Skocz do zawartości

... nic tylko mini .... czy warto?


harnas81

Rekomendowane odpowiedzi

mam pewna prośbę .... nie znam marki, nigdy się nią nie interesowałem ... jest pomysł aby sprawić (wymienić) Pandę (full wypas 1.2 z climatronikiem i innymi bajerami) na MINI. i tu pytanie czy warto, tak wiem to inna klasa, inna bajka ... czy możecie coś napisać na temat MINI, silnik benzyna, używka lata 2005-2007, silnik 90-115KM, jak eksploatacja, jak środek czy głośno (tak słyszałem). Auto do miasta na dojazdy do pracy, czasami wypad poza miasto we dwójkę. Roczny przebieg ok 5-8 tys. Warto wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam pewna prośbę .... nie znam marki, nigdy się nią nie interesowałem ... jest pomysł aby sprawić

> (wymienić) Pandę (full wypas 1.2 z climatronikiem i innymi bajerami) na MINI. i tu pytanie czy

> warto, tak wiem to inna klasa, inna bajka ... czy możecie coś napisać na temat MINI, silnik

> benzyna, używka lata 2005-2007, silnik 90-115KM, jak eksploatacja, jak środek czy głośno (tak

> słyszałem). Auto do miasta na dojazdy do pracy, czasami wypad poza miasto we dwójkę. Roczny

> przebieg ok 5-8 tys. Warto wymieniać?

ile lat ma panda, w jaakim stanie jest, ile musisz dolozyc do interesu? ale jezeli panda jest ok i ma taki wypas to dla samego kaprysu zmiany przy takich przebiegach ja bym nie zmienial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardo ,ciasno no.gif

Środek bajerancki wcale nie głośny przy 115 KM auto lansiarskie ale raczej dla kobiet ok.gif

Córa takim śmiga i to dla niej cała religia z gadżetami ect ok.gifhehe.gif

Ja czasami tez tym powoze i szukam potem plomb na podłodze ok.gifhehe.gif

Podsumowując , fajne autecko tylko trzeba mieć szczęście przy kupnie używki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz się czy warto wymieniać fiata na BMW... cfaniaczek.gif

A te "glośno" w mini to pewnie w porównaniu do innych konkurentów w klasie premium małej, w porównaniu do pandy myslę że będzie dużo ciszej wink.gif

przejedź się miniakiem i sam stwierdź czy sie podoba - ja bym sie nie zastanawial wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytasz się czy warto wymieniać fiata na BMW...

> A te "glośno" w mini to pewnie w porównaniu do innych konkurentów w klasie premium małej, w

> porównaniu do pandy myslę że będzie dużo ciszej

> przejedź się miniakiem i sam stwierdź czy sie podoba - ja bym sie nie zastanawial

Chyba Panda nie jechałeś albo mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini to fajne bajeranckie auto z jajem, a panda nudny i bezpłciowy pojazd do poruszania się z pktA do B.

Ja bym się długo nie zastanawiał tylko brał MINI. A Pandą najeździłem się sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytasz się czy warto wymieniać fiata na BMW...

> A te "glośno" w mini to pewnie w porównaniu do innych konkurentów w klasie premium małej, w

> porównaniu do pandy myslę że będzie dużo ciszej

> przejedź się miniakiem i sam stwierdź czy sie podoba - ja bym sie nie zastanawial

hehehe

mala premium , bmw

o jaaa hehe.gif

mini to taki badziew na kolkach, ja bym zamienil ta pande ale na jakis z lepszym silnikiem , chciaz zeby te 170km mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wymienił ale pamietac musisz o tym ze te 1.6 benzyny dosyć dużo pala:) i bmw wycofalo się z tych silników bo zmienne fazy rozrządu często się sypaly a konkretnie czujniki zmiennych faz smile.gif ten sam silnik był montowany np w peugeocie 308 i jak pracowałem w aso Peugeota to dużo awarii tych silników było smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam pewna prośbę .... nie znam marki, nigdy się nią nie interesowałem ... jest pomysł aby sprawić

> (wymienić) Pandę (full wypas 1.2 z climatronikiem i innymi bajerami) na MINI. i tu pytanie czy

> warto, tak wiem to inna klasa, inna bajka ... czy możecie coś napisać na temat MINI, silnik

> benzyna, używka lata 2005-2007, silnik 90-115KM, jak eksploatacja, jak środek czy głośno (tak

> słyszałem). Auto do miasta na dojazdy do pracy, czasami wypad poza miasto we dwójkę. Roczny

> przebieg ok 5-8 tys. Warto wymieniać?

Mini twardy jest... przejedz sie jak masz dziurawa droge to moze nie przypasowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego, 1.6 116KM z roku 2005.

Zrobione około 15 tys km i póki co jedna żarówka się przepaliła. Spalanie w mieście (Kraków) na poziomie 8 litrów (między 7,5 a 8,5). Przy 140km/h zaczyna być w środku głośno.

Ceny części z tego co się orientowałem na bardzo przyzoitym poziomie, silnik na łańcuchu.

Bardzo fajnie auto się prowadzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to nie ta klasa samochodu .... jeden to nazwijmy to półka niska drugi należy do tej najwyższej. Panda 2007, przebieg 103kkm, technicznie na "5". Pali w mieście do 6-7l i jest ok, trochę mnie osobiście przeszkadza odgłos silnika (jak kosiarka) ale to ja ... żona śmiga jak się patrzy, małe autko ładnie wygląda (alusy, relingi, przeciwmgielne, itp) ale kusi aby zmienić na te MINI, bo już od dawna takie " .... o zobacz jakie fajne MINI ..." itp itd smile.gif Myślę, ze dołożyć trzeba ok 10 tys. Swoją wyceniam na +/- 12kzł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam pewna prośbę .... nie znam marki, nigdy się nią nie interesowałem ... jest pomysł aby sprawić

> (wymienić) Pandę (full wypas 1.2 z climatronikiem i innymi bajerami) na MINI. i tu pytanie czy

> warto, tak wiem to inna klasa, inna bajka ... czy możecie coś napisać na temat MINI, silnik

> benzyna, używka lata 2005-2007, silnik 90-115KM, jak eksploatacja, jak środek czy głośno (tak

> słyszałem). Auto do miasta na dojazdy do pracy, czasami wypad poza miasto we dwójkę. Roczny

> przebieg ok 5-8 tys. Warto wymieniać?

pewnie że warto.

masz takiego za czapkę gruszek na naszej giełdzie. Tylko fotografowany konewką hehe.gif

szkoda że bez PRNDla hehe.gif, bo bym kupił.

umów sie, przejedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.