Skocz do zawartości

Op-com Chińczyk


Lukass186

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Z góry przepraszam, że kolejny raz piszę o interfejsach do aut ale w poprzednim wątku była mowa o innymTechu 2

Odpuściłem Opel Techa 2. Już mam chińskiego OP-coma.

Sprawa dotyczy świecącej się kontrolki poduszki. Jak wchodzę w zakładkę z Airbag to nie wyskakują żadne komunikaty, błędy etc. Nie mam jak tego wywalić. Przy automatycznej identyfikacji pojazdu nie wyszukuje, żadnych błędów bo : "Minął dopuszczalny czas dla odczytów błędów, powody - wyłączony zapłon, błąd komunikacji z ECU, sterownik odrzuca"

Soft jaki mam to Op-com china clone 08/2010. Kiedyś pisaliście o nowym sofcie KLIK (przepraszam, że nie odświeżyłem tematu, nie mogłem się zalogować przy wątku znalezionym w googlach a wyszukiwarka forumowa nic nie znalazła)

Który w końcu jest lepszy? China clone czy 100315f? Jeżeli o ten drugi chodzi to skąd mogę go zassać? Bo już sam nie wiem czy oryginał można zlosnik.gif Tam się upraszają o jakieś kody zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejs prawdopodobnie uszkodzony.Jesteś z Zabrza to możemy się jakoś umówić i na miejscu zobaczymy co i jak.Całkiem możliwe ze juz go uwaliłeś przez instalację oryginalnego softu.

Ale jak coś to naprawiam wszystkie możliwe przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z garażu po kolejnych bojach.

Ściągnąłem jeszcze jeden soft Op-Com China i Vaux-com. Na każdym z nich to samo. Działa większość funkcji, silnik, abs etc. a z poduchami nie da się połączyć. Po wejściu w Airbag nic nie wyskakuje.

Co do oryginalnego softu to nie instalowałem ok.gif

Jak kupiłem złącze to pojechałem prosto do garażu i już tam nie mogłem połączyć się z poduchami.

Człowiek od którego kupowałem powiedział, że są dwie opcje gdzie można zajrzeć :

Airbag

Airbag SAB6

U mnie przy roczniku 99' jest opcja Tylko Airbag Sab6, od 2000r. jest możliwość wejścia w Airbag i Airbag Sab6. Nawet jeśli przełączę się na rok 2000 to w obydwóch przypadkach wyskakują puste okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie wina softu tylko uszkodzonego przekaźnika.

Oby tak było. Dzisiaj jadę podmienić na inny ok.gifzlosnik.gif

A co do softu to jak najlepszy teraz jest dla Op-coma?

Jak wygląda sprawa z tym 100315f ?

Tam w końcu wgrywane były oryginalne softy czy piraty? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w temacie interfejsów podpowiedzcie jakim zalogować - lub raczej włączyć opcję wyświetlania danych z radia w Corsie C? Radio CD 30 a wyświetlacz oryginalny jakimś kablem wszedłem w ustawienia i miałem tylko podgląd że jest off prawdopodobnie corsa wyszła z fabryki bez radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to w temacie interfejsów podpowiedzcie jakim zalogować - lub raczej włączyć opcję wyświetlania

> danych z radia w Corsie C? Radio CD 30 a wyświetlacz oryginalny jakimś kablem wszedłem w

Tylko serwisowy Tech2 do zmiany indeksu w TIDzie albo zakup używanego wyświetlacza z ustawionym już odpowiednim indeksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm poza tematem.

Nie masz obaw, że zapuka do Twoich drzwi policial.gif ? Używasz clona i wcale się z tym nie kryjesz. Adako zrobiło porządek ze sprzedawcami clonów opcoma na allegroszu. 3-4 lata temu ktoś tutaj na AK pisał, że dostał wezwanie na komisariat w sprawie tego urządzenia.

AK jest obecnie forum otwartym i można dużo informacji z niego wyfiltrować poprzez wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3-4 lata temu ktoś tutaj na AK pisał, że dostał wezwanie na komisariat w sprawie tego urządzenia.

> AK jest obecnie forum otwartym i można dużo informacji z niego wyfiltrować poprzez wyszukiwarki.

Nie "ktoś" tylko ja spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale jaja, piękny kraj, ciągać kogoś po sądach bo sobie kupił kabelek żeby nie płacić w serwisie za

> każde podpięcie kompa

Końca sprawy nie widać. Oskarzonych jest dwóch sprzedawców z Allegro.

"Świadków" jest ok 30 osób. Każdy z nich czeka na postawienie zarzutu paserstwa.

Wniosek na przyszłość. NIC nie kupować na Allegro. Kupując tam np: TV LG nie możesz byc pewien ze to oryginał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Końca sprawy nie widać. Oskarzonych jest dwóch sprzedawców z Allegro.

> "Świadków" jest ok 30 osób. Każdy z nich czeka na postawienie zarzutu paserstwa.

> Wniosek na przyszłość. NIC nie kupować na Allegro. Kupując tam np: TV LG nie możesz byc pewien ze

> to oryginał...

Telewizor jak telewizor, ale strach pomyśleć że kupujesz T-shirt albo bluzę sportową... ech szkoda gadać mlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.