Skocz do zawartości

Waga kół 16"


Mr_Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

Hm a przez co to wysłać? Bo tak patrzę na furgonetka.pl i gdybym chciał pojedynczo to 1 koło mnie wyjdzie 30, po 2 ponad 50... Czyli za komplet min 100 zł. To normalna cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hm a przez co to wysłać? Bo tak patrzę na furgonetka.pl i gdybym chciał pojedynczo to 1 koło mnie

> wyjdzie 30, po 2 ponad 50... Czyli za komplet min 100 zł. To normalna cena??

kiedyś komplet za 50zł wysłałem. Jakimś pośrednikiem KurJerzy czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hm a przez co to wysłać? Bo tak patrzę na furgonetka.pl i gdybym chciał pojedynczo to 1 koło mnie

> wyjdzie 30, po 2 ponad 50... Czyli za komplet min 100 zł. To normalna cena??

Moje szły Pocztą Polską każde osobo zapakowane ale nie wiem jaki koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety musisz to wyslac osobnymi paczkami bo do jednej dwie nie wejda wagowo. Koszt najtanszego

> kuriera to 14-15zł wiec wyjdzie kolo 60zł

A ktoś poleci jakieś taniego i sprawdzonego pośrednika. Bo na furgonetce wychodzi za szt. 30 zł hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ktoś poleci jakieś taniego i sprawdzonego pośrednika. Bo na furgonetce wychodzi za szt. 30 zł

te co pocztą dostałem to widniał tam koszt około 25-27zł z ubezpieczeniem więc nie wiem czy gdzieś będziesz miał taniej, można powiedzieć że normalna cena ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ktoś poleci jakieś taniego i sprawdzonego pośrednika. Bo na furgonetce wychodzi za szt. 30 zł

Niedawno kupowałem felgi 17' i płaciłem po 25pln za każda. Sprzedający powiedział, że może spakować po 2 szt i będzie taniej. Ale nie polecał, bo kiedyś taka podwójna paczka się rozpadła kurierowi i felga poważnie się zniszczyła. W związku z tym wybrałem opcję: kazda felga osobno. Przy cenie 2,5kpln to tak bardzo nie bolało. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaką przyjąć wagę koła alufelgi z oponą w rozmiarze 205/45/16 ?? Oczywiście orientacyjnie

Team Dynamics Pro Race 1.2 , 16x7 + opona falken ZE 914 205/45 = 15,9 kg

OZ alleggerita HLT 16x7 + Federal RSR 205/45 R16 = 16,2 kg

OEM NC 16" + Federal RSR 205/50/R16 waży 16,6 kg

16" z Unplugged/Euphonic + 205/45R16 XL Falken ZE914 = 17,1kg

16" OEM SilverBlues + Kumho K39 leSport 205/45R16 ważą 17.2 kg

16" alu enkei z unplugged 8,5kg + kleber hydraxer 205/45/16 83w 7,9 kg = 16,9 kg

OZ Ultraleggera 16x7 + Kumho V70 205/45R16 = około 15kg.

Team Dynamics Pro Race 1.2 16x7 + Bridgestone RE002 205/45/16 - 17,5 kg

to tak u nas w mazdach wygląda sytuacja na 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.