Skocz do zawartości

Zmiany, zmiany ..


Pepcio

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to nie wiem czy się chwalę czy bardziej żalę grinser006.gif chyba jednak to drugie.

Z przyczyn finansowych musiałem przesiąść się chwilowo na jakieś tanie wozidło więc Meganka poszła do ludzi, całe szczęście trafiła w dobre ręce kolegi z AK ok.gif

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem wymiatacza .....Renault Thalia 1.4 16v 98 KM, samochód od pierwszego właściciela z przebiegiem 126 tys km uszanowany więc chyba pojeżdżę tym jakiś czas. Tak czy owak zostałem w rodzinie Renault, choć pomysłów miałem wiele.

Przy okazji poszukiwań stwierdzam z pełną stanowczością, że Fiat to grat grinser006.gif oglądałem ich sporo i rdza je po prostu zjada na stojąco. Renault pod tym względem jest dużo lepsze, ale to takie małe dywagacje.

Swoją drogą ten silnik w Thalii daje radę ok.gif

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zasadzie to nie wiem czy się chwalę czy bardziej żalę chyba jednak to drugie.

> Z przyczyn finansowych musiałem przesiąść się chwilowo na jakieś tanie wozidło więc Meganka poszła

> do ludzi, całe szczęście trafiła w dobre ręce kolegi z AK

> Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem wymiatacza .....Renault Thalia 1.4 16v 98 KM, samochód od

> pierwszego właściciela z przebiegiem 126 tys km uszanowany więc chyba pojeżdżę tym jakiś czas.

> Tak czy owak zostałem w rodzinie Renault, choć pomysłów miałem wiele.

> Przy okazji poszukiwań stwierdzam z pełną stanowczością, że Fiat to grat oglądałem ich sporo i

> rdza je po prostu zjada na stojąco. Renault pod tym względem jest dużo lepsze, ale to takie

> małe dywagacje.

> Swoją drogą ten silnik w Thalii daje radę

> Pozdrawiam.

Pytanie pierwsze bo zawsze mnie nurtuje: Co to znaczy uszanowany? Poprzedni właściciel z szacunkiem się odnosił do auta, witał się o poranku Dzień dobry Thalio czy co?

Co do samej Thalii to faktycznie nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać. Z jednej strony brzydal, z drugiej strony ma swoje plusy, można go kupić za fajną kasę i silnik na pewno na plus smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie pierwsze bo zawsze mnie nurtuje: Co to znaczy uszanowany? Poprzedni właściciel z szacunkiem

> się odnosił do auta, witał się o poranku Dzień dobry Thalio czy co?

Nie , nie o to chodzi - pisał do niej na facebooku.... grinser006.gif

> Co do samej Thalii to faktycznie nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać. Z jednej strony brzydal, z

> drugiej strony ma swoje plusy, można go kupić za fajną kasę i silnik na pewno na plus

Pierwszy właściciel, samochód przez większość czasu serwisowany w ASO, sterta faktur z przeglądów itp. Bezwypadek bez korozji i zadbany (to właśnie oznacza - uszanowany) ok.gif

Musiałem kupić coś taniego, myślałem o Lanosie, Punto II może Laguna I, trafiło się to i muszę z tym żyć grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie , nie o to chodzi - pisał do niej na facebooku....

> Pierwszy właściciel, samochód przez większość czasu serwisowany w ASO, sterta faktur z przeglądów

> itp. Bezwypadek bez korozji i zadbany (to właśnie oznacza - uszanowany)

> Musiałem kupić coś taniego, myślałem o Lanosie, Punto II może Laguna I, trafiło się to i muszę z

> tym żyć

To co napisałeś to oznacza serwisowany, zadbany. Zresztą używanie określenia uszanowany w takim kontekście zdania i do przedmiotu jest nieporpawne. Uszanowany - obdarzony szacunkiem. Ewentualnie zwrot grzecznościowy a nie stan techniczny pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co napisałeś to oznacza serwisowany, zadbany. Zresztą używanie określenia uszanowany w takim

> kontekście zdania i do przedmiotu jest nieporpawne. Uszanowany - obdarzony szacunkiem.

> Ewentualnie zwrot grzecznościowy a nie stan techniczny pojazdu.

Ok dr. Miodek ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zasadzie to nie wiem czy się chwalę czy bardziej żalę chyba jednak to drugie.

> Z przyczyn finansowych musiałem przesiąść się chwilowo na jakieś tanie wozidło więc Meganka poszła

> do ludzi, całe szczęście trafiła w dobre ręce kolegi z AK

> Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem wymiatacza .....Renault Thalia 1.4 16v 98 KM, samochód od

> pierwszego właściciela z przebiegiem 126 tys km uszanowany więc chyba pojeżdżę tym jakiś czas.

> Tak czy owak zostałem w rodzinie Renault, choć pomysłów miałem wiele.

> Przy okazji poszukiwań stwierdzam z pełną stanowczością, że Fiat to grat oglądałem ich sporo i

> rdza je po prostu zjada na stojąco. Renault pod tym względem jest dużo lepsze, ale to takie

> małe dywagacje.

> Swoją drogą ten silnik w Thalii daje radę

> Pozdrawiam.

A to nie Ty calkiem niedawno Octavie sprzedawales zeby kupic Megane? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co napisałeś to oznacza serwisowany, zadbany. Zresztą używanie określenia uszanowany w takim

> kontekście zdania i do przedmiotu jest nieporpawne. Uszanowany - obdarzony szacunkiem.

> Ewentualnie zwrot grzecznościowy a nie stan techniczny pojazdu.

o ja pier...e pad.gifpad.giffacepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z przyczyn finansowych musiałem przesiąść się chwilowo na jakieś tanie wozidło więc Meganka poszła

> do ludzi, całe szczęście trafiła w dobre ręce kolegi z AK

> Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem wymiatacza .....Renault Thalia 1.4 16v 98 KM, samochód od

czyli jakbyś sienę dosiadł ze znaczkiem reno zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli jakbyś sienę dosiadł ze znaczkiem reno

Owszem, z tą różnicą, że Siena z tego rocznika ulega biodegradacji. W zasadzie to miałem 200 zl zaliczki wpłacone na Palio (nowe z przodem jak Albea) z 2001 roku które pierwszym razem oglądałem wieczorem. Kiedy pojechałem w dzień to stwierdziłem, że wolę stracić 200 zł niż kupić rdzewiejący złom grinser006.gif Palio było od pierwszego właściciela, bezwypadkowe, ale w wielu miejscach pojawiła się rdza i tak - pokrywa silnika, pokrywa bagażnika, progi, błotniki tylne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.