Skocz do zawartości

BMW do oceny


KAMIKADZE

Rekomendowane odpowiedzi

> zalezy kto co rozumie przez "okazje"

> dla mnie okazja to auto pewne, do ktorego nic nie trzeba dokladac przez najblizczy czas, w dolnych

> granicach ceny rynkowej za model

jak jest okazja, to nie wiadomo czy trzeba dokladac czy nie, bo zwykle okazje się kupuje bez oglądania i bez jazdy próbnej wink.gif bo jak będziesz ogladal pol godziny, to w tym czasie już 2 handlarzy podjedzie i wezmą... to jest okazja ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak jest okazja, to nie wiadomo czy trzeba dokladac czy nie, bo zwykle okazje się kupuje bez

> oglądania i bez jazdy próbnej bo jak będziesz ogladal pol godziny, to w tym czasie już 2

> handlarzy podjedzie i wezmą... to jest okazja

Cóż, nie ten, to następny. Gdy się kupuje oczami, to potem zwykle trzeba zaciskać zęby i płacić.

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to pali na prawde malo,

> u mnie 8,5-9 lpg tyle wychodzi z pelnego zbiornika w tzw cyklu mieszanym

W mieszanym - możliwe. Dane na temat spalania tego silnika są w necie, i tyle niektórzy deklarują. Ale że w samym mieście 8,5l - mało prawdopodobne jak na benzynę 1.9 pojemności i 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba okazja na wtope

Dla Ciebie na wtopę dla innego do zarobienia. Tak znajomy hciał się pozbyć 307 1.6 HDI. Musiał mieć na wieczór 9000zł na coś tam. Zadzwonił przyjechałem z gotówką. Włożyłem 1000zł w doprowadzenie go do igiełki i poszedł na giełdę za 15 000 oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla Ciebie na wtopę dla innego do zarobienia. Tak znajomy hciał się pozbyć 307 1.6 HDI. Musiał mieć

> na wieczór 9000zł na coś tam. Zadzwonił przyjechałem z gotówką. Włożyłem 1000zł w

> doprowadzenie go do igiełki i poszedł na giełdę za 15 000

No i o to chodzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakie opłaty? za darmo wystawialem * zawsze

* wystawiałeś

Informacja z OLX:

Quote:

Kategoria Motoryzacja to obecnie najpopularniejsza kategoria w naszym serwisie. Codziennie użytkownicy dodają w niej tysiące nowych ogłoszeń, a każde z nich ma średnio 14 odpowiedzi. Te liczby stale rosną.

Aby nadal móc dostarczać najwyższą jakość usług jak i najwyższej klasy rozwiązania technologiczne podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu opłat dla ogłoszeń dodawanych w kategoriach: Samochody osobowe oraz Dostawcze i Ciężarowe.

Koszt dodania ogłoszenia w tych kategoriach na 30 dni to 24,99zł. Bezpłatne pozostanie dodawanie ogłoszeń dla samochodów o wartości nie przekraczającej 5000 zł.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.