Skocz do zawartości

Chevrolet Aveo: nietypowa akcja serwisowa


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Chevrolety Aveo mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

Quote:

W przypadku części samochodów wyprodukowanych pomiędzy rokiem 2011 a 2014, może dojść do uruchomienia silnika i jego krótkotrwałej pracy, gdy kluczyk w stacyjce jest ustawiony w pozycji LOCK (OFF).


hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ok, ale powiedz mi jak w takiej sytuacji może dojść do krótkotrwałej pracy silnika?

Tak przypuszczam, bo pisane o wadliwych stacyjkach w chevroletach nie raz było Na początku próbowali zwalić na użytkowników bo wieszali breloczki i jeszcze inne dziwne rzeczy na kluczyku , co powodowało zwiększenie wagi zestawu. Wtedy coś tam szwankowało. Ale jeżeli już kiedyś o tym pisali i jednak rozpoczęli akcje , to widać niebyła wina użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chevrolety Aveo mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

> Quote:

> W przypadku części samochodów wyprodukowanych pomiędzy rokiem 2011 a 2014, może dojść do

> uruchomienia silnika i jego krótkotrwałej pracy, gdy kluczyk w stacyjce jest ustawiony w

> pozycji LOCK (OFF).

kampania wymiany wkładów stacyjek, ale opis jest ładnie zaczerpnięty w amerykańskiej kampanii gdzie samochody się same uruchamiały w wyniku wady płytek ułożonych według kodu kluczyka.

Temat opisywany na wielu forach w tym na moim CTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kampania wymiany wkładów stacyjek, ale opis jest ładnie zaczerpnięty w amerykańskiej kampanii gdzie

> samochody się same uruchamiały w wyniku wady płytek ułożonych według kodu kluczyka.

> Temat opisywany na wielu forach w tym na moim CTP

W środę jade na serwis gwarancyjny to może sie o tym coś dowiem. Jutro będe swojego na tej liście szukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja już po wymianie wkładu stacyjki. Pojechałem na przegląd gwarancyjny. Doradca serwisowy

> stwierdził ze mogą to zaraz zrobić, a jak pismo przyjdzie to potargać.

I co masz dodatkowy kluczyk ?

Co oni tam wymieniają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chevrolety Aveo mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

> Quote:

> W przypadku części samochodów wyprodukowanych pomiędzy rokiem 2011 a 2014, może dojść do

> uruchomienia silnika i jego krótkotrwałej pracy, gdy kluczyk w stacyjce jest ustawiony w

> pozycji LOCK (OFF).

Aveo mojej żony też już po wymianie "kostek" stacyjki w serwisie Nivette (Warszawa). W tym samym czasie poprawiali też stacyjkę w drugim Aveo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aveo mojej żony też już po wymianie "kostek" stacyjki w serwisie Nivette (Warszawa). W tym samym

> czasie poprawiali też stacyjkę w drugim Aveo.

U mnie też już po akcji. Trwało to około godziny. Szczegółów nie znam, bo nie patrzyłem mechanikowi na ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja dotyczy wymiany wkładki stacyjki bez żadnych elementów elektrycznych. wkładki przychodzą nie dedykowane pod dane auto tylko goły bębenek z kompletem zapadek i trzeba je dopasować do starego kluczyka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.