Skocz do zawartości

auto do oceny toyota


slon

Rekomendowane odpowiedzi

Na 99% auto pochodzi o przedstawiciela farmaceutycznego ( chyba nawet) firmy KRKA oni jeździli takimi autami z wlewami umieszczonymi gdzie popadnie czasami nawet mieli wiercone w błotniku przy wlewie paliwa. Jak najdalej od tego auta. Instalacja pewnie od nowości czyli silnik vvt-i ma trochę nakręcone ja bym się bał kupić takie auto

I na zachętę ten opis w ogłoszeniu "Jeżdżę z małym dzieckiem więc auto muszę mieć w 100 % sprawne" grinser006.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 99% auto pochodzi o przedstawiciela farmaceutycznego ( chyba nawet) firmy KRKA oni jeździli

> takimi autami z wlewami umieszczonymi gdzie popadnie czasami nawet mieli wiercone w błotniku

> przy wlewie paliwa. Jak najdalej od tego auta. Instalacja pewnie od nowości czyli silnik vvt-i

> ma trochę nakręcone ja bym się bał kupić takie auto

> Pozdrawiam

Też mi się wydaje że autko z jakieś firmy, raz że kolor, dwa że lubiły one jeździć w firmach, trzy japończyk i LPG?? grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Na prośbę znajomego, juto chce obejrzeć. Może zniechęcicie i nie będę musiał z nim jechać ;-)

> http://otomoto.pl/toyota-corolla-seria-e12-C35620618.html

IMO nie ma sensu jechać oglądać.

Chce znajomy Toyotę? Niech kupi bez LPG i jeśli musi to zamontuje u kogoś ogarniętego.

Na naszej Gieldzie jest Toyka, niestety 3D i jakoś te 180um to za dużo na oryginalną powłokę Toyoty. Moja miała do 100um, i to był fabryczny oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 99% auto pochodzi o przedstawiciela farmaceutycznego ( chyba nawet) firmy KRKA oni jeździli

> takimi autami z wlewami umieszczonymi gdzie popadnie czasami nawet mieli wiercone w błotniku

> przy wlewie paliwa. Jak najdalej od tego auta. Instalacja pewnie od nowości czyli silnik vvt-i

> ma trochę nakręcone ja bym się bał kupić takie auto

> I na zachętę ten opis w ogłoszeniu "Jeżdżę z małym dzieckiem więc auto muszę mieć w 100 % sprawne"

> Pozdrawiam

Hej to Polska firma? Bo auto sprowadzane było z Niemiec.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, ze to biały kolor. Mnie osobiście kolor się podoba. Fajnie auto wygląda z ciemnymi szybami, jednak jest problem z późniejszą odsprzedażą. Miałem kiedyś białe i długo się bujałem ze sprzedażą. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy i cóż ...

- fakt firma farmaceutyczna o, której była mowa I właściciel

- brak książki serwisowej

wrzuciłem dane na komp skp..i w listoopadzie zeszłego roku miał 289.000km ewidentnie obecny właściciel skorygował..szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byliśmy i cóż ...

> - fakt firma farmaceutyczna o, której była mowa I właściciel

> - brak książki serwisowej

> wrzuciłem dane na komp skp..i w listoopadzie zeszłego roku miał 289.000km ewidentnie obecny

> właściciel skorygował..szkoda gadać.

To samo chciałem zrobić co Ty teraz... Zaoszczędziłbyś czas ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byliśmy i cóż ...

> - fakt firma farmaceutyczna o, której była mowa I właściciel

> - brak książki serwisowej

> wrzuciłem dane na komp skp..i w listoopadzie zeszłego roku miał 289.000km ewidentnie obecny

> właściciel skorygował..szkoda gadać.

Czyli cofniete jedynie 90kkm, moim zdaniem nic strasznego grinser006.gif

A jak sam stan auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli cofniete jedynie 90kkm, moim zdaniem nic strasznego

> A jak sam stan auta?

W miarę : błotnik przedni i dwa tylne malowane + szpachla na progu. Korozja wokół szyby (zmieniana) przedniej

Silnik chodził oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.