Skocz do zawartości

Reklamacja do GDDKiA za opłatę na bramce


radar16v

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem ( wątpliwą ) przyjemność jechać autostradą pod prąd - i chwała za to drogówce, że tak pokierowali ruch, bo kwitłem tam 2 godziny, z powodu wypadku, a zanosiło się jeszcze na drugie tyle. Zaraz po wjechaniu na autostradę A4 ( węzeł Prądy k. Opola) przejechałem 2km i stoimy angryfire.gif

Nie chcę opisywać co i jak ... ale udało się w końcu po 2 godzinach wrócić do węzła z którego wjechałem na A4 i na bramce niespodzianka.

Do zapłaty 9,80 !!! Usłyszałem "bo jest zakaz zawracania na autostradzie". News roku i złote usta za oświecenie mnie clown.gif

Tylko po kiego CH..A wpuszczają skoro autostrada jest nieprzejezdna.

W związku z tym pytanie, czy ktoś przerabiał taką sytuację, bo chcę złożyć reklamację. Co prawda mi osobiście wisi to kalafiorem, ale małżonka powiedziała, że powinienem dla zasady, bo to co robią to dymanie ludzi. Trudno się z nią nie zgodzić skromny.gif Teraz to 9,80 a za miesiąc może zrobią 50,00 albo 200,00 (EURO hehe.gif)

PS

Widać było że wszyscy brali formularze, tylko ilu z skorzysta to druga sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś miałem ( wątpliwą ) przyjemność jechać autostradą pod prąd - i chwała za to drogówce, że tak

> pokierowali ruch, bo kwitłem tam 2 godziny, z powodu wypadku, a zanosiło się jeszcze na drugie

> tyle. Zaraz po wjechaniu na autostradę A4 ( węzeł Prądy k. Opola) przejechałem 2km i stoimy

> Nie chcę opisywać co i jak ... ale udało się w końcu po 2 godzinach wrócić do węzła z którego

> wjechałem na A4 i na bramce niespodzianka.

> Do zapłaty 9,80 !!! Usłyszałem "bo jest zakaz zawracania na autostradzie". News roku i złote usta

> za oświecenie mnie

> Tylko po kiego CH..A wpuszczają skoro autostrada jest nieprzejezdna.

> W związku z tym pytanie, czy ktoś przerabiał taką sytuację, bo chcę złożyć reklamację. Co prawda mi

> osobiście wisi to kalafiorem, ale małżonka powiedziała, że powinienem dla zasady, bo to co

> robią to dymanie ludzi. Trudno się z nią nie zgodzić Teraz to 9,80 a za miesiąc może zrobią

> 50,00 albo 200,00 (EURO )

> PS

> Widać było że wszyscy brali formularze, tylko ilu z skorzysta to druga sprawa.

Fakt, takie rzeczy to tylko u nas facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wpisz w formularzu, że opłata została pobrana nienależnie bo taką organizację ruchu wprowadziła

> Policja przez wypadek.

Ale odpowiedź będzie w stylu: w"regulaminie" pobierania opłat nie ma wzmianki o tym, by tymczasowa organizacja ruchu, niezależna od operatora odcinka, wprowadzona przez policję, zwalniała kogokolwiek z opłaty. Najbliższe drzewo znajduje się tu i tu... grinser006.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.