Skocz do zawartości

Akumulatory - producent Polski


Tomala

Rekomendowane odpowiedzi

> Przypomnijcie mi dobrzy ludzie która to Polska firma od akumulatorów była polecana na AK ??

> Taka mało znana, a niby dobre aku produkują

Polskim producentem jest Sznajder/Zap (który zresztą kupił Jenoxa ok.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypomnijcie mi dobrzy ludzie która to Polska firma od akumulatorów była polecana na AK ??

> Taka mało znana, a niby dobre aku produkują

\

Wsrod polskich producentow (nie takich ktorzy tylko produkuja naklejki na chinskie produkty) jest firma AUTOPART z Mielca.

Firma z pewnoscia warta polecenia, w calosci realizujaca produkcje w fabryce w Mielcu.

Szkoda tylko, ze siec dystrybucji nie jest jakas super rozwinieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może chodzi Ci o firmę Jenox ?

Ileś lat temu w teście AŚ czy Motoru Jenox pokonał wszystkich dobrymi parametrami swoich akumulatorów, a jak jest teraz nie mam pojęcia.

Mój ZAP ma przed sobą już 6 zimę i jeszcze nie dał powodu żeby go zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Firma z pewnoscia warta polecenia, w calosci realizujaca produkcje w fabryce w Mielcu.

> Szkoda tylko, ze siec dystrybucji nie jest jakas super rozwinieta.

Przynajmniej w przypadku pojazdów użytkowych to cena adekwatna do jakości crazy.gif

Tzn nie jest źle ale bardzo dobrze też nie... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ZAP tez juz nie to co kiedys, aku wytrzymał 3 zimy, a u matki w aucie juz przy drugiej zimie

> podczas mrozów nie miał siły zakrecic. Po doładowaniu sytuacja sie powtórzyła i wyladował na

> złomie, gdzie jego miejsce.

Pierwsze pytanie - ładowanie w aucie jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, w dwoch autach miałem rozwalone ładowanie

> Ładowanie było ponad 14V, pradu nic nie kradło, wsadzona po tym złomie topla kreci do dzisiaj jak

> wsciekła.

Miałem Tople w Lanosie i Astrze - bardzo dobrze się sprawowały. Ta z Astry teraz jeździ w Aveo, chyba piąty rok. W Lanosie miałem 3 lata i sprzedałem razem z autem. Wg mnie to też akumulatory godne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem Tople w Lanosie i Astrze - bardzo dobrze się sprawowały. Ta z Astry teraz jeździ w Aveo,

> chyba piąty rok. W Lanosi miałem 3 lata i sprzedałem. Wg mnie to też akumulatory godne uwagi.

Dokładnie tak i wzglednie tanie, bo za czerwona 62Ah płaciłem w sklepie 230pln. Gdy ostatnio zmieniłem samochód dostałem w nim nowego Exide premium, ktory kosztował stowke wiecej i juz pierwszej zimy miał problem z rozruchem, w tym roku temp spadła do -5*C i juz było słychac, ze ma ciezej odpalic. Pewnie dwuletni aku exide przy wiekszych mrozach pojdzie na smieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.