Skocz do zawartości

Jaki używany VAN za ~ 60 tys PLN i dlaczego S-MAX ? :)


volkov

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dla brata jakiegoś VAN-a ze sporym bagażnikiem. Najlepiej aby miał możliwość przewożenia 7 osób, spory bagażnik (będzie woził trochę paczek), silnik benzynowy i nie miał drogich części i był bezawaryjny smile.gif I ma być na firmę.

I tu pytanie czy każde używane auto można wziąć w leasing na firmę?

Ja wstępnie wytypowałem S-MAX - a tylko nie wiem, który silnik najlepiej wybrać. Który polecacie?

Ewentualnie zaproponujcie coś innego.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam dla brata jakiegoś VAN-a ze sporym bagażnikiem. Najlepiej aby miał możliwość przewożenia 7

> osób, spory bagażnik (będzie woził trochę paczek), silnik benzynowy i nie miał drogich części

> i był bezawaryjny I ma być na firmę.

> I tu pytanie czy każde używane auto można wziąć w leasing na firmę?

> Ja wstępnie wytypowałem S-MAX - a tylko nie wiem, który silnik najlepiej wybrać. Który polecacie?

> Ewentualnie zaproponujcie coś innego.

> Dzięki za info.

IMO Scudo/Jumpy/Expert ale proponowalby diesla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO Scudo/Jumpy/Expert ale proponowalby diesla....

Ale te auta są bardziej robocze. Potrzebne jest auto bardziej rodzinne z możliwością przewożenia paczek. Nie ciężkich. Auto nie będzie robiło wielkich przebiegów rocznych dlatego może być benzynka. Z dieslem przy małych przebiegach i to w większości miejskich może być trochę problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale te auta są bardziej robocze. Potrzebne jest auto bardziej rodzinne z możliwością przewożenia

> paczek. Nie ciężkich. Auto nie będzie robiło wielkich przebiegów rocznych dlatego może być

> benzynka. Z dieslem przy małych przebiegach i to w większości miejskich może być trochę

> problemów.

Jechales kiedys topowa wersja wersja osobowa?

T nie jest Trafic czy T5 naprawde te trojaczki sa bardziej osobowe, kazdy fotel osobno, drzwo z 2 stron, klima z przodu i tylu, tapicerka wszedzie, jedzie 200. palli z 6,5 l jak sie jezdzi zgodnie z przepisami (diesel )

przyklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jechales kiedys topowa wersja wersja osobowa?

> T nie jest Trafic czy T5 naprawde te trojaczki sa bardziej osobowe, kazdy fotel osobno, drzwo z 2

> stron, klima z przodu i tylu, tapicerka wszedzie, jedzie 200. palli z 6,5 l jak sie jezdzi

> zgodnie z przepisami (diesel )

> przyklad

no właśnie nie.. A ten wygląda na prawdę fajnie.

I ma drzwi suwane po obu stronach.. A to jest kuszące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę temu był podobny wątek. Wszelkie VANy wielkości S-max, Eurovan, Galaxy/Sharan przy pełnej obsadzie osobowej mają stosunkowo niewielki lub żaden bagażnik (np. max 500l). Wiem, bo sam mam C8.

Przy rozłożonych wszystkich fotelach, i odstępach między nimi wygodnymi dla dorosłych osób, z tyłu mieści się kilka małych toreb/plecaków.

Jeśli więc tych paczek ma być sporo to propozycja kolegi Antoine jest jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a może nowe lodgy?

> lub nowa zafira family - sensownie wyposazona za 65 brutto 140 kucy

Jednak wybór padł na S-Maxa.

Teraz tylko jaki polecacie silnik benzynowy. Nie będzie samochód zagazowany i nie musi być najbardziej ekonomiczne grinser006.gif

Na co zwrócić uwagę przy S-Maxach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednak wybór padł na S-Maxa.

> Teraz tylko jaki polecacie silnik benzynowy. Nie będzie samochód zagazowany i nie musi być

> najbardziej ekonomiczne

> Na co zwrócić uwagę przy S-Maxach?

No to najlepiej 2,5T ok.gif

Ewentualnie 1,6T ecoboost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a 2,5 T są w dwóch wersjach mocy. Obie dobrze się sprawują? A ten 1,6 to sobie poradzi z taką

> wielką budą?

Na pewno lepiej niz wolnossace 2,0 noPB grinser006.gif

W sprawie 1,6 to mozesz napisac do wlasiciela:

http://forum.autokacik.pl/showflat.php?C...;gonew=1#UNREAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.