Skocz do zawartości

Deft Autka.Pl


maciejka

Rekomendowane odpowiedzi

> aby nie zakładać nowego wątku , CHWALE SIĘ

> wczoraj odebrana i przetestowana,ogrom miejsca w środku,w automacie juz sie zakochałem z minusów

> nieświeci sie lampka w daszku p/słonecznym i nie świeca lampki w bagażniku.

Jeszcze raz moje gratulacje ok.gif

Możliwe że lampki zostały wyłączone podczas przygotowania auta do sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam pytanie-gwiazdka na panelu klimatyzacji,raz sobie miga,raz sobie świeci a raz w ogóle jej nie ma --> oco chodzi ?? Druga sprawa jak wycofuje i dam na D i skrecam koła w lewo i ruszam z prawej strony słychać podwójne chrobnięcie ??i trzecie pytanie,zmieniłem żarówki w lampkach w bagażniku i dalej nie świecą,ktoś może kojarzy gdzie się znajdują od nich bezpieczniki albo co jest powodem nie świecenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie,mam pytanie-gwiazdka na panelu klimatyzacji,raz sobie miga,raz sobie świeci a raz w ogóle

> jej nie ma --> oco chodzi ?? Druga sprawa jak wycofuje i dam na D i skrecam koła w lewo i

> ruszam z prawej strony słychać podwójne chrobnięcie ??i trzecie pytanie,zmieniłem żarówki w

> lampkach w bagażniku i dalej nie świecą,ktoś może kojarzy gdzie się znajdują od nich

> bezpieczniki albo co jest powodem nie świecenia ??

włącznik w zamku klapy nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie,mam pytanie-gwiazdka na panelu klimatyzacji,raz sobie miga,raz sobie świeci a raz w ogóle

> jej nie ma --> oco chodzi ??

Pewnie to działa jak w stilo. Jesli temp zewn jest mniejsza niż 4,5*C (czy cos koło tego) to kompresor klimy sie nie włączy i nie pojawia sie śnieżynka na wyświetlaczu mimo ze kontrolka przy przycisku świeci.

Błyskanie śnieżynki jest wtedy jak temp ustawiona jest niższa niż panująca we wewnętrzu i wyłączysz klime. Błyskanie sygnalizuje ze nie jest możliwe schłodzenie do zadanej temp bez włączanej klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie,mam pytanie-gwiazdka na panelu klimatyzacji,raz sobie miga,raz sobie świeci a raz w ogóle

> jej nie ma --> oco chodzi ??

"płatek śniegu" na panelu klimatyzacji - stan sprężarki klimatyzacji - jak świeci to powinna działac

jeżeli pulsuje a potem gaśnie to oznacza, że temp zewn. <3oC i sprężarka nie może być załączona (takie zabezpieczenie przed uszk.)

> lampkach w bagażniku i dalej nie świecą,ktoś może kojarzy gdzie się znajdują od nich

> bezpieczniki albo co jest powodem nie świecenia ??

nie ma oddzielnego bezpiecznika do lampki - sterowanie bezpośrednio z BC przez krańcówkę w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie,mam pytanie-gwiazdka na panelu klimatyzacji,raz sobie miga,raz sobie świeci a raz w ogóle

> jej nie ma --> oco chodzi ??

Instrukcja obsługi Cromy informuje :

"Sprężarka jest automatycznie wyłączana gdy temperatura zewnętrzna powietrza jest poniżej -1°C.

W tym przypadku symbol * na wyświetlaczu miga przez 10 sekund i następnie gaśnie.

Automatycznie zostanie włączona ponownie, gdy temperatura powietrza zewnętrznego jest wyższa od +1°C ."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

A wysiliłeś się aby instrukcje przeczytać.

Kilka odpowiedzi znajdziesz ?

> Panowie,mam pytanie-gwiazdka na panelu klimatyzacji,raz sobie miga,raz sobie świeci a raz w ogóle

> jej nie ma --> oco chodzi ?? Druga sprawa jak wycofuje i dam na D i skrecam koła w lewo i

> ruszam z prawej strony słychać podwójne chrobnięcie ??i trzecie pytanie,zmieniłem żarówki w

> lampkach w bagażniku i dalej nie świecą,ktoś może kojarzy gdzie się znajdują od nich

> bezpieczniki albo co jest powodem nie świecenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "płatek śniegu" na panelu klimatyzacji - stan sprężarki klimatyzacji - jak świeci to powinna

> działac

> jeżeli pulsuje a potem gaśnie to oznacza, że temp zewn. lampkach w bagażniku i dalej nie

> świecą,ktoś może kojarzy gdzie się znajdują od nich

> nie ma oddzielnego bezpiecznika do lampki - sterowanie bezpośrednio z BC przez krańcówkę w

> bagażniku

co to jest BC ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.