie zamykam się. Niekoniecznie musi to być honda shadow. Tak czy inaczej widzicie już jaki styl

> mnie kręci Marka i model może być dowolna, liczy się to czy "kupi mnie w butach".

> Pojemność? Bez znaczenia, w granicach rozsądku. Taki kawał szpeja z silnikiem 250 cm3 raczej nie

> pofrunie. Z drugiej strony, mimo, że nie jestem fanem wypowiedzi RSSSSa (bez urazy kolego,

> czytam ten kącik od dawna), może nawet "liter"? Kwestia czasu i zastanowienia się. Nie

> zarzekam się w żadną stronę.

> Mamy tu na pewno ludzi, którym też podobają się cruiser'y i mają rozeznanie. Może ktoś poleci coś,

> za czym warto się rozglądać?

VTX 1800 ok.gif

02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie jest troche takich sprzetow, moze Kawasaki np: Vulcan albo cos od Suzuki

Jak już pisałem, rozglądam się powoli ok.gif Tyle lat się zbierałem i zawsze coś stawało mi na drodze zlosnik.gif Teraz się nie spieszę swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie nówka nie tknięta niczym ;-(. Tzn używka ale z przebiegiem chyba 2600 mil.

> I sam polozylem na Slowacji jak ciota ;-(

> Ale i tak jest piękna ;-)

Ale piękna maszyna yikes.gif

Do tej pory podziwiałem Cruisery ale przy tym oczy mi się zabłyszczały food.giffood.gif

Normalnie chyba zmienię plany i nie kupię turystyka niewiem.gifniewiem.gifniewiem.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja pinkole, ale armata

No wyglada nawet fajnie ale nie brzmi niestety. Podobno mozna wybebeszyc i nawet juz dzwonilem do kolesia ale poki nie uslysze na zywo nie bede ryzykowal. No iest sprawa wyjazdu do np szwajcarii. Tam sie nie patyczkuja wiec zawsze dobrze miec pod reka cos cichego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałem zaznaczyć... absolutnie bez złośliwości... że minęły 2 sezony jazdy kolegi co to miał się

> już z 5 razy zabić - i ANI przygody wg tego co wiadomo...

> takze nie pojemność... a mózg

> dla pokrzepienia serc, oto jak jeździ polecane wszystkim 50ccm na start, przytoczę...:

> 5 wypadków, w jednym dniu. ba w ciągu minuty, na 1 skrzyżowaniu... to się nazywa zły dzień

i jak tu nie wierzyć w prawo karmy po takim filmiku...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wyglada nawet fajnie ale nie brzmi niestety. Podobno mozna wybebeszyc i nawet juz dzwonilem do

> kolesia ale poki nie uslysze na zywo nie bede ryzykowal. No iest sprawa wyjazdu do np

> szwajcarii. Tam sie nie patyczkuja wiec zawsze dobrze miec pod reka cos cichego ;-)

Z tym wybebeszeniem , ....

Jeździłeś kiedyś w trasie za takim "wybebeszonym" ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym wybebeszeniem , ....

> Jeździłeś kiedyś w trasie za takim "wybebeszonym" ? ...

Jeżdżę teraz z przelotowym Baronem jak na zdjęciach a wcześniej z przelotową Cobrą. Zrobiłem w sumie jakieś 60 tyś. km z czego z oryginalnym tłumikiem jakieś może 8 tyś. Nie używam stoperów.

Chyba tyle.

O takom Cobre miałem, ale strasznie metalicznie szczekała więc zmieniłem.

IMG_0206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak robić wybebeszony to z DB-killerem.

> Ja mam przelot, nie za głośny.

> Po 250 km jest

> Ale z

> 670 km pękło i bez problemu dało by radę więcej.

No ty, to zrobiłeś na własne życzenie ok.gif

Chciałem tylko powiedzieć, ze jeśli jestes grzeczny chłopak, to powinieneś jeździć w grupie jako ostatni ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżdżę teraz z przelotowym Baronem jak na zdjęciach a wcześniej z przelotową Cobrą. Zrobiłem w

> sumie jakieś 60 tyś. km z czego z oryginalnym tłumikiem jakieś może 8 tyś. Nie używam

> stoperów.

> Chyba tyle.

> O takom Cobre miałem, ale strasznie metalicznie szczekała więc zmieniłem.

Jeszcze raz

Nie chodzi mi o kierowcę "przelotowca", tylko o tego kto jedzie za nim

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze raz

> Nie chodzi mi o kierowcę "przelotowca", tylko o tego kto jedzie za nim

Fakt nie doczytałem. Wiesz jeżdżą za mną i po 1000 km na raz i jakos nie narzekają. Owszem jest taki kolega z VTX 1800 i Vance and Hines 3,5 cała i za nim jest problem. Musi jeździć na koncu. Ja na oryginale ńie lubię jeździć bo jest dla mnie za cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Grunt, to wierzyć w to co myślisz

Musisz miec nadzwyczajnie wyczulony słuch. Jeżdzę za kolegami z pustymi wydechami rożnych Marek i żyje. Jak,pisalem jedynie te vansy tak dawały ze nie słyszałem swojego motocykla. Reszta mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.