Skocz do zawartości

Grudzien juz mamy to zaczynamy nowy spam


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

> Krychę znowu wysłałeś żeby szpiegowała?

> Baba to się nie zna. Mam foty driftingu z wczoraj, wkleję wieczorem

Kryśka to do mnie dzisiaj dzwoniła i mówiła, że od chwili kiedy jej zdjęcie wstawiłem na AK to dzwoniłeś do niej 20 razy żeby się umówić i podobno jakiś gościu z Belgii 2 razy też dzwonił. grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kryśka to do mnie dzisiaj dzwoniła i mówiła, że od chwili kiedy jej zdjęcie wstawiłem na AK to

> dzwoniłeś do niej 20 razy żeby się umówić i podobno jakiś gościu z Belgii 2 razy też dzwonił.

Ja typowy polaczek, i szkoda mi ojro na dzwonienie do PL hehe.gifhehe.gifhehe.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kryśka to do mnie dzisiaj dzwoniła i mówiła, że od chwili kiedy jej zdjęcie wstawiłem na AK to

> dzwoniłeś do niej 20 razy żeby się umówić i podobno jakiś gościu z Belgii 2 razy też dzwonił.

Jak miałem dzwonić jak numeru nie dałeś? wpysk.gif

Dawaj nr tel. slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na spocie się miałeś zameldować

> Miałbyś okazję zobaczyć jak się driftuje Cromą 2,4

w gorach popijalem procenty

no przyznam ze byloby to ciekawe taki drift na wstecznym hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem przedwczoraj zatankować i nie bylo czasu a dzisiaj to juz chyba zatankuje jak wrócę do domu czyli za 28 km mlot.gif Bo mi zacznie croma zbierać liście po drodze z pragnienia i głodu hehe.gif Dzisiaj o kropelce do pracy i 3,9 litra spalanie hehe.gif Wskazówka leży już na ostatniej kresce a od ostatniego tankowania 950 km

288090169-aaa.jpg

post-15502-14352527330434_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj

> o kropelce do pracy i 3,9 litra spalanie Wskazówka leży już na ostatniej kresce a od

> ostatniego tankowania 950 km

za TIRem sie nie liczy hehe.gif

Takie spalanie mi pokazywalo wlasnie jadac za tirem jakis kilometr, dluzej nie wytrzymalem.

A na kapelusza na prostej jakby poganiac cromke to mysle ze 4,5-4,8 mozna by uzyskac.

Coz, wage trzeba wprawic w ruch kosztem energi wiec....pasa zaciskamy i lejemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj

> za TIRem sie nie liczy

> Takie spalanie mi pokazywalo wlasnie jadac za tirem jakis kilometr, dluzej nie wytrzymalem.

> A na kapelusza na prostej jakby poganiac cromke to mysle ze 4,5-4,8 mozna by uzyskac.

> Coz, wage trzeba wprawic w ruch kosztem energi wiec....pasa zaciskamy i lejemy:)

Lisek sobie kokpit z Cromy przełożył do Pandy i teraz szpanuje wink.gif

W drodze powrotnej z pracy średnie spalanie pewnie z 8,5 bo pod górkę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lisek sobie kokpit z Cromy przełożył do Pandy i teraz szpanuje

> W drodze powrotnej z pracy średnie spalanie pewnie z 8,5 bo pod górkę

hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie dal bym rady tak jezdzic

Ja też zlosnik.gif ale mam opary w zbiorniku a musze jeszcze dojechać do Auchan bo tam po 4,7 zl za litr on i juz mają zimowy a nie z hurtowni paliw hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja też ale mam opary w zbiorniku a musze jeszcze dojechać do Auchan bo tam po 4,7 zl za litr on i

> juz mają zimowy a nie z hurtowni paliw

czym wiecej jezdzisz croma czy gwiazda?

I cos malo sie udzielasza tukej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc udało mi się dowlec do stacji i zatankować ON... chyba tyle jeszcze w Crome nie wlałem zlosnik.gif a upychałem bo po 4,64 zł/ litr była gnojówka zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

PS... a jednak nie rekord w tankowaniu zlosnik.gif Już raz wlałem do Cromy 59.46 litrów hehe.gif

288091958-mix.jpg

post-15502-1435252734562_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Więc udało mi się dowlec do stacji i zatankować ON... chyba tyle jeszcze w Crome nie wlałem a

> upychałem bo po 4,64 zł/ litr była gnojówka

> PS... a jednak nie muj rekord w tankowaniu do Cromy to 59.46 litra

ale cena:

u mnie na najtańszej ( jeszcze ) tak nie ma.

.

.

.

a przepraszam - benzynke tankowałem właśnie za 4.69

Wiec dizelek powinien byc tanszy:P

Ale trzeba przyznać że ( na razie ) czujnik paliwa jest idealnie dokładny.

Kilka razy testowałem ( nie specjalnie ) - i poziome położenie daje ok 2 litrów zapasu. ( wer FL ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wracałem z roboty na BP 4.63

a we wro na jednym Shelu z rana sprzedaja pewien limit Vpowera Nitro" w cenie zwyklej czyli 4,79 na dzis.

Niestety niby miedzy 7-8 ale nie zawsze to sztywne ramy czasowe.

Najtaniej we wro to 4,73 widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a we wro na jednym Shelu z rana sprzedaja pewien limit Vpowera Nitro" w cenie zwyklej czyli 4,79 na

Tej bym nie kupował bo słabo rotuje i w zimę mają jeszcze letnią zlosnik.gif Przejechałem się kiedyś na Shellu Supper duper mega power hehe.gifhehe.gifhehe.gif jak wlałem do Stilaka w zimę ... ta kaszka po 100 metrach rozwaliła mi uszczelniacze na wtryskiwaczach sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.